Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj21.10.2009, 19:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

calışmalarını biraz turkıye genelınde genişletseler ekstralar mesela domain ismi
Mesaj27.10.2009, 13:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

abi yaaaa
benim sitem var islamdin99.tr.gg
eğer mümkünse uzantılar değiştiğinden ben bu tr.gg yi değiştirip mesela
islamdin99.ör
islamdin99.at
islamdin99.ch
islamdin99.co
islamdin99.uk
islamdin99.es
islamdin99.info
islamdin99.li
islamdin99.pl
adreslerini hiç yeni site açmadan yapabilecekmiyim eğer böyle olursa seviririm yada değiştiğinden ben bedava sitemi açında bu sunu çıksın ben birini seçeyim ve bir daha değişmesin abicim ablacım nütfen böyle yapın bi sefer için nütfen......

saygılarımla :) :)
Mesaj27.10.2009, 14:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

[quote="islamdin99"]abi yaaaa
benim sitem var islamdin99.tr.gg
eğer mümkünse uzantılar değiştiğinden ben bu tr.gg yi değiştirip mesela
islamdin99.ör
islamdin99.at
islamdin99.ch
islamdin99.co
islamdin99.uk
islamdin99.es
islamdin99.info
islamdin99.li
islamdin99.pl
adreslerini hiç yeni site açmadan yapabilecekmiyim eğer böyle olursa seviririm yada değiştiğinden ben bedava sitemi açında bu sunu çıksın ben birini seçeyim ve bir daha değişmesin abicim ablacım nütfen böyle yapın bi sefer için nütfen......

saygılarımla :) :)[/quote]

yazmıştım ben

birde
yeni donanım olabilir
mesela
tr.com, tr.cc, tr.info böyle veya buna benzer tasarımlarda olsun bence.....

saygılarımla :) :)
Mesaj27.10.2009, 14:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yaw ben örneklere girmek istiyorum bunun için bi yarışma düzenleseniz Selin abla ne zmn döner o gelse yapardı?

Her türlü konuda yardım isteyebilirsiniz. Direk mesaj atmanız yeterli.
Mesaj27.10.2009, 14:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

trakyafb yazmış:
HERKESE HAYIRLI OLSUN...

Mesaj31.10.2009, 18:41 (UTC)    
Mesaj konusu: NASIL OLMUŞ

ARKADAŞLAR BAKARMISINIZ NASIL YAPMIŞIM

Mesaj31.10.2009, 19:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

güzel
Mesaj01.11.2009, 06:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

bs den ayrıldım ama hayırlı olur inş Smile
Mesaj01.11.2009, 23:02 (UTC)    
Mesaj konusu: I'm new

get better
Mesaj05.11.2009, 12:59 (UTC)    
Mesaj konusu: WEBME

Öncelikle ben WEBME'ye Hayırlı Olsun Diyorum.

Sonrada Küçük Bir Sitemde Bulunmak İstiyorum. Bedava Sitem Reklamlarında Yapılan Yenilik Yani Yeni Reklam Kampanyası Benner Şeklinde Olmuştur. Ancak Sitemizle Alakası Olmayan Reklamlar Yer Almaktadır. Ayrıca Yapmış Olduğumuz Tasarımlarda Hiçte Hoş Durmamaktadır.
Konunun Yeri Burası Değil. Bunun Farkındayım Ama Yaşadığımız Sorunlarla İlgili Bir Muhatap Bulamayınca Sorunumuzu Nereye Yazacağımızı Şaşırıyoruz. Açmış Olduğum Konu Link:http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=133906&highlight=

Bedava-Sitem Kullanıcıları Olarak Reklamlartın Eski Haline Dönmesi Yada Reklamların Kendi İsteğimize Göre Sitenin Uygun Bir Yerine Bizim Tarafımızdan Konulmasını İstiyoruz. Yada Site Açacak Arkadaşımız Reklam Anlaşmasını Kabul Etmiyorsa Site Açmasına İizin Vermeyin.

Sen Hiç FIRTINA Gördün mü Gülüm: Ben Senin Görmediğin FIRTINA 'larda Büyüdüm..!!!
Mesaj05.11.2009, 13:03 (UTC)    
Mesaj konusu: WEBME

Öncelikle ben WEBME'ye Hayırlı Olsun Diyorum.

Sonrada Küçük Bir Sitemde Bulunmak İstiyorum. Bedava Sitem Reklamlarında Yapılan Yenilik Yani Yeni Reklam Kampanyası Benner Şeklinde Olmuştur. Ancak Sitemizle Alakası Olmayan Reklamlar Yer Almaktadır. Ayrıca Yapmış Olduğumuz Tasarımlarda Hiçte Hoş Durmamaktadır.
Konunun Yeri Burası Değil. Bunun Farkındayım Ama Yaşadığımız Sorunlarla İlgili Bir Muhatap Bulamayınca Sorunumuzu Nereye Yazacağımızı Şaşırıyoruz. Açmış Olduğum Konu Linki: http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=133906&highlight=

Bedava-Sitem Kullanıcıları Olarak Reklamların Eski Haline Dönmesi Yada Reklamların Kendi İsteğimize Göre Sitenin Uygun Bir Yerine Bizim Tarafımızdan Konulmasını İstiyoruz. Yada Site Açacak Arkadaşımız Reklam Anlaşmasını Kabul Etmiyorsa Site Açmasına İzin Vermeyin.
Mesela Ben Reklamları Kendi Sitemde Sağ Kolonda Yayınlayabilirim. Bu Sayede Ne Tasarımım Bozulmuş Olur Nede Çinkin Bir Görüntü Meydana Çıkmamış Olur.

Sizden Ricam Kime Ulaşılacaksa Ulaşalımda Şu Reklam Sorununu Beraber Çözelim.

SAYGILARIMLA

Sen Hiç FIRTINA Gördün mü Gülüm: Ben Senin Görmediğin FIRTINA 'larda Büyüdüm..!!!
Mesaj06.11.2009, 12:13 (UTC)    
Mesaj konusu: FireFrog Araç Çubugu Bu ay Bedava Hemen Yükleyin......

FireFrog Araç Çubuğu) FireFrog tarafından sunulan bir hizmettir. FireFrog Toolbar ile sayfaların pagerank değerini görebilir ve Gmail,msn.yahoo.ico.ebuddy ,facebbook, netlog, oyunlar, haberler, muzık, sınema,videolar,radyolar,knight,metin2.vs vs, Blogger gibi diğer uygulamalarına kısa erişim yapabilirsiniz. Ayrıca Google'da arama yapmak istediğiniz kelimeyi de Google Ana Sayfası'nı ziyaret etmeden arayabilirsiniz.</a><a Kurulumu Arrow http://firefrogtr.ourtoolbar.com/xpi Arrow Sitesi http://firefrogtr.ourtoolbar.com
Mesaj06.11.2009, 21:40 (UTC)    
Mesaj konusu: slm

şu reklamlara bir çare yoksa bs üyeleri sitelerını kapatmak ıstıyor reklamlardan dolayı yonetıcıler duyun sesımızıde cvp verın
Mesaj15.11.2009, 19:38 (UTC)    
Mesaj konusu: iyi yaşlar ama reklam banner boyutunu etkinleştirmeyin.

iyi yaşlar ama reklam banner boyutunu etkinleştirmeyin.
Mesaj19.11.2009, 09:01 (UTC)    
Mesaj konusu: webme şirkettir ama son geliştirmeleri kötüdür.

webme şirkettir ama son geliştirmeleri kötüdür. Çünkü yeni reklam bannerleri çok kötü Embarassed
Önceki mesajları göster: