Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj25.09.2009, 13:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

çok basit xD ice bluede ekleyip kaunaktan bakıp icede ekleyin xD

arkadaşlar kusura bakmayın bugünden itiraben yokum.nedeni haftada 50 saate yakın ders görücez vaktim 0 yani
Mesaj03.10.2009, 11:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

yorumlara devam...
Mesaj03.10.2009, 11:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

hyperend bu başlıga 3. cevabım galiba sen olmasan biz ne yapardık Very Happy bide sunu ögretsen

bununda kısayolu varmıa artık herkes kullanıo böyle bi ben ögrenemedim:D
Mesaj03.10.2009, 12:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

kormancity yazmış:
hyperend bu başlıga 3. cevabım galiba sen olmasan biz ne yapardık Very Happy bide sunu ögretsen

bunu <div> kodlardan anlayan kişiler yapabilir ama bende anlamıyorum Crying or Very sad hyperend <div> kodları anlatsan ne olur yaa
Mesaj03.10.2009, 12:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

matematikcimm yazmış:
kormancity yazmış:

bunu <div> kodlardan anlayan kişiler yapabilir ama bende anlamıyorum Crying or Very sad hyperend <div> kodları anlatsan ne olur yaa

evet hyperend lütfen
Mesaj03.10.2009, 12:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

ya arkadaşlar basit aslında kısaca şöle..

http://yenimetinbelgesi.tr.gg/gelismis_yuvarlak-koseli-kutular.htm

bu konuya bakarsanız anlarsınız...
Mesaj03.10.2009, 12:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

ben bu konuya çok baktım ama hiç anlamadım sen anlatsan:D
Mesaj03.10.2009, 12:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

vaktim olsa anlatırım bunun aynısı sadece boyutlarını ufalttım o kadar
Mesaj03.10.2009, 12:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

ne kadar eringen miskinsiniz. kendinizi küçülttükçe küçültmek konusunda üstünüze tanımam. hyperend sizin uşağınız mı ?
o da sizin gibiyken kendi kendine bişeyler yapmaya karar verdiği için şu an sizden kat be kat fazla şey biliyo. siz daha böyle ezik takılmaya devam edin
Mesaj03.10.2009, 12:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

scriptype yazmış:
ne kadar eringen miskinsiniz. kendinizi küçülttükçe küçültmek konusunda üstünüze tanımam. hyperend sizin uşağınız mı ?
o da sizin gibiyken kendi kendine bişeyler yapmaya karar verdiği için şu an sizden kat be kat fazla şey biliyo. siz daha böyle ezik takılmaya devam edin

eh başka ne denilebilir...güzeldi bu
Mesaj03.10.2009, 12:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

scriptype yazmış:

diycek bir söz bulamıyorum yardım istemekte suç oldu forum ne için var burada yani biz hyperende illada anlat illada anlat demiyoruz bak ben senin en büyük hayranlarındandım ama böyle oldugunu bilmiyordum csstore
Mesaj03.10.2009, 13:43 (UTC)    
Mesaj konusu: paylaşım

bu paylaşım benim sitedede var vede daha önce forumda paylaşıldığı gibi birçok sitedede paylaşıldı ama yinede çok tşk ederim güsel paylaşım.. Very Happy
Mesaj03.10.2009, 15:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

hyperend yazmış:
Yakında bu editördeki daha bi çok gizli şeyide göstereceğim...Sabırlı olun..

göster bakalım
Mesaj03.10.2009, 16:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

wwebw yazmış:
bu paylaşım benim sitedede var vede daha önce forumda paylaşıldığı gibi birçok sitedede paylaşıldı ama yinede çok tşk ederim güsel paylaşım.. Very Happy

onlar bu konudan sonra olmasın?? bu şeyi ilk ben kullandım.yani daha önce kimsede görmedim.girdiğim sitelerde...

ayrıca bundan sonra benden bişi görmeniz zor...yeni site açıyorum.hyperend.net veya org.orda orda profesyonel hizmet vermeyi düşünüyorum.kısacası tr.gg için birşey yapmıcağım...
Mesaj04.10.2009, 12:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

güzel paylaşım.
Önceki mesajları göster: