Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj28.08.2009, 10:00 (UTC)    
Mesaj konusu: Beşiktaş bizden daha güçlü

Beşiktaş bizden daha güçlü
Wolfsburg'un teknik direktörü Armin Veh, "Beşiktaş bizden daha güçlü ve tecrübeli bir takım" dedi.

Beşiktaş'ın Avrupa Şampiyonlar Ligi'nde B Grubu'nda yer alan rakiplerinden Alman ekip Wfl Wolfsburg'un teknik direktörü Armin Veh ve takımın yıldız oyuncusu Misimoviç, kulübün resmi internet sitesinde grubu değerlendirdi.

Teknik direktör Veh ve futbolcusu Zvjezdan Misimoviç'in, rakipleri Beşiktaş, Manchester United ve CSKA Moskova takımlarıyla ilgili yaptıkları açıklamalar şöyle:

ARMİN VEH:
"Şampiyonlar Ligi'nde hiçbirşey kolay değil. Manchester Utd. grubun mutlak favorisi ve çok güçlü bir ekip. Bunu bütün dünya biliyor. CSKA ve Beşiktaş takımları ise Avrupa'da bizden daha tecrübeli ve güçlü takımlar. Ancak biz başarılı olmak istiyoruz. Bunun için de rakiplerimizi yenip yolumuza devam edeceğiz."

ZVJEZDAN MİSİMOVİC:
"Çektiğimiz kuradan memnunum. Biz iyi bir takımız ve başarılı olacağız. İstanbul'da İşimiz hiç kolay olmayacak. Aynı şekilde Moskova'da da geçerli. Ama başarıyı yakalayacağımıza inanıyorum."

"CSKA'NIN ÇOK ÇALIŞMASI GEREK"
Şampiyonlar Ligi'nde Beşiktaş B Grubu'ndaki rakiplerinden Rus ekibi CSKA Moskova için Rus basını, CSKA'nın, Beşiktaş'ı geçebilmesi için çok çalışması gerekir yorumunu yaptı.

Rus Sportsdaily gazetesi Spor Yazarı İlya Kazakov'a göre, Manchester United'ı bir kenara bırakılırsa, CSKA ve Wolfsburg takımlarının Beşiktaş'ı geçmek için çok çalışmaları gerektiğini söyledi. Kazakov, CSKA'nın son dönemdeki performansının pek umut vermediğini, bu sebeple gruptan çıkmasının kendi performanslarına bağlı olduğunu söyledi.

Rus Basınından Championat.ru'nun önemli spor yazarlarından Yevgeni Lovchev ise, CSKA'nın grubunun geçilebilecek bir grup olduğunu söyledi. Lovchev, gruptaki en zor takımın 'Manchester United' olduğunu, fakat Ronaldo ve Tevez gittikten sonra atak kabiliyetlerini kaybettiklerini, artık eski Manchester olmadığını söyledi. Lovchev, bundan sonra herşey CSKA futbolcularının nasıl futbol oynayacaklarına bağlı olduğunu, ancak Zico'nun takımının son dönemdeki performansına bakılırsa, çok şey beklemek doğru olmayacağını belirtti.

Bu arada CSKA Moskova'nın Teknik Direktörü Zico ise yaptığı ilk açıklamada, Manchester United'ın grubun favorisi olduğunu, geçen sene en prestijli kupada final oynadıklarını söyledi. Zico, gruptan çıkmak için, 'Wolfsburg' ve 'Beşiktaş' ile eşit şanslara sahip olduklarını belirtti.
Mesaj28.08.2009, 15:03 (UTC)    
Mesaj konusu: Tabata 8 milyon euro'ya Beşiktaş'ta

Tabata 8 milyon euro'ya Beşiktaş'ta

Yabancı kontenjanı açıldı. G.Antep ile anlaşıldı. İmzalar bugün atılacak... Tabata bu sezon 3 maçta forma giydi 1 gol attı, 1 kırmızı kart gördü.

Son Kartal Tabata
Beşiktaş, üç yıllık anlaştığı sambacı için Gaziantep'e 8 milyon euro ödeyecek.

Beşiktaş günlerdir uğraştığı Delgado'da mutlu sona ulaştı. Arjantinli yıldızın sözleşmesi askıya alındı, yabancı kontenjanı açıldı. Delgado konusunu çözen yönetim, Mustafa Denizli'nin istediği 10 numara için harekete geçti. Başkan Yıldırım Demirören dün Tabata için Gaziantep Başkanı İbrahim Kızıl ile Kemer Country'de masaya oturdu. Kızıl, 29 yaşındaki
oyuncunun bonservisi için 10 milyon euro istedi. Demirören rakamı yüksek bulunca kiralama formülü gündeme geldi. Pazarlık aşamasında araya baba Erdoğan Demirören girdi.
Bugün açıklanacak

Baba Demirören'in girişimi sonrasında ikna edilen Kızıl, akşam yapılan görüşmede Tabata'yı Beşiktaş'a vermeye ikna oldu ve imzalar atıldı. Beşiktaş'ın, Tabata'nın bonservisi için Gaziantepspor'a yaklaşık 8 milyon euro ödeyeceği belirtildi. Siyahbeyazlı yönetimin 3 yıllık sözleşme imzalattığı sambacıya ilk sene için 1.4 milyon, sonraki seneler için ise 1.5 milyon euro vereceği öğrenildi. Resmi açıklama bugün
Mesaj28.08.2009, 15:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yönetim İstifa! Evil or Very Mad
Mesaj28.08.2009, 15:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

74firari yazmış:
Yönetim İstifa! Evil or Very Mad

Ne alaka şimdi ? Ronaldinho yeni yeni dünya futbolunda tanıntığında barcelona da istememişti ronaldinho yu ama şimdi görüyoruz... Tabata iyi işler yapacaktır. Biz taraftar olarak bir futbolcuya güvenmez böyle yorumlar yaparsak, tabiki maçlara motive olamaz bu futbolcular!
Mesaj28.08.2009, 15:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arrow Kapasitesi Belli Bir Oyuncu!Daha Fazlası Beklemek Hayal!Yönetimin Transfer Politasını Nasıl Yapıyor Böyle Şaşıyorum! Evil or Very Mad
Mesaj28.08.2009, 15:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Beşiktaş'ın Şampiyonlar Ligi'nde aynı gruba düştüğü Manchester United'ın yıldız futbolcusu Wayne Rooney Twitter'daki sayfasına Beşiktaş'la ilgili öyle bir yorum yaptı ki, siyah-beyazlıları küplere bindirecek.

Beşiktaş'la Şampiyonlar Ligi B Grubu'nda mücadele edecek olan Manchester United'ın yıldız futbolcusu Wayne Rooney, Twitter'daki sayfasında İngilizler'in yıllardır yapmaktan sıkılmadığı hindi esprisini tekrarlayarak Beşiktaş'a laf attı..

Rooney dün kura çekiminden hemen sonra sayfasına, "Turkey I like Turkey really nice with stuffing apple sauce & roasted potatoes" yazdı

"Elma soslu kızarmış patatesle doldurulmuş Turkey'e (hindiye) bayılırım" diyen Rooney, Beşiktaş'ı kolay lokma gördüğünü ve yılbaşı hindisi gibi dolduracaklarını kastetti.

Böylece Rooney, İngiltere futbol dünyasının Türkiye'yle ilgili yıllardır aynı espriyi yaparak yaratıcılıktan ne kadar uzak olduğunu bir kez daha kanıtlamış oldu.

Belki Dünyanın Sayılabilir En İyi Forvetlerinden Olabilirsin Bay Rooney; Ama Adamlık Mı? Yanından Geçmemişsin! Bizi Küçümseme Göreceksin! Evil or Very Mad
Mesaj28.08.2009, 17:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

hayırlısı neyse o olsun derim ve eklemek isterim

@wording ilk sayfada yazıdığın lafı kınıyorum.Kodubul ikne neden sitenin silindiği unutma ve saygılı davran!
Mesaj28.08.2009, 17:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

manchester takımında bir tek fergusonu taktir ederim adam nerdeyse 30 yıldır dünyanın en büyük kulüblerinden birini çalıştırıyor kimseyi küçümsemiyor bunun gibi asi TOPçularda küçümsemenin cezasını öyle böyle ödüyor

biz manchesterı burda yeneriz tıpkı fenerin yendiği gibi.gösterin şunlara hindi mi horoz mu olduğunuzu Very Happy
Mesaj28.08.2009, 19:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

74firari yazmış:
Beşiktaş'ın Şampiyonlar Ligi'nde aynı gruba düştüğü Manchester United'ın yıldız futbolcusu Wayne Rooney Twitter'daki sayfasına Beşiktaş'la ilgili öyle bir yorum yaptı ki, siyah-beyazlıları küplere bindirecek.

Beşiktaş'la Şampiyonlar Ligi B Grubu'nda mücadele edecek olan Manchester United'ın yıldız futbolcusu Wayne Rooney, Twitter'daki sayfasında İngilizler'in yıllardır yapmaktan sıkılmadığı hindi esprisini tekrarlayarak Beşiktaş'a laf attı..

Rooney dün kura çekiminden hemen sonra sayfasına, "Turkey I like Turkey really nice with stuffing apple sauce & roasted potatoes" yazdı

"Elma soslu kızarmış patatesle doldurulmuş Turkey'e (hindiye) bayılırım" diyen Rooney, Beşiktaş'ı kolay lokma gördüğünü ve yılbaşı hindisi gibi dolduracaklarını kastetti.

Böylece Rooney, İngiltere futbol dünyasının Türkiye'yle ilgili yıllardır aynı espriyi yaparak yaratıcılıktan ne kadar uzak olduğunu bir kez daha kanıtlamış oldu.

Belki Dünyanın Sayılabilir En İyi Forvetlerinden Olabilirsin Bay Rooney; Ama Adamlık Mı? Yanından Geçmemişsin! Bizi Küçümseme Göreceksin! Evil or Very Mad

İŞTE BU LAF BENİ SİNİR ETTİ! BAKALIM GÖRECEĞİZ xD İNGİLTERE DE DE GÖRÜŞÜCEZ BURDA DA RAHAT OLSUN WIY RUNİ Laughing
Mesaj28.08.2009, 20:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Gaziantepte maçından sonra gerçekten hazır olmadığımız anladım. Bu gidişte şampiyonlar liginde 0 çekeriz! Surprised
Mesaj28.08.2009, 22:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

Beşiktaş'ın Şampiyonlar Ligi (B) Grubu'ndaki rakibi CSKA Moskova'dan, Siyah-beyazlılara müjdeli haber geldi. CSKA Moskova'nın Brezilyalı golcüsü Vagner Love, 31 Temmuz 2010'a kadar Palmeiras Kulübü'ne kiralık verildi.

Arrow Biz Cska Moskova'nın Paf Takımını Bile Yenemeyiz!Bu Ne Rezil Futbol Oynamaktır Böyle! Evil or Very Mad
Mesaj29.08.2009, 08:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

74firari yazmış:
Beşiktaş'ın Şampiyonlar Ligi (B) Grubu'ndaki rakibi CSKA Moskova'dan, Siyah-beyazlılara müjdeli haber geldi. CSKA Moskova'nın Brezilyalı golcüsü Vagner Love, 31 Temmuz 2010'a kadar Palmeiras Kulübü'ne kiralık verildi.

Arrow Biz Cska Moskova'nın Paf Takımını Bile Yenemeyiz!Bu Ne Rezil Futbol Oynamaktır Böyle! Evil or Very Mad

Hayırlısı. Rolling Eyes