Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj03.09.2009, 18:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

japon-cocuk yazmış:
hyperend yazmış:
cnbce dizileri zevki bambaşka geceleri veya çizgi film izliyorum

Evet Bende Bu Yaz Family Guy ile Simpsons 'a Taktım Razz

yeni sezonlar hep başlıyor çok zevkli geçecek yine.
Mesaj03.09.2009, 18:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilimsel olarak yorum yapmayacağım Razz
bilgisayara bakarken bol bol süt için hiçbir şey olmaz o zaman Razz böyle süt, peynir, yoğurt, ayran gibiyiyecek ve içecekleri bol bol tüketin en iyi yol bu bence Razz
doktorların ne dediğini pek dinleyen biri değilimdir, çünkü en çok yanılan bilim biyolojidir, tıptır.
Bilgisayarı bırakamayan biri olarak şunu söyleyebilirim ezber, anlama ve algılama gibi yetenekleri olumsuz etkiliyor. Yani Tarih dersi için bir konuya çalıştıysam daha sonra bilgisayara baktıysam aklımda hiçbir şey kalmıyor, ya da yapılan bir espriyi geç algılıyorum Razz Çoğu zaman ne yapıcağımı unutuyorum bilgisayarın başında uzun süre oturunca Razz "Lan ben bir şey yapcaktım ama" deyip kara kara düşünüyorum Razz Bunlara engel olmanın bir yolu yok ama diğer sorunlar için bol bol SÜT için Razz
Mesaj03.09.2009, 18:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

antispamteam yazmış:
bilimsel olarak yorum yapmayacağım Razz
bilgisayara bakarken bol bol süt için hiçbir şey olmaz o zaman Razz böyle süt, peynir, yoğurt, ayran gibiyiyecek ve içecekleri bol bol tüketin en iyi yol bu bence Razz
doktorların ne dediğini pek dinleyen biri değilimdir, çünkü en çok yanılan bilim biyolojidir, tıptır.
Bilgisayarı bırakamayan biri olarak şunu söyleyebilirim ezber, anlama ve algılama gibi yetenekleri olumsuz etkiliyor. Yani Tarih dersi için bir konuya çalıştıysam daha sonra bilgisayara baktıysam aklımda hiçbir şey kalmıyor, ya da yapılan bir espriyi geç algılıyorum Razz Çoğu zaman ne yapıcağımı unutuyorum bilgisayarın başında uzun süre oturunca Razz "Lan ben bir şey yapcaktım ama" deyip kara kara düşünüyorum Razz Bunlara engel olmanın bir yolu yok ama diğer sorunlar için bol bol SÜT için Razz

vallah kardes bazilari bi konusuyorsunki yemin billah ediyorum sanki benim icimden gecneleri anlatiyorsun benim yasadigim seyleri anlatiyorsun vay be ¨sakin seninle ikiz olmiyalim hani herkesin bir ikizi mi var ne derlerdi iste ondan Laughing
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj03.09.2009, 18:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

antispamteam abimin üstüne kimse yoktur Very Happy eşi benzeri yok valla
Mesaj03.09.2009, 20:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Evet çok zararı var.
Bel, boyun ağrısı bende de yok değil.
Kambur oturuyorum hep Bilgisayar'ın başında. Ta ki aklıma gelene kadar..
Kambur olcaz en sonunda.

Yazın Bilgisayar'ın başında yaklaşık 10-12 saat kalıyorum.
Kışın değişiyo tabii 2-3 saat.
Bazen hiç.
Daha iyi oluyor. Laughing
Mesaj03.09.2009, 20:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Şöyle 3-4 saat aralıksız başında durup kalkınca insan salaklaşıyor. Very Happy
Mesaj03.09.2009, 20:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

ua1905ua yazmış:
vallah kardes bazilari bi konusuyorsunki yemin billah ediyorum sanki benim icimden gecneleri anlatiyorsun benim yasadigim seyleri anlatiyorsun vay be ¨sakin seninle ikiz olmiyalim hani herkesin bir ikizi mi var ne derlerdi iste ondan Laughing

olabilir Razz bilimsel olarak mümkün değil ama Razz belki de öyledir Razz

hyperend yazmış:
antispamteam abimin üstüne kimse yoktur Very Happy eşi benzeri yok valla

sağolasın kardeşim senin de yok bir eş'in. Ama benzemeye çalışan çok Razz

site-reklami-yap yazmış:
Şöyle 3-4 saat aralıksız başında durup kalkınca insan salaklaşıyor. Very Happy

evet işte benim dediğimin biraz daha argosu, halk dili Razz
Mesaj03.09.2009, 20:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

boynum çatir çatir kütlüyor valla Laughing Laughing
daha hiç kalmadım Very Happy sahura kadar da kalmam galiba Laughing
Mesaj03.09.2009, 20:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

valla ben sabaha kadar pc-msn-bedava-sitem öyle gidiyor ama hiç biyerimede birşey olduğu yok he belki ilerde olur ama şu an olmasın daha jqery öğrencem Smile
Mesaj03.09.2009, 21:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

günde 6-7 saat
Mesaj03.09.2009, 21:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

* 9 bin farklı rahatsızlığa neden oluyor..

aa teknolojinin nimetlerinden yararlanıyoruz.. Laughing
Şaka bi yana gerçektende bel ağrıları oluyor.. Razz
Mesaj03.09.2009, 21:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

gece full bilgisayar Smile gece 00.00 dan sabah 6.30 a kadar
Mesaj04.09.2009, 11:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bende Bir Kaç Sene İçinde Boyundan Fıtık Geçiricem HerhaLde...SürekLi Boynum Ağrıyor.Doktorun Verdiği Hareketleri Yapıyorum Az çok DüzeLiyor
Mr. Green
Mesaj04.09.2009, 11:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

keskin41 yazmış:
Bende Bir Kaç Sene İçinde Boyundan Fıtık Geçiricem HerhaLde...SürekLi Boynum Ağrıyor.Doktorun Verdiği Hareketleri Yapıyorum Az çok DüzeLiyor
Mr. Green

fıtık çok zor bir durum.
Önceki mesajları göster: