Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj28.08.2009, 14:50 (UTC)    
Mesaj konusu: Tablo Sorunu

Arkadaşlar Benim Sorunum Şu;

Word'de Hazırladığım Haber Tabloları BS'de Sağa Yapışıyor Ve Menüler Arasında Boşluk Oluyor.

Wordde Düzenlediğim Hali (Olması Gereken Hali)

Sitedeki Görünümü

http://www.bilgikultur.tr.gg
Mesaj28.08.2009, 18:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

dostum ana sayfanda sağa yapışmasının sebebi aşağıdaki kodda

Kod:
<table cellspacing="0" cellpadding="0" border="1" style="border: medium none ; margin: auto auto auto 221.15pt; border-collapse: collapse;" class="MsoNormalTable">

bak burada soldan "221.15pt" boşluk vermişsin..
ya orayı istediğin bir oranla değiştir ya da otomatik olmasını istiyorsan kodu alttakiyle değiştir..

Kod:
<table cellspacing="0" cellpadding="0" border="1" style="border: medium none ; margin: auto auto; border-collapse: collapse;" class="MsoNormalTable">

menü aralarındaki boşluğa gelince

Kod:
<p style="margin: 0cm 0cm 0pt;" class="MsoNormal"><o:p><font face="Times New Roman" size="3"> </font></o:p></p>

bu kod ve bu koda benzer boşluk yaratan birçok kod var. Tamamını silme tabi Razz tek tek silerek incele nereyi yok ediyor..
Mesaj28.08.2009, 18:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

paylaşım için saol bende arıyordum

Mesaj28.08.2009, 21:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

antispamteam yazmış:
dostum ana sayfanda sağa yapışmasının sebebi aşağıdaki kodda

Kod:
<table cellspacing="0" cellpadding="0" border="1" style="border: medium none ; margin: auto auto auto 221.15pt; border-collapse: collapse;" class="MsoNormalTable">

bak burada soldan "221.15pt" boşluk vermişsin..
ya orayı istediğin bir oranla değiştir ya da otomatik olmasını istiyorsan kodu alttakiyle değiştir..

Kod:
<table cellspacing="0" cellpadding="0" border="1" style="border: medium none ; margin: auto auto; border-collapse: collapse;" class="MsoNormalTable">

menü aralarındaki boşluğa gelince

Kod:
<p style="margin: 0cm 0cm 0pt;" class="MsoNormal"><o:p><font face="Times New Roman" size="3"> </font></o:p></p>

bu kod ve bu koda benzer boşluk yaratan birçok kod var. Tamamını silme tabi Razz tek tek silerek incele nereyi yok ediyor..

Bilgin İçin Teşekkürler Deneyeceğim
Mesaj29.08.2009, 12:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kardeş ilk sorunumu halledim sayende

İkinci sorunum

Mesaj29.08.2009, 15:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

Evet hadi cevap bekliyorum BS ailesi lütfen ...
Önceki mesajları göster: