Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj30.08.2009, 11:40 (UTC)    
Mesaj konusu: Önemli Bir Sorunum Var Lütfen Yardım Edin!

Mesaj30.08.2009, 11:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

merhaba

bir iki yöntem var düzenlemek icin sana senin icin en kolayini anlatacam

tasarim kodlarini bs editöründen sayfalarimi degistir de yeni sayfa ekle ve kodlari kaynak butonuna tikliyarak yapistir tekrar kaynak butona tikla
tasarim karsina cikar ordan istedigin sag ve sol bölümlerine istedigin kodu veya tabloyu reklami yani istedigin kodu kopyala tablo istedigin sag ve sol bölüme tablo ekle tasarimi bozmiyacak sekilde olsun boyutu tablo nun icine
aaaaaaaaaaaaaaa yaz kaynak butonuna tikla en alta in ve aaaaaaaaaaaa yazdiign alani bul aaaaaaaaa yazan kismi sil ve kopyaladigin kodu ekle sonra tasarimi tekrar tasarim ayarlarindan üst alt diye ayirarak tasarimi kayit et Wink
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj30.08.2009, 12:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

o boşluklar tabloların uzunluğundan olabilir kodlardan o tablo resminin urlsini bul sonra kısalt biraz tablo resminin urlsinin olduğu yerde boyutları yazar o boyutları deiştir tabi ne kadar ufalttıysan o boyutu yaz oraya
Mesaj30.08.2009, 12:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar şunu söylemeyi unuttum sadece ana sayfaya bişeyler eklediğimde öyle uzuyor
Mesaj30.08.2009, 12:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

ana sayfa içeriğini kontrol bi edin Confused
Mesaj30.08.2009, 14:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

add-url yazmış:
ana sayfa içeriğini kontrol bi edin Confused

içerikte bişey yok ne eklersem böyle oluyor
Mesaj30.08.2009, 23:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilgikültür@
kardes sen ne anlatiyon ben sana ne söylemisim Very Happy

senin sorunun su kardes sol taraftaki tablo ve sag taraftaki tablolar orta alan icerik bölümünü olusrutan tabloya bagli
bu nedenle icerilige birsey ekliyince tablonun dikey boyutu uzuyor yani hegith degeri uzuyor bunu önlemek icin tablolari ayri ayri olusturman gerekiyor

örnek göstermek gerekirse

böyle olmasi gerekir bunu yaparsan suanki yasadigin sorun ortadan kalkar
tabiki birebir ayni sekilde yapman gerekmiyor tasarimi sadece birbirine bagli olmamasini sagla orta alan icerik tablosunu önemli olan bu senin bu sorunu yasamanin sebebi de bu kardes
söyle düsün sen orta alan icerik yazisini olusturan tabloyu sitenin iceriligi ile doldurdugunda tablonun hegith degeri artacak yani uziyacak senin sitendeki yasadigin sorunda bundan kaynaklaniyor kardes........

Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj31.08.2009, 11:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

@ua1905ua

Tamam kardeş birde bunu deneyelim
Mesaj01.09.2009, 00:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

dene kardes kesin olacak bundan 100% eminim Razz
Önceki mesajları göster: