Forum'da ara:
Ara

Logomuz hangisi olsun
1.Logo
  86%
[ 19 ]
2.Logo
  13%
[ 3 ]
Toplam Oylar : 22

Yazar Mesaj
Mesaj14.09.2009, 14:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

global-diyar yazmış:
Forumu Kirletmiyeceginize Göre Güzel Bir Tv Olur Ve Bende Yayın Yapabilirim Yani Tvde Çalışabilirim
Saol kardeş olabilir tv'mize bu kadar ilgi gösterdiğiniz için teşekkür ederiz..Çok şaşırdım açıkcası :d
Mesaj14.09.2009, 15:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güzel logolar ama 1 daha iyi sitede güzel tv'de çalışmak istiyorum !!! ayrıca 17 kişi çalışıyomuş şaşırdım ve by mami'yi merakla bekliyorum ayrıca 3'lü Zirve'yi Yaramaz tv'de izledim süper bi programdı onud bekliyorum..
Mesaj14.09.2009, 15:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

gncity yazmış:
Güzel logolar ama 1 daha iyi sitede güzel tv'de çalışmak istiyorum !!! ayrıca 17 kişi çalışıyomuş şaşırdım ve by mami'yi merakla bekliyorum ayrıca 3'lü Zirve'yi Yaramaz tv'de izledim süper bi programdı onud bekliyorum..

Saolun arkadaşlar bu güüzel torumlar için...Ayrıca 1.logoyu tv'ye koydum nasıl durmuş..
Mesaj14.09.2009, 15:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güzel durmuşş..
Mesaj14.09.2009, 15:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

kitaraporu yazmış:
Güzel durmuşş..

Saol..
Mesaj14.09.2009, 15:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

1.cisi iyi 2.si abartılı olur TV için Smile

Mesaj14.09.2009, 15:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

futbolbaz yazmış:
1.cisi iyi 2.si abartılı olur TV için Smile

katılıorum kardeşş
Mesaj14.09.2009, 15:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Forum kirliliği yapmadığınız sürece bence herkez sizi destekler.. Gördüğünüz gibi şimdiden destek toplamışsınız bile, umarım böyle devam eder.. Smile

Tasarımınız çok hoş olmuş, zamanla gelişeceğine inanıyorum.
Sitenizi Toplist'lere kayıt ederseniz daha çok ziyaretçi kazanabilirsiniz.

Şimdilik bu kadar Smile Umarım herşey gönlünüzce ve dilediğinizce gerçekleşir.. Yayın hayatınıza resmen başladığınızda benimde şimdiden izlemeyi planladığım 1-2 program var açıkcası Smile

İyi Eğlenceler ! Wink

> Türkçemiz ile ilgili kendi yazdığım makaleyi okumak ister misin? Tıkla > http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?p=639445#639445
Mesaj14.09.2009, 15:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

royalfm yazmış:
Forum kirliliği yapmadığınız sürece bence herkez sizi destekler.. Gördüğünüz gibi şimdiden destek toplamışsınız bile, umarım böyle devam eder.. Smile

Tasarımınız çok hoş olmuş, zamanla gelişeceğine inanıyorum.
Sitenizi Toplist'lere kayıt ederseniz daha çok ziyaretçi kazanabilirsiniz.

Şimdilik bu kadar Smile Umarım herşey gönlünüzce ve dilediğinizce gerçekleşir.. Yayın hayatınıza resmen başladığınızda benimde şimdiden izlemeyi planladığım 1-2 program var açıkcası Smile

İyi Eğlenceler ! Wink

Çok teşekkür ederim arakadaşlar gerçekten bu kadar övgü beklemiyodum ayrıca izlemk stediğin programların adıı açıklarmıısn Very Happy
Mesaj14.09.2009, 15:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

Başarılar dileriz

http://g-maxtv.tr.gg/lisans.htm ayrıntılara burdan bakabilirsiniz.
Mesaj14.09.2009, 15:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

g-maxtv yazmış:
Başarılar dileriz

Saol..
Önceki mesajları göster: