Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj05.09.2009, 16:31 (UTC)    
Mesaj konusu: Oyuninndir Promasyonu(Fırsat Bu)

PayPaL hesabı olan veya turkcell hattı olanlar yaşadınız.!

Bu kampanya sayesinde kısa bir ücret/kontör ödüyerek Ana Sayfamızda veya hazırlanan intromuzda Sınırsız olarak kalacaktır.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kampanya Nasıl?;

Şimdi sizin PayPaL hesabınız var diyelim.PayPaL hesabınızda çok az miktarda para var.Ve şimdi bu kampanyayı okuyorsanız sizi büyük bir süpriz bekliyor.PayPaL hesabınızda 4 lira olsa yeterli.Bunu bizim PayPaL hesabımıza aktarırsanız sınırsız bir şekilde ana sayfada banneriniz olur.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------PayPaL hesabım yok?;

Endişelenmeyin "Turkcell'liler Kazanır Wink " cümlesini kullanarak yola çıkıyoruz.Öncelikle hesabınızda 30 kontör olması lazım.Turkcell'de 4 Lira/30 Kontör olduğu için.Bana PM atıyorsunuz.Size numaramı veriyorum.Sizde Ne zaman vereceğinizi söylüyorsunuz.Biz Kontörü aldığımız anda hazırlama aşamasında olan intromuza sizi ekliyoruz Wink .Pazarlama yapılabilir Mr. Green
Mesaj05.09.2009, 16:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

sitenizde şimdilik birşey olmadığından pek kişi girdiğini vebu kampanyanıza katılmak istediğinizi sanmıyorum
ama içeriğinizi ve tasarımınızı değiştirdikten yeniledikten soonra kampanyaya katılcak çıkabilir
inşallah çıkar ne diyelim iyi günler
Mesaj05.09.2009, 16:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

güzel duaların için teşekkür ederim kardeşim.Umarım dualar kabul olur.Günde 33 rekat namaz kılıyorum.Şimdi gitcem teraviye yine 33 olcak.Tasarım değiştirmem sanırım ama emin ol kardeş bolca oyun uploadlayıp siteye koyacağım.İyi günler.
Mesaj05.09.2009, 16:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

oyuninndirelim yazmış:
güzel duaların için teşekkür ederim kardeşim.Umarım dualar kabul olur.Günde 33 rekat namaz kılıyorum.Şimdi gitcem teraviye yine 33 olcak.Tasarım değiştirmem sanırım ama emin ol kardeş bolca oyun uploadlayıp siteye koyacağım.İyi günler.

aslında bi youn atsarımı olursa siten süper olur oyun daoldumu başka bişi denmez