Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj19.09.2009, 12:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

senin başbakanına çok şey dedik .... sen hala tutturmuşunda diyemez diye plak takıldımı neoldu Question Question
Mesaj19.09.2009, 12:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

kaidem yazmış:
byqraphix yazmış:
kaidem yazmış:
byqraphix yazmış:
kaidem yazmış:
byqraphix yazmış:
kaidem yazmış:
Alıntı:
Örnek : Bugün Obamanın Yanında Devlet Bahçeli Yada Deniz Baykal Duramaz..Obamanın Yanına R.T.Erdoğan yakışır .. Ve bunu biliyoruz..
İngilizceleri yetmez onların Smile
kardes uyan uyan su anda turkiye batmıyorsa Tayip Erdoğan sayesindedir.Dediğin kişiler kendileri kriz cıkarırlardı.Ama Erdoğan krize karşı durabiliyo farkı goremiyomusunuz.O kadar köer deilsiniz herhal

Batmamak Very Happy 13 Milyon İşsiz Ve 800.000 Dükkan kepenk çekti ve batmadı..! Smile evet ya .. Very Happy sende haklsıın kör olmuşuz. biz...! Ama biz şunu biliriz ki "geçmişimizi unutmadan geleceği yaşayamayız"unutmamalısın ki bu gün Ulu Önderimiz Olmasaydı Bu memleketin taşı toprağı kurban olduğum kokusu ve vatansevgisi olmazdı..Bu gün askerimiz arş'a uzanarak şehit düşüyorsa bu gün istanbulda yağan bi yağmur "mega kent"i "2010 Kültür Başkenti"ni paramparça ediyorsa..Üzgünüm.. Çünkü Benim Ahbablarım Seçti Akp Hükümetini..

Ben Vazifemi yapıp özür dileyebiliyorum..Peki siz..?

Bir An olsun Şerefli Olun Ve Yaptık Diyin..

Hiç Değilse Ölürken Şerefiniz İle Ölün .. Wink

Dunyanın gordugu en buyuk ekonomik kriz
ve bunların olması tüm dunyayı şaşırtı cunku Türkiye yi bu kadar guclu bilmiyolardı...Ezberden okumayın... bakın size bulmuslar bi kac anti akp kanalı ne verirlerse yiyonuz...

Arkadaş Onca şey söyledim sadece ekonomik krizemi lafın var.. Ama onada cevabım var.. Smile tasalanma .. üzülme boştan yere "yazık bebeye laf diyemicek"diye.. Wink Smile

Dünyanın Ekonomik Krizinden En Çok Etkilenen İlk 10 Listesinde ;

1-Almanya
2-Amerika
3-İtalya
4-Türkiye
5-Fransa

Sen neden bahsediyorsun..? Smile

Mesut Yar Der ki ; Uyan Türkiye Uyan..! Wink Smile

Uyan Kaidem Wink Uyan.. Smile

M.K.Atatürk'ün Dediği gibi ;
Bir İnsanın Başına Bela gelir ise ya cehaletten ya da tembellikten gelir. Wink (bu lafını çok az kişi bilir.)

Tahmin etmiştim.Böyle şeyleri mesutyarrrrdan başka kimse saçmalayamaz.
Bak kardeşim su anda türkiye batmıyosa elinizi vicdanınıza koyun desteklediginiz kişileride gorduk.Yapmayın yazık etmeyin su saf dusuncelerinize...

Şerefli ol diyorum "saf düşünce"diyorsun..Arkadaş sen ne diyorsun..?

Arkadaş ben şunu bunu destekliyorum demiyorum.. Wink Smile Farkettiysen sabahtan beri tek bir parti için"bunu tutuyorum"demedim.. Wink Smile

Hepsi aynı.. Wink

Ama sen diyorsan ki Atatürk Severler CHPli diyorsan..Evet Chpliyim..

Hem Atatürk'ü Seviyor Hem Dinine (aşırı)bağlı isen MHPlisin..Evet Mhpliyim..

Bunlar soyut şeyler.. Wink

Ben Somut bir şey bilirimki ; Şah Damarımı Kesseler İçinden Türk Kanı Fışkırır.. Wink

Aklına Yaz Şu Sözümü : "Geçmişini Unutanlar Geleceğini Yaşayamazlar.." Wink

Belki Abi ,belki kardeş,belkide arkadaş tavsiyesi olarak söylüyorumdur.. Wink Kimbilir..? Wink

sozlerinden anlaşılıyo ki kardeş tavsiyesi....
Bak ağa her kimi destekliyorsan destekle cok tın deil.Ama benim Başbakanıma hiç kimse bişey diyemez.

Arkadaş Very Happy Nedemişim ben yukarda bak tekrar yazdım Wink ;

byqraphix yazmış:
tarihdefterim yazmış:
Boşuna uğraşma başbakanının ne olduğunu herkes biliyor...

Başbakana Laf yok..! Wink

R.T.Erdoğan Kime bağlı olursa olsun ..(şu an için) Türkiye Cumhuriyeti Başbakanıdır.. Wink

Başbakan'a değil Lafım..?
AKP GENEL BAŞKANINA

AKP Yandaşlarına Wink

?

Ya Sus..! Yada Ülkeyi Terket Diyen Bir Yönetim .. Wink

Ya Sus..! Yada Konuyu Değiştir.. Wink Yoksa Smile Sanada bir şey der AKP GENEL BAŞKANI R.T.Erdoğan bunada bi kılıf bulur tasalanma.. Smile

Askerlere : Yan Gelip Yatma diyip iktidarda oldğu günden beri 11.000 şehit verdiren.. Wink

Daha fazla konuşup da kendimi düşürmek istemiyorum..Sana Ve Senin Gibi Düşünen AKP Yandaşlarına Ne desem boş Wink.. Bi kulak tıkalıysa.. Wink Tıpa gerek.. Wink derler.. Wink Smile

O misal.. Smile Wink

Ayrıntılı bilgi : http://byqraphix.tr.gg/3-.-Y%26%23305%3Bl-Etkinlikleri.htm
Mesaj19.09.2009, 12:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

kaidem yazmış:
byqraphix yazmış:
kaidem yazmış:
byqraphix yazmış:
kaidem yazmış:
byqraphix yazmış:
kaidem yazmış:
Alıntı:
Örnek : Bugün Obamanın Yanında Devlet Bahçeli Yada Deniz Baykal Duramaz..Obamanın Yanına R.T.Erdoğan yakışır .. Ve bunu biliyoruz..
İngilizceleri yetmez onların Smile
kardes uyan uyan su anda turkiye batmıyorsa Tayip Erdoğan sayesindedir.Dediğin kişiler kendileri kriz cıkarırlardı.Ama Erdoğan krize karşı durabiliyo farkı goremiyomusunuz.O kadar köer deilsiniz herhal

Batmamak Very Happy 13 Milyon İşsiz Ve 800.000 Dükkan kepenk çekti ve batmadı..! Smile evet ya .. Very Happy sende haklsıın kör olmuşuz. biz...! Ama biz şunu biliriz ki "geçmişimizi unutmadan geleceği yaşayamayız"unutmamalısın ki bu gün Ulu Önderimiz Olmasaydı Bu memleketin taşı toprağı kurban olduğum kokusu ve vatansevgisi olmazdı..Bu gün askerimiz arş'a uzanarak şehit düşüyorsa bu gün istanbulda yağan bi yağmur "mega kent"i "2010 Kültür Başkenti"ni paramparça ediyorsa..Üzgünüm.. Çünkü Benim Ahbablarım Seçti Akp Hükümetini..

Ben Vazifemi yapıp özür dileyebiliyorum..Peki siz..?

Bir An olsun Şerefli Olun Ve Yaptık Diyin..

Hiç Değilse Ölürken Şerefiniz İle Ölün .. Wink

Dunyanın gordugu en buyuk ekonomik kriz
ve bunların olması tüm dunyayı şaşırtı cunku Türkiye yi bu kadar guclu bilmiyolardı...Ezberden okumayın... bakın size bulmuslar bi kac anti akp kanalı ne verirlerse yiyonuz...

Arkadaş Onca şey söyledim sadece ekonomik krizemi lafın var.. Ama onada cevabım var.. Smile tasalanma .. üzülme boştan yere "yazık bebeye laf diyemicek"diye.. Wink Smile

Dünyanın Ekonomik Krizinden En Çok Etkilenen İlk 10 Listesinde ;

1-Almanya
2-Amerika
3-İtalya
4-Türkiye
5-Fransa

Sen neden bahsediyorsun..? Smile

Mesut Yar Der ki ; Uyan Türkiye Uyan..! Wink Smile

Uyan Kaidem Wink Uyan.. Smile

M.K.Atatürk'ün Dediği gibi ;
Bir İnsanın Başına Bela gelir ise ya cehaletten ya da tembellikten gelir. Wink (bu lafını çok az kişi bilir.)

Tahmin etmiştim.Böyle şeyleri mesutyarrrrdan başka kimse saçmalayamaz.
Bak kardeşim su anda türkiye batmıyosa elinizi vicdanınıza koyun desteklediginiz kişileride gorduk.Yapmayın yazık etmeyin su saf dusuncelerinize...

Şerefli ol diyorum "saf düşünce"diyorsun..Arkadaş sen ne diyorsun..?

Arkadaş ben şunu bunu destekliyorum demiyorum.. Wink Smile Farkettiysen sabahtan beri tek bir parti için"bunu tutuyorum"demedim.. Wink Smile

Hepsi aynı.. Wink

Ama sen diyorsan ki Atatürk Severler CHPli diyorsan..Evet Chpliyim..

Hem Atatürk'ü Seviyor Hem Dinine (aşırı)bağlı isen MHPlisin..Evet Mhpliyim..

Bunlar soyut şeyler.. Wink

Ben Somut bir şey bilirimki ; Şah Damarımı Kesseler İçinden Türk Kanı Fışkırır.. Wink

Aklına Yaz Şu Sözümü : "Geçmişini Unutanlar Geleceğini Yaşayamazlar.." Wink

Belki Abi ,belki kardeş,belkide arkadaş tavsiyesi olarak söylüyorumdur.. Wink Kimbilir..? Wink

sozlerinden anlaşılıyo ki kardeş tavsiyesi....
Bak ağa her kimi destekliyorsan destekle cok tın deil.Ama benim Başbakanıma hiç kimse bişey diyemez.

bak dostum eger senin başbakanın bu halkı sömürüyorsa bu devleti bu toprakları satıyorsa emperyalistlerin(abd,ab) emrinden dışarı çıkmıyorsa işte ben o zaman senin başbakanına laf atarım
Mesaj19.09.2009, 13:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

@tarihe-geçenler :
Alıntı:
bak dostum eger senin başbakanın bu halkı sömürüyorsa bu devleti bu toprakları satıyorsa emperyalistlerin(abd,ab) emrinden dışarı çıkmıyorsa işte ben o zaman senin başbakanına laf atarım

Arkadaş kesinlikle kınıyorum..

Çünkü : herne olursa olsun R.T Erdoğan Bir Sonra ki Seçime Kadar T.Cnin Başbakanıdır.. Wink

Başbakan Kaidenin değil T.Cnindir.. Wink

Başbakan'a laf atmadan.. Wink

örnek : akp genel başkanı r.t.erdoğan diye hitap edin.. Wink

Mesaj19.09.2009, 13:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

baygraphix kaidenin sesi çıkmıyor bizi RTE ye şikayet mi ediyor ne ??

Laughing Laughing Laughing
Mesaj19.09.2009, 13:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

tarihdefterim yazmış:
baygraphix kaidenin sesi çıkmıyor bizi RTE ye şikayet mi ediyor ne ??

Laughing Laughing Laughing

Sanırım Very Happy Laughing Laughing Laughing

Önceki mesajları göster: