Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj09.09.2009, 11:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

netteki yazmış:
scriptype yazmış:

ya manyak mısın, sen kimsin de beni adam ediyosun kazmatör.
bs'de kim tasarım çiziyo. adamın yaptığı prof. tasarıma free denen bi forumdayız. bu forumdaki embesillerden 99% daha fazla bildiğime eminim bu arada. en azından senin gibi birinden daha fazla bildiğime eminim. bak ben herşeyi kendim yazıyorum ama yine de bu forumdayım. kendin yazacak kadar bilen adamın bu forumda işi yok aslında doğru yani dediğin. bu forum öyle insanları haketmez.

Manyak,Kazmatör,embesil bu kelimeleri burda kullanma..

Ben kullanmadımda bu foruma saygımdan senin bu ve diğer hakaretleri haketmediğinde değil !

Ben diorum css kendimce birşey biliyorum ordan biri çıkıyor şaka gibisin diyor.sen kimsin diyor yok o neler yazıo diyor.Ben yazmıyor dedim mi ?

Bak bi cevaplara.. Okumadan yazma !

Ayrıca sen forumun dilinde konuşmadığın için bende bu forumda o tasarımlara free demedim.Zaten emin olabilirsin ki buradaki kullanıcılar onlara emekleriyle Profesyonlelleştiriyor.Sen nerden duyduysan onlara free dendiğini.

Bir de Forumdaki hiç bir kullanıcıya embesiyel demeye hakkın yok ! Haddin de.

"Sen ne biliyorsun.Bir dahada bir şey biliyor gibi mesajlar atıpda kendini birşey sanma."
bunu sen yazdın xD
Mesaj09.09.2009, 11:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

sen önce insan takliti yap sonra bize adamlığı öğret Wink
Mesaj31.10.2010, 06:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

peki css kodlarını nasıl oluşturucaz???
Mesaj31.10.2010, 12:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

CSS Midir hiç birşey anlamadım..Sadece çok saçma bir kodmudur neyse kısayoldan bir icat etseler keşke.! 10000 Tane Kod. var hepsini okudum 3 tanesi ezberimde.! =)
Önceki mesajları göster: