Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj07.09.2009, 22:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

wording yazmış:
Alıntı:

Parayı Kullanmasını bilene hiç bir şey olmaz.

Elbet aşk ta bir gün bitecektir.

Hah şöle de Very Happy

Ama kendi yorumun olsa daha iyi olur.. Very Happy sonuçta bu yazı(lar) "insanların kendini yorumlaya bilme özellikleri"ni ortaya koymaktadır.. Wink Mr. Green

Ayrıntılı bilgi : http://byqraphix.tr.gg/3-.-Y%26%23305%3Bl-Etkinlikleri.htm
Mesaj07.09.2009, 22:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

tabiki PARA Idea aşk dediğin nedirki ya kı**mın kenarı Mr. Green
Mesaj07.09.2009, 23:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu zamanda gerçek aşkı bulamazsın, kızlar bile paran varsa aşık oluyorlar
Yani bu devirde para yoksa aşk da olmaz
Mesaj08.09.2009, 00:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Önce Para Sonra Aşk Smile
Mesaj08.09.2009, 01:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

cin-cocuk yazmış:
Para çünki para olmassa hayat yürümez xD
aşk pek bi işe yaramaz süs kalır para yanında xD

"gerçekten" aşık olduğunda ise kıza şöyle diyeceksin:
"bu dert dolu dünyada yaşamanın ne anlamı var, senin için canımı feda edebilirim."

Razz

brithney-spears yazmış:
Para'yı seçiyorum
Bazı arkadaşlarımız paradan daha değeri şeyler var diyeceklerdir ama aşk karın doyurmuyor.21. yüzyıldayız.Bu yüzyılda paran oldu mu karnını da doyurursun aşk da bulursun elbet.
Ama sade aşk olsa diğerleri olmasa kim sana kızını verir ki?Nasıl bakacaksın eşine.Bunlarıda düşünmek lazım.

cin-cocuk yazmış:
Doğru diyosun hem para olmmassa kızı vermezlerdi xD xD

orhan-dersimli yazmış:
bence paran olsun kiz alirsin basaka birseyde Wink para her kapiyi acar hayat haric ama

Ümit Yaşar Oğuzcan'nın "Milyon Kere Ayten" isimli bir şiiri var. Bir bölümünde şöyle diyor:

"Alın tek kat elbisemi size vereyim
Cebimde bir on liram var
Onu da alın gerekirse
Ben Ayten'i düşünürüm, üşümem
Üç kere adını tekrarlarım, karnım doyar
Parasızlık da bir şey mi
Ölüm bile kötü değil
Aytensizlik kadar "

ayrıca "aşk" sadece evlilikten ibaret mi? Ya da vazgeçtim şöyle sorayım senin dediğin gibi 21. yüzyılda "kızını vermek" ya da "kız almak" tabirini anlayamıyorum başlık parası kalktı çoktan Razz Razz

brithney-spears yazmış:
parayla yinede elbet bir kız düşer. Very Happy
bu arada her sanalda aşkım diyenle aşk olsa benim bir sürü aşkım olur Mr. Green

"kız düşürmek" ? dostum senin herhangi bir "kız"dan ya da "aşk"tan anladığın "çıkma denilen saçmalıkla sosyal ortamda yer edinme" veya "üreme ihtiyacını gidermekse" zaten boşver aşk üstünde tartışmayı Razz bu dediklerim elbet bir gün kulaklarında yankılanacak Razz

japon-cocuk yazmış:
Aşık Olacak Kız Yok...Para..!

kardeşim bu forumda tanıyıp en çok sevdiğim kişiler arasında sen varsın Wink böyle demenin sebebi eminim karşına senin aşkının değerini ve büyüklüğünü anlamamış bir kız çıkmış olması Razz ama çok takma demek ki gerçek olan o değilmiş Wink tabii yanılıyor da olabilirim Razz

kral-music yazmış:
DOqRUDUR AŞK GECİCİ AMA PARA İYİ DEĞERLENDİRSENN ASŞK'TAN DAHA ÖNEMLİİ BENCE..

brithney-spears yazmış:

"aşk" geçici "para" değil öyle mi? paralı olmak da, parasız olmak da hep dertler ve büyük sorumluluklar getirir.. ama aşk en güzel özgürlüklerden biridir..
ve parayı da aşkını kaybettiğinde üzülürsün ama paranın her zaman "mutlu" etme gibi bir olasılığı yoktur ancak "aşk" sürekli mutlu olma halidir Razz

tekfurdag yazmış:

aşık olduğunda sevdiğine sevgililer gününde bir şey almak için cebindeki son kuruşa kadar harcarsın hem de zihniyetin şu olur "sevdiğim her şeyden değerli para dediğin nedir ki ya.." devamını sen biliyorsun Razz

futboltribunu yazmış:
Bu zamanda gerçek aşkı bulamazsın, kızlar bile paran varsa aşık oluyorlar Yani bu devirde para yoksa aşk da olmaz

evet bak bu konuda haksızlık yapmak istemem. Yozlaşmadan dolayı kızların çoğu güce (her anlamdaki güce) tapar hale geldi.. Ama normalleri de yaşamakta Razz ayrıca aşkını ispatlamak için eninde sonunda o gücü elde edersin zaten Razz

dostlar yanlış anlamayın öyle biraz sizlere takılayım dedim Razz ve aşık olduğunuzda bu konuyu tekrar okurken yanınızda olmayı çok isterdim Razz
Mesaj08.09.2009, 01:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

antispamteam yazmış:
cin-cocuk yazmış:
Para çünki para olmassa hayat yürümez xD
aşk pek bi işe yaramaz süs kalır para yanında xD

"gerçekten" aşık olduğunda ise kıza şöyle diyeceksin:
"bu dert dolu dünyada yaşamanın ne anlamı var, senin için canımı feda edebilirim."

Razz

brithney-spears yazmış:
Para'yı seçiyorum
Bazı arkadaşlarımız paradan daha değeri şeyler var diyeceklerdir ama aşk karın doyurmuyor.21. yüzyıldayız.Bu yüzyılda paran oldu mu karnını da doyurursun aşk da bulursun elbet.
Ama sade aşk olsa diğerleri olmasa kim sana kızını verir ki?Nasıl bakacaksın eşine.Bunlarıda düşünmek lazım.

cin-cocuk yazmış:
Doğru diyosun hem para olmmassa kızı vermezlerdi xD xD

orhan-dersimli yazmış:
bence paran olsun kiz alirsin basaka birseyde Wink para her kapiyi acar hayat haric ama

Ümit Yaşar Oğuzcan'nın "Milyon Kere Ayten" isimli bir şiiri var. Bir bölümünde şöyle diyor:

"Alın tek kat elbisemi size vereyim
Cebimde bir on liram var
Onu da alın gerekirse
Ben Ayten'i düşünürüm, üşümem
Üç kere adını tekrarlarım, karnım doyar
Parasızlık da bir şey mi
Ölüm bile kötü değil
Aytensizlik kadar "

ayrıca "aşk" sadece evlilikten ibaret mi? Ya da vazgeçtim şöyle sorayım senin dediğin gibi 21. yüzyılda "kızını vermek" ya da "kız almak" tabirini anlayamıyorum başlık parası kalktı çoktan Razz Razz

brithney-spears yazmış:

"kız düşürmek" ? dostum senin herhangi bir "kız"dan ya da "aşk"tan anladığın "çıkma denilen saçmalıkla sosyal ortamda yer edinme" veya "üreme ihtiyacını gidermekse" zaten boşver aşk üstünde tartışmayı Razz bu dediklerim elbet bir gün kulaklarında yankılanacak Razz

japon-cocuk yazmış:
Aşık Olacak Kız Yok...Para..!

kardeşim bu forumda tanıyıp en çok sevdiğim kişiler arasında sen varsın Wink böyle demenin sebebi eminim karşına senin aşkının değerini ve büyüklüğünü anlamamış bir kız çıkmış olması Razz ama çok takma demek ki gerçek olan o değilmiş Wink tabii yanılıyor da olabilirim Razz

kral-music yazmış:
DOqRUDUR AŞK GECİCİ AMA PARA İYİ DEĞERLENDİRSENN ASŞK'TAN DAHA ÖNEMLİİ BENCE..

brithney-spears yazmış:

"aşk" geçici "para" değil öyle mi? paralı olmak da, parasız olmak da hep dertler ve büyük sorumluluklar getirir.. ama aşk en güzel özgürlüklerden biridir..
ve parayı da aşkını kaybettiğinde üzülürsün ama paranın her zaman "mutlu" etme gibi bir olasılığı yoktur ancak "aşk" sürekli mutlu olma halidir Razz

tekfurdag yazmış:

aşık olduğunda sevdiğine sevgililer gününde bir şey almak için cebindeki son kuruşa kadar harcarsın hem de zihniyetin şu olur "sevdiğim her şeyden değerli para dediğin nedir ki ya.." devamını sen biliyorsun Razz

futboltribunu yazmış:
Bu zamanda gerçek aşkı bulamazsın, kızlar bile paran varsa aşık oluyorlar Yani bu devirde para yoksa aşk da olmaz

evet bak bu konuda haksızlık yapmak istemem. Yozlaşmadan dolayı kızların çoğu güce (her anlamdaki güce) tapar hale geldi.. Ama normalleri de yaşamakta Razz ayrıca aşkını ispatlamak için eninde sonunda o gücü elde edersin zaten Razz

dostlar yanlış anlamayın öyle biraz sizlere takılayım dedim Razz ve aşık olduğunuzda bu konuyu tekrar okurken yanınızda olmayı çok isterdim Razz

ah sevgilim olsa harcımda yok xD mezaramı götürcem onları xD
Mesaj08.09.2009, 01:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

brithney-spears yazmış:
byqraphix yazmış:
Bana Sorarsanız AŞK [!]

Aşk olmadan belki kızı alamayız babasından ama mutlu oluruz..Düşünsenize bi kere paran var seni sevenin aşık olanın yok..etrafında boş insan çok ama aşk yok..

Diyelimki AŞK Var..İşte bi an msn nickinde şunlar yazar " aşkım..."bu bile yeter bana.. evet ya aşk..

parayla saadet olmaz derler ben normalde aşk derim
Mesaj08.09.2009, 01:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

tasarimci-amca2 yazmış:
parayla saadet olmaz derler ben normalde aşk derim

Katılıyorum sana..

Mesaj08.09.2009, 07:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

Baba Kızı Öle parasız işsiz birine verirmi saniyosunuz kizir var kizir xD
Mesaj08.09.2009, 08:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arrow Arrow Arrow Azerbaycanda eskiden askere gitmiyene kiz vermezlerdi, shimdi askere gitmiyene kiz veriyorlar, cunki...dushunuyorlarki askere gitmiyenin parasi varki askerliyini durdurup. Sad
Mesaj08.09.2009, 08:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

artık devir para devri paran oldumu aşkında oluyo çoğu kişide bilir eski günler eskide kaldı Very Happy Very Happy
Mesaj08.09.2009, 08:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

Parayı Seçiyorum
Para Olmazsa Kız Vermezler O Zamanda Aşk Olmaz
Hadi Aşk Oldu Diyelim Para Olmadan Kızı Aşık Edemezsiniz Bu Devirde Bide
Kız Arkadaşınızı Bi Yere Yemeğe Götürdünüz Para Yok O zmn Aşkta Yokk
Tabi Bu Benim Fikrim
Mesaj08.09.2009, 08:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

sewalcee yazmış:
Tabıkı para Very Happy

Ben Ona Resmen Aşıktım' diyordun noldu xD
Mesaj08.09.2009, 09:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

Parasızda saadet olmaz Paraa Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Smile
Mesaj08.09.2009, 10:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

fc-beypazarigucu yazmış:
sewalcee yazmış:
Tabıkı para Very Happy

Ben Ona Resmen Aşıktım' diyordun noldu xD

Valla KAtılıyorum. Tüm gün [B]en [O]na [R]esmen [A]şığım diyordun.şimdi parayı seçiyon. Very Happy Laughing

Ayrıca antispamteam kardeşim benim kız vermezler lafımın başlık parasıyla hiç bir alakası yok. Sadece parasız,evini geçindirecek parası olamayanlara kız vermezler dedim.

Siz kendinizi bir kız babası olarak düşünün.Kızınız ile bir genç evlenmek istiyor.Ama gençte hiç para yok.Gelip kızı sizden istiyor.Siz kızınızın sürüneceğini,yokluk yaşayacağını bile bile nasıl kızınızuı verirsiniz?