Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj18.09.2009, 18:07 (UTC)    
Mesaj konusu: allah aşkına

şimdi ben link atmadan siteme video naıl ekleyecem anlatın açıkca yetmesse siteme glim msn mi alın msn den görün yülü anlatın ama lütfen acill şimdi arkadaşlar sayfalarımı degişdirden yeni sayfa ekledm videolar diye ben oraya nasıl vide o atacam
acl yardımmmmmmmm Rolling Eyes
Mesaj19.09.2009, 10:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

bu kodu yapistir sitene

Kod:
<div><object width="420" height="339">
<param value="http://www.dailymotion.com/swf/xaj5pg" name="movie" />
<param value="true" name="allowFullScreen" />
<param value="always" name="allowScriptAccess" /><embed width="420" src="http://www.dailymotion.com/swf/xaj5pg" type="application/x-shockwave-flash" height="339" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true"></embed></object><br />
&nbsp;</div>

Mesaj20.09.2009, 09:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

tam olarak nere sine yapişdirim:(
Mesaj20.09.2009, 13:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

sayfalarima degistire gir ordan kategori olustur ve basliga ilahi yaz kodu yapistir tmmdir insALLAH
Mesaj20.09.2009, 13:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

seslicafeterya yazmış:
tam olarak nere sine yapişdirim:(

açtığın sayfanın üzerine kaynak yazan yere tıkla kodları oraya yapıştır kayıt et
Mesaj21.09.2009, 00:36 (UTC)    
Mesaj konusu: allah aşkına

yhaa olmuyo bu küçük yaşımda başladım bu işe ama siteden mi kaynaklanıyo benden mi anlayamadım neyse teşk ederm bırakacam yakasını ama son olarak bidaha denicem şimdi degerli abilerim ben 13 yaşındayım sitede problem oldugunu düşünüyom top listesini ben extraladan degişdirdim haber filan yapdım anca oraya atınca oluyo metin halinde degilde diger türlü siteye yapısıyor sayfalarımı degişdirde olmuyor bende anlamadım eger isterseniz sizi çok sevdim bayramıunız mübarek olsun ben site sitemin sifrelerini verim bi bakın tam olarak nası olduguna girip siteme bişey ekleyin silin bakın bakalım sorun mu war editörde sorun war yazıyo ama:( bu arada adres weriyorsunuz siteye yapışdır dediniz ama sitenin on b,n türlü bi yeri war neresine kopyalayıp ypaışdırım anlamadım Sad( ne olacak yardım edin editördede bu yazı war acaba sizdede warmıSad((<= Buradan değiştirmek istediğin bir sayfa seç

İpucu: bir sayfanın pozisyonunu değiştirmek için, sayfaya tıklayıp farenin sol tuşunu basılı tutarak yukarı/aşağı taşı!

Yeni editörde hala bazı hatalar var, lütfen biraz daha sabırlı ol, biz bunları zaman ile kaldırıyoruz! lütfen istediginiz bir video yu secin tam olarak kodunu filan koyun ve bana tammmm olarak nasıl edilecegini söyleyin sırayla anlatın allah aşkına yardım larınız için allah sizden razı olsun
Önceki mesajları göster: