Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj10.09.2009, 15:16 (UTC)    
Mesaj konusu: Buyrun bakın :) İşte adam sandığınız radyo biz-bize :))

Merhaba arkadaşlar.. Bu arkadaş bana Ö.M'den küfürlü mesajlar atmaktadır.Ben şu yazılarımı yazarken tamamen B-S Kurallarına uygun olarak yazacağım ve açıklayacağım bazı gerçekleri, saygımı yitirmeden .. Bizi zaten tanıyan tanıyor Smile
Gelelim sadede..

Bu radyo biz-bize'nin sahibi arkadaş ile ben yaklaşık 1 ay önce tanıştım ve tasarımını çok beğendiğini söyledim.. Kendisi de teşekkür etti. O zamanlar normal bir insan zannediyordum bu insan görünümlü mahluk-u Smile Evet kendisine tasarımının çok güzel olduğunu ve benim de kendi sitemde kullanmak istediğimi söyledim.. Kendisi kabul edeceğini fakat bazı şartları olduğunu söyledi. Buyur söyle dedim işte tasarım karşılığı isteklerini paylaşıyorum sizlerle ki bu mahluk'un gerçek yüzünü görün, tanıyın diye..

- Kendi radyosunda hiçbir şey yapamadığını söyledi ve benim radyomda DJ'lik istedi. ( Kabul ettim. ) Daha sonra ilgilenmediği için DJ'likden çıkartacağımı belirttim diğer arkadaşlarla da radyoda huzursuzluk yaptığı için..( Böyle bir terbiyesizlik yapmasının 1. sebebi budur. )

-Benden parasını olmadığını ve telefonuna 100 Kontör gönder göndermemi rica etti.Bende tamam kardeşim bu insan görünümlü mahluğa ve inandım.Bakkaldan 100 Kontör alarak şifresini arkadaşa mesaj atarak bildirdim. ( 2 Gün önce benden 100 Kontör daha istedi , fakat ben bendede olmadığı için red ettim .. Beni tehdit etti ben seninle tasarımımı paylaştım karşılığı bumu vs. gibisinden saçma sapan mesajlar attı.Bu yaptığı terbiyesizliğin 2. sebebi de budur. )

* Burda yazmadığım bir çok sebep daha var ama size şu kadarını söyleyebilirim bu arkadaş 14-15 yaşında kendini bilmez zaten biraz css bilgisi olan ve tamamen çıkarları doğrultusunda insanlara yapmıyacağını bırakmayan, arkasından vuran, yalan söyleyen adi bir mahlukattır.

Dip Not : Her zaman herşey göründüğü gibi değildir, hiç kimseye ön yargıyla yaklaşmayın ve her gördüğünüz şeye inanmayın.. Smile

Saygılarımla ! Wink

> Türkçemiz ile ilgili kendi yazdığım makaleyi okumak ister misin? Tıkla > http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?p=639445#639445
Mesaj10.09.2009, 15:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

YALANNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN...BU MUBAREK GUNDA YEMİN EDERİM...YALAN NEYSE ALLAHINDAN BULLL
Önceki mesajları göster: