Forum'da ara:
Ara

MODERATORLER GOREVINI YAPMIYOR
EVET
  58%
[ 7 ]
HAYIR
  41%
[ 5 ]
Toplam Oylar : 12

Yazar Mesaj
Mesaj28.08.2009, 14:08 (UTC)    
Mesaj konusu: NEREDE BU MODERATORLER

MODERATORLER NEREDESINIZ 1 HAFTADIR BI SORUMU YANITLAYAN YOK GOREVINIZI YAPMIYORSANIZ CIKIN BASKALARI GELSIN
Mesaj28.08.2009, 19:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu kadar kaba tabirle değil de sitemimizi daha farklı nazik bir şekilde açıklayalım.. Wink
Evet tr.gg nin en büyük şikayetlerinden beri bu aralar.TR.GG kayboluyor haberlerinde yokTR.GG de bir düşünsünler artık kaç tane adam akıllı site kaldı? Benim başarılı bulduklarım yavaş yavaş gidiyor.
Ne yenilik var ne moderatör ne de ilgili herhangi biri?
En azından en kısa zamanda yeni moderatörler almalılar!!!
Mesaj28.08.2009, 19:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

ne yalan söyleyim kerimdj,cunobaq,ysnsen,support-tr bu moderatörler uyuyor nezamandır açık değiller ben sorunum olduğunda turmayasi ve marasultraslan yardım etti diğerleri cevap bile yazmadı yalan felan söylemiyorum

Mesaj28.08.2009, 19:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba;
cunobagın bi kampanyası vardı hatırlasanız 3 aylık reklam yapacaktı sitesinde 6 ay oldu reklamım duruyor orda
Mesaj29.08.2009, 11:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

tamam ama ben sıtemı yenıleyıp google sunacagım ama hanı bana bı cevap yazsınlar be bı tema yaptım onu nasıl ekleyecegımı bılmıyorum bı yardım etsınler yınede arada bı 5 dk gırıp baksınlar yada yonetıcıye soylesınler bız fazla ılgılenemıyoruz baska moderatorler secılsın
Mesaj30.08.2009, 00:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,
Moderatörün anlamı her soruya cevap veren kişi değldir.
Moderatör DÜZENLEYİCİDİR !
Forumun düzenini ve aksaklıklarını takip ederek gereğini elinden geldiğince yetkisi çerçevesinde yapar.
Bu yüzden moderatörlere söz söylemeniz haksızlık olur.
Konu ile alakalı bilgisi olan kullanıcılarımız zaten ceap verecektir size.
Ayrıca support adresimizide kullanabilirsiniz.

İyi eğlenceler.
Mesaj30.08.2009, 11:50 (UTC)    
Mesaj konusu: <konusuz>

Valla Modaratörerin Hepsi Öyledeğildir cunobaq Görevini Yapan Bi Görevli Tumhepsiburada Görevini yapanbirisi Turkmayasi Göreviniyapan Birisi Diyerlerini Bek Bilmem hepsine Laf atmayın Malesef Arad Çürüklerde Çıkıyor Wink