Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj27.10.2009, 21:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

ua1905ua yazmış:
rebulitew0w yazmış:
Arkadaşlar site konusunda şunu söylecem. Uzun yoldayken tabeladan yönünü değiştiren çok olur. Site açmak sorun değil. Çünkü bedava domaini bedava-sitem (-sağolsun) sağlıyor. Bu sorun @uA1905uA & @byqraphix tarafından sabitlenen konularla kötüye giden bedava-sitem'i iyi tarafa doğru çekti. Bizde bir site açalım, sabitlenen konular gibi girilen bir site olsun. Tasarımıda saten free olarak halledebiliriz. En azından tutulan bir site olur ve siteye girilir. Burda bizim hitle hiçbir kazancımız olmaz. Biz sadece sitemizi açıcaz. Bilgilendirici başlıklar paylaşıcaz, bu sorunda biticek gibi birşey olucak. Bence bu önerim dikkate alınsın.

Sizler neyi uygun görüyorsaniz ben hic düsünmeden imzami atarim Wink

Tüm Forumun Eski Haline Dönmesi İçin Gereken Herşeyi Yapalım.. Wink
Mesaj28.10.2009, 02:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

simdi arkadaslar site konusunda düsündügüm bazi seyler var

eyer siteyi acip amacimiza ulasmadan pes edeceksek hic acmiyalim,
konuyu biraz daha aciyim,
simdi biz toplumsal cagri yapip bazi kararlar alip site acip diger farkli projeler üretip herseyi anlasip islemine basliyacagimiz vakit bize destek olmak istiyenler destegini vermiyecekse, verilen sözler yari yolda unutulacaksa, su senin bu benim tartismalari olacaksa bu ise hic kalkismiyalim,
neden böyle düsünüyorum onu da acikliyim
ben kendi adima bazi sözler verdiysem bazi hedefler edindiysem ve yola koyulduysam yari yolda birakip herseyi unutup defteri kapatmayi sevmem böyle yapanlari da sevmem ,

gecmiste bunun örnekleri var ve cogu örneklerin yari yolda kaldigini biliyorum gördüm

demek istedigim temelin saglam olmasi gerekiyor,simdi eyer biz elimizin tozuyla site acip projeler üretip bunlari acel acele uygulamaya koymaya calisip yari yolda vazgecersek insanlarin gözünde degerimiz düser saygimiz zarar görür ve bize bu konuda destek olmiyan kisilerin ekmegine yag sürmüs oluruz ve koz vermis oluruz ve bu insanlar bakin iste bos konusuyorlar derler,

ama velaki sapkamizi önümüze koyup hedefimize 100% pes etmeden ulasirim diyorsak iste ozaman bana fazla söyliyecek birsey kalmaz imzami atarim,

gercekci olmamiz gerekir arkadaslar bir düsünün
hayal edelip biz tamam bu isi yapariz yapalim diyerek toplumsal bir cagri yaptik insanlar bize destek cikti ve yardimci olmaya calisti yari yola varmadan biz aman bosver kim ugrasacak veya bos ugrasiyorum veya olmuyor dedik ve defteri kapatik ozaman cagri yaptigimiz kisilerin gözünde bizler nasil görünürüz,
eyer bu hatayi yaparsak bir kisim bizi cidiye almaz artik veya farkli bir dil ile yorum getiriyim Karizmayi Cizeriz arkadaslar.

ben bos konusan insanlarin arasinda anilmak istemiyorum pes eti gücü yetmedi yapamadi, bos konustu,hit reklam pesinde kostu cümlelerin arasinda uA1905uA ismini veya bedava-sitem´icin gercek anlamda yardimci olmaya calisan insanlarin isimlerini bu cümleler ile anilmasini görmek istemiyorum bu beni vallahi ve billahi inanin bana cok üzer böyle bir tablo ile karsilasmak istemiyorum

size bütün samimiyetimle yaklastim,

benim amacim bedava-sitemi nasil temizleriz,
amacimdan hedefimden v-a-z-g-e-c-m-e-m p-e-s ETMEM

uA1905uA@
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Önceki mesajları göster: