Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj06.09.2009, 14:57 (UTC)    
Mesaj konusu: css e-kitap

Uzun süredir üzerinde çalıştığım CSS’e başlangıç kitabımı bitirdim. Aslında buna bir kitap demek ne kadar doğru bilmiyorum. Tam doğru tanımı makalelerimin derlenip düzenli hale getirildiği bir e-doküman demek daha doğru olur.
Bu kitap makalelerimi derleyip hazırladığım ilk kitap. İnşallah ikinci kitabıda yazmayı düşünüyorum. Zaman ve imkânlar nispetinde 2. kitapta çıkacaktır.
Kitabı yazmaktan çok derlemek, bir düzene sokmak beni yordu, birde kelime ve cümle hataları. Biliyorum Dilbilgisi konusunda zayıfım Very Happy Kitap içerisinde gördüğünüz hataları bildirirseniz en kısa zamanda düzeltmeye çalışacağım.
Umarım herkesin yararlanacağı bir Türkçe kaynak olur.

Download CSS’e Başlangıç Boyut: 2.77 MB

Alıntıdır.KAYNAK
Mesaj06.09.2009, 15:15 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: css e-kitap

endless-world yazmış:
Uzun süredir üzerinde çalıştığım CSS’e başlangıç kitabımı bitirdim. Aslında buna bir kitap demek ne kadar doğru bilmiyorum. Tam doğru tanımı makalelerimin derlenip düzenli hale getirildiği bir e-doküman demek daha doğru olur.
Bu kitap makalelerimi derleyip hazırladığım ilk kitap. İnşallah ikinci kitabıda yazmayı düşünüyorum. Zaman ve imkânlar nispetinde 2. kitapta çıkacaktır.
Kitabı yazmaktan çok derlemek, bir düzene sokmak beni yordu, birde kelime ve cümle hataları. Biliyorum Dilbilgisi konusunda zayıfım Very Happy Kitap içerisinde gördüğünüz hataları bildirirseniz en kısa zamanda düzeltmeye çalışacağım.
Umarım herkesin yararlanacağı bir Türkçe kaynak olur.

Download CSS’e Başlangıç Boyut: 2.77 MB

Alıntıdır.KAYNAK

ordaki açıklamanın yanında alıntıdır kelimesi biraz az kalmış sanki siz kitabı yazmışsınız gibi olmuş yinede tşkrler
Mesaj06.09.2009, 15:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

Link kırık..
Mesaj06.09.2009, 15:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj06.09.2009, 15:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

kaynak ve kitap belirtilmiştir icee bak + bide alıtı olduğu için hiç bir yerini değiştirmen gerekmiyor yazan kişi nasıl yazmış yazmış olabiir bu demek olmuyorki ben yazdım....
Mesaj06.09.2009, 15:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

amasragezi yazmış:

tşkrler alıntı yaptığım sitede güvenlik önlemleri almışlar güya ondan öyle oluyor
Mesaj07.09.2009, 08:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

fatihhayrioglu'nun yazdığı kitap Very Happy bunu 4 5 ay önce okumuştum ama çok basit şeylerden bahsetmişti bana göre
Mesaj07.09.2009, 08:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

lanet olsun bu kitap bu foruma düşmemeliydi =))
Mesaj07.09.2009, 08:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

scriptype yazmış:

yazık oldu çok emek harcamışdı fatih abi Very Happy
Mesaj07.09.2009, 08:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

gureltekel yazmış:
scriptype yazmış:

yazık oldu çok emek harcamışdı fatih abi Very Happy

walla ya.
şimdi artık forumun her köşesinde pdf'den alıntı metinler görücez. hepsi de kendi yazmış gibi paylaşıcak gerizekalılar xD
Mesaj07.09.2009, 10:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ya arkadaşlar ne başarıları ya almış başka kitaplardan toplamış benim diyor bu kaynak kitap bendede var fatih hayrioğlunun çok güzel anlatım yapmış...
Mesaj07.09.2009, 10:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

paylasim61 yazmış:
Ya arkadaşlar ne başarıları ya almış başka kitaplardan toplamış benim diyor bu kaynak kitap bendede var fatih hayrioğlunun çok güzel anlatım yapmış...

Fatih Hayrioglu mu başka kitaplardan almış xD güleceğim yoktu...Bu arada sitene istanbul.tr.gg temasını kullanıyon daha css in c sini biliyorsun gelmiş burda türkiyede css'in babası sayılan adamı eleştiryorsun Smile
haddini bil derler Very Happy
Mesaj07.09.2009, 10:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

styletype yazmış:
paylasim61 yazmış:

Fatih Hayrioglu mu başka kitaplardan almış xD güleceğim yoktu...Bu arada sitene istanbul.tr.gg temasını kullanıyon daha css in c sini biliyorsun gelmiş burda türkiyede css'in babası sayılan adamı eleştiryorsun Smile

xD
Mesaj07.09.2009, 10:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

scriptype yazmış:
styletype yazmış:
paylasim61 yazmış:

xD

xD Very Happy
Mesaj07.09.2009, 10:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kardeşim sana sert cevap vermek istemiyor anlamadan konuşuyorsun ben konuyu açan arkadaşa diyorum fatih hayri oğluna değil ayrıca bir tasarım yapmak için 1 ay gerekiyor şuanda hazırlıyorum zaten yakında kendi yapımım css kodlamasıyla tasarımımı koyacam görrdüğünüz üzere zaten siteye bu aralar içerik eklemiyorum!
Önceki mesajları göster: