Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj18.09.2009, 12:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alıntı:
Şeker Bayramı

1-Valla biz kur'an okumadığımı için bilmiyoruz heralde kur'an da ramazan bayramı olarak geçtiğini...

2-Eminim sende küçükken bunu şeker bayramı olarak biliyordun ve belliki hala da küçüksün yoksa böyle saçma ve gereksiz söyleme girmezdin ...

3-Küçük bir çocuğa ramazan bayramının anlamını anlatabilirmisin? Şeker bayramı dediklerine göre emin ol bir bildikleri vardır...

Cevaplar :

1- Biz derken neyi kastediyorsun.Burası Müslüman bir ülke ve azda olsa çokta olsa geneli Kur-an'ı Kerim okumayı biliyor..

2- Ne bu peki Ramazan-ı Şerif sonundaki bayrama şeker bayramı diyoruz diyorsun.Kim diyor ki öyle sende o dönme medyayı izleyip onun gibi düşünüyorsan öyle bilirsin zaten.

3- Evet küçük bir çocuğa ramazan bayramını gayet iyi bir şekilde anlatırız bilmiyorsan anlatırım sana...

...ve diyorsun ki ''ben senden daha çok dini bayramları önemsiyorum'' .Peki bu ne ! Dini Bayramımız kutluyoruz sende gelmiş milli bayramlara bu kadar önem gösterilmiyor,mili bayramlarda resimlerle donatacağım v.s milli bayramlarda sen bs yi önceden görmemişsin herhalde...

1 ay Allah'a ibadetimizi yapmışşız neden sevinmeyelim ki.

Alıntı:
Milli Bayram

1-Milli bayramlarımız a neden bu kadar önem gösterilmiyor??

2-Önümüzdeki ilk Milli bayramda forumu resimlerle donatıcam....

Biz Millli bayramlarda da böyle etkinlik yapıp kutluyoruz.Fakat senin yukarıdaki yazıyı hangi mantıkla ve ne şekilde anlatmak istediğini anlamadım.İstersen msn'ye gel orda ayrıntılı konuşalım.Burda konuyu dağıtmayalım.Ne dersin ? Wink
Mesaj18.09.2009, 14:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

netteki yazmış:
Alıntı:
Şeker Bayramı

1-Valla biz kur'an okumadığımı için bilmiyoruz heralde kur'an da ramazan bayramı olarak geçtiğini...

2-Eminim sende küçükken bunu şeker bayramı olarak biliyordun ve belliki hala da küçüksün yoksa böyle saçma ve gereksiz söyleme girmezdin ...

3-Küçük bir çocuğa ramazan bayramının anlamını anlatabilirmisin? Şeker bayramı dediklerine göre emin ol bir bildikleri vardır...

Cevaplar :

1- Biz derken neyi kastediyorsun.Burası Müslüman bir ülke ve azda olsa çokta olsa geneli Kur-an'ı Kerim okumayı biliyor..

2- Ne bu peki Ramazan-ı Şerif sonundaki bayrama şeker bayramı diyoruz diyorsun.Kim diyor ki öyle sende o dönme medyayı izleyip onun gibi düşünüyorsan öyle bilirsin zaten.

3- Evet küçük bir çocuğa ramazan bayramını gayet iyi bir şekilde anlatırız bilmiyorsan anlatırım sana...

...ve diyorsun ki ''ben senden daha çok dini bayramları önemsiyorum'' .Peki bu ne ! Dini Bayramımız kutluyoruz sende gelmiş milli bayramlara bu kadar önem gösterilmiyor,mili bayramlarda resimlerle donatacağım v.s milli bayramlarda sen bs yi önceden görmemişsin herhalde...

1 ay Allah'a ibadetimizi yapmışşız neden sevinmeyelim ki.

Alıntı:
Milli Bayram

1-Milli bayramlarımız a neden bu kadar önem gösterilmiyor??

2-Önümüzdeki ilk Milli bayramda forumu resimlerle donatıcam....

Biz Millli bayramlarda da böyle etkinlik yapıp kutluyoruz.Fakat senin yukarıdaki yazıyı hangi mantıkla ve ne şekilde anlatmak istediğini anlamadım.İstersen msn'ye gel orda ayrıntılı konuşalım.Burda konuyu dağıtmayalım.Ne dersin ? Wink

sana söylücek laf bulamıyorum ...
bu konuyu burda sonlandırıyorum...

bu konuyu sana gayet iyi analatabilirim fakat muhattabım değilsin...

benim gönderdiğim mesajları dikkatle okumadığın belli.
Mesaj18.09.2009, 15:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

Böyle konuşarak haklı görünmeye çalışıyorsun..

Ama basitleşmiş bir lafı söylim sana suçluluk psikolojisi derler ya seninkide cevap bulamayıp konuyu bitirme durumudur.

Sen madde olarak yazmışsın bende madde olarak teker teker cevap verdim.

Sende gelmişsin yok anlamadın felan diyorsun,başka kişilerede sor bana hak verecektir.Çünkü sen saçmaladın.

Ayrıca muhattapım değilsin demişsin.Muhattabın olma gibi bir niyetim yok fakat ikimiz konuşuyoruz beni muhatabın olarak almıyorsan neden cevaplar yazdın..

Şimdi konuyu sonlandırdım diyerek cevap yazmazsan cavep yazamadığını düşüneceğim.

Mesaj18.09.2009, 16:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

teşekkürler bir tanede flash ben hazırlayayım
Mesaj18.09.2009, 16:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

suçluluk psikolojisi bence yazdığın şeylerin anlamını kendinde bilmiyorsun...
Mesaj18.09.2009, 18:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tmm Artık Tartışmayın Exclamation
Mesaj18.09.2009, 19:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

tarihdefterim yazmış:
suçluluk psikolojisi bence yazdığın şeylerin anlamını kendinde bilmiyorsun...

Ben sana :

Ama basitleşmiş bir lafı söylim sana suçluluk psikolojisi derler ya seninkide cevap bulamayıp konuyu bitirme durumudur. demişşim.

Yaptığın suçluluk psikolojisi demedim.Sende sadece cevap yazmak için cevap yazıyorsun !!! Bir arkadaşımız bu konuya bakıp bir açıklasın kim ne demiş...