Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj27.09.2009, 12:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

Susuyorum.
Mesaj27.09.2009, 12:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

net-tr yazmış:
Susuyorum.

Tmm İşte Bitti Boşa Okadar Tartıştınız Klavyenize Yazık Parmaklarınıza Yazık xD
Mesaj27.09.2009, 12:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

Doğan holding'e ortak olmayı düşünüyorum. Very Happy Razz
Mesaj27.09.2009, 12:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

onderteam yazmış:

Senin Gibi Bir Ortağı Kaçırmak İstemezler.. Mr. Green
Mesaj27.09.2009, 12:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

desingxxkod yazmış:
onderteam yazmış:

Senin Gibi Bir Ortağı Kaçırmak İstemezler.. Mr. Green

Benden iyisini mi bulacaklar..İstedikelri kadar para,sermaye bulurum onlara... Bankada tam 2.500 milyon $ var.. Wink

Laughing
Mesaj27.09.2009, 16:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

@netteki.tr.gg

Sana tek birşey söylemek istiyorum , Mustafa Kemal ATATÜRK olmasaydı şu an bulunduğun topraklarda başka bir devlet altında yaşıyor olacaktın belkide...
Atatürk tek başına kazanmadı elbette savaşı ama biraz kitap okuma yeteneğin varsa git araştır ve Atatüürk'ün aldığı kararların ülkenin kurulmasına ne kadar etkili olduğunu kendin gör...

Ayrıca İş bankası recep tayyip bey sayesinde tdk'ya falan para veriyormuş gibilerinde bir cümle kullanmışsın...
Onun içinmi Atatürk'ün devletin bünyesine kattığı herşeyi sattılar ?
Türklere ait Atatürk'den kalan pek birşey kalmadı günümüzde...
Ne olursa olsun satıyorlar..

Atatürk köylü milletin efendisi derken sizin recep "ananıda al git lan" diyebiliyor çiftçimize...

Sizin recep seçimlere kadar icraat yerine satış yapıyor , seçimden önce davos'ta rest çekiyor...

Recep hakkında söylenecek çok şey var -ki zaten konuşuluyor...

Bu ülkede başbakan sıfatı taşıyan adam yani sizin recep benim için sıradan bir insandır...ön sıramı arka sıramı orasını siz bilin artık...

Bu ülkeyi kuran insan Atatürk olduğuna göre bazı arkadaşların Atatürk adını duymaktan aldığı rahatsızlıkdan dolayı onların başka ülkelerde yaşamlarını sürdürmelerini tavsiye ediyorum...

Hepiniz bulunduğunuz duruma bir göz atın lütfen...
ABD'nin kuklalarından birisininde recep olduğunu unutmayın..

Mesaj27.09.2009, 16:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

cıkcık heryerimize yayılmıslar Rolling Eyes

Oyun sitelerine müjde harika oyun tasarımları sadece sitemizde...
Mesaj27.09.2009, 16:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

byqraphix yazmış:
Bilin ki Siz AtatürkÇüsünüz Ama Ben Sizdenn Daha ATATÜRKÇÜYÜM..! Ve Siz Birşeyler yapmadan Sadece Atamızın izinden gidiyoruz diyorsanız..Siz Atatürkçü değil A-Tatürkçü olmuşsunuz..Sadece lafta söylüyorsunuz..! yazık harbi yazık.h..!

Önceki mesajlarında Atatürkçülüğe karşı olan adam sen değil misin ?
Şimdi çıkmışsın ben sizden daha çok Atatürkçüyüm diyebiliyorsun..
Beni yada net-tryi yada diğer arkadaşları tanımadan bizlerin ne yapıp yapmadığını sen bilemessin arkadaşım...
Cumhuriyet yürüyüşleri olduğunda gittinmi ? Kaç arkadaşını organize edip katıldın ? 10 Kasımlarda düzenlenen tüm anma törenlerine katılmak için çaba sarfettinmi ?

Eğer bunları yapmadıysan benim neler yaptığımı bilmeden konuşma lütfen...

Mesaj27.09.2009, 19:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

bin907 yazmış:
byqraphix yazmış:
Bilin ki Siz AtatürkÇüsünüz Ama Ben Sizdenn Daha ATATÜRKÇÜYÜM..! Ve Siz Birşeyler yapmadan Sadece Atamızın izinden gidiyoruz diyorsanız..Siz Atatürkçü değil A-Tatürkçü olmuşsunuz..Sadece lafta söylüyorsunuz..! yazık harbi yazık.h..!

Önceki mesajlarında Atatürkçülüğe karşı olan adam sen değil misin ?
Şimdi çıkmışsın ben sizden daha çok Atatürkçüyüm diyebiliyorsun..
Beni yada net-tryi yada diğer arkadaşları tanımadan bizlerin ne yapıp yapmadığını sen bilemessin arkadaşım...
Cumhuriyet yürüyüşleri olduğunda gittinmi ? Kaç arkadaşını organize edip katıldın ? 10 Kasımlarda düzenlenen tüm anma törenlerine katılmak için çaba sarfettinmi ?

Eğer bunları yapmadıysan benim neler yaptığımı bilmeden konuşma lütfen...

Arkadaş

Öncelikle Yukarıda ki alıntımda belli bi kısımı almışsın .. Lütfen tamamına bak..! Ayrıca Cumhuriyet Mitinglerine Arkadaşlarımı organize ederek defalarca katıldım..Ve sadece 10 Kasımlarda Değil Fırsatını Buldukça Anıtkabire Gidiyorum..

Ve bilki Atamızın Kabrini Anıtkabiri ziyaret etmekten "bezmiş olduğunu söyleyen"insanları defalarca Anıt Kabire Götürmesi için Okuluma Baskıda bulunuyorum..Ve Ben Birilerinin CUMHURİYET MİTİNGİ Diyerek Sadece Siyasi Amaçla ve Çıkar güdme amacı ile yapılmış olan miting adı verilen ama aslında onun seçim mitingi hatta ve hatta onun sadece "SİYASETİN YOK OLMUŞ OLDUĞU OY TOPLAMA ALANI"olarak değerlendiriyorum..Ve bilmelisin ki Atam İçin Elimden Gelen Seferberliği Önceden Yaptım Ve Yapıyorum..Ve Son kez bir cümle daha ekliyorum..Ben AtatürkÇÜ Lafına karşıyım dedim Ama eğer siz ATATÜRKÇÜLÜK Vardır Diyorsanız Ben Sizden Daha AtatürKÇÜYÜM dedim..!

Elimden geldiğince belirttiğim şu sözlerle bitirmeyide istiyorum..

Geçmişini Unutanlar Onu Yeniden Yaşamaya Mahkumdurlar.. Wink

Ayrıntılı bilgi : http://byqraphix.tr.gg/3-.-Y%26%23305%3Bl-Etkinlikleri.htm
Mesaj28.09.2009, 09:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

byqraphix yazmış:
Tam tatlıya bağlayacağız sanal-reklamforumda geldi tekrar münakaşa ortamı yaratıldı..! Tamam Artık..! Crying or Very sad Wink

yarqatıldı kelimesini olur olmaz yerlerde olur olmaz kişilerle ve olur olmaz durumlarda KULLANMA Wink

YARATMAK ALLAHA MAHSUSTUR.

gelelim mesajına önceki mesajlarında atatürkçülüğe zıt mesajlar atıp ardından da atartükçüyüm diyen biri mi ortalığı karıştırır yoksa FB tv nin kime ait olduğunu belirten kişi mi ortalığı karıştırır Question

sen sana karşı mesajlar atanı karalamaktan başka HİÇBİR ŞEY BİL-Mİ-YOR-SUN Wink nedense 5-6 kişiyle tartışan değilde konuya 3 mesaj atan biri ortalığı karıştırıyor ve tartışma ortamı çıkarıyor

Allah Allah Rolling Eyes

o kladar basit ve karalıyıcı birisin ki karşı mesaj aldığınızda dayanamıyor tahammül edemiyorsunuz yalnızca bul olsa neyse o kadar çok çelişikili mesajlar atıyorsun ki mesajların birbirini tutmuyor.

Doğan Holdinge ait olan ürünleri tanıtan bir konuyu cumhuriyete atatürke İSLAMA getirenler tartışmayı çıkarıyor kabak bizim başımıza patlıyor.

sonrada byqraphix bir kurban seçecek ya hemen karşıt olan birini yani beni öne atıyor.Sakın ama sakın benimle uğraşma konuyu tartışmaya açanlarıda bir bir yazarım o zaman gösteririm sana kim konuyu sapıtmış tartışmayalım diyor birini kurban seçip karalayarak tartışma ortamına zemin hazırlıyorsun

senden de olmaz ya hadi NEYSE Wink
Mesaj28.09.2009, 12:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

sanal-reklamforumda yazmış:
byqraphix yazmış:
Tam tatlıya bağlayacağız sanal-reklamforumda geldi tekrar münakaşa ortamı yaratıldı..! Tamam Artık..! Crying or Very sad Wink

yarqatıldı kelimesini olur olmaz yerlerde olur olmaz kişilerle ve olur olmaz durumlarda KULLANMA Wink

YARATMAK ALLAHA MAHSUSTUR.

gelelim mesajına önceki mesajlarında atatürkçülüğe zıt mesajlar atıp ardından da atartükçüyüm diyen biri mi ortalığı karıştırır yoksa FB tv nin kime ait olduğunu belirten kişi mi ortalığı karıştırır Question

sen sana karşı mesajlar atanı karalamaktan başka HİÇBİR ŞEY BİL-Mİ-YOR-SUN Wink nedense 5-6 kişiyle tartışan değilde konuya 3 mesaj atan biri ortalığı karıştırıyor ve tartışma ortamı çıkarıyor

Allah Allah Rolling Eyes

o kladar basit ve karalıyıcı birisin ki karşı mesaj aldığınızda dayanamıyor tahammül edemiyorsunuz yalnızca bul olsa neyse o kadar çok çelişikili mesajlar atıyorsun ki mesajların birbirini tutmuyor.

Doğan Holdinge ait olan ürünleri tanıtan bir konuyu cumhuriyete atatürke İSLAMA getirenler tartışmayı çıkarıyor kabak bizim başımıza patlıyor.

sonrada byqraphix bir kurban seçecek ya hemen karşıt olan birini yani beni öne atıyor.Sakın ama sakın benimle uğraşma konuyu tartışmaya açanlarıda bir bir yazarım o zaman gösteririm sana kim konuyu sapıtmış tartışmayalım diyor birini kurban seçip karalayarak tartışma ortamına zemin hazırlıyorsun

senden de olmaz ya hadi NEYSE Wink

Arkadaş ATATÜRKÇÜLÜĞE Karşıyım demedim..! AtatürkÇÜLÜK Lafına Karşıyım Ve Tarafcısı Değilim Dedim..! Tamam Atatürk'çülüğünüzü yine yapın ama ATATÜRK SEVER Olarak yapın dedim..!

Ve..! YARATTI..! Kelimesini Gidipte "yaratmak allaha mahsustur."gibisinden yazmadığımın farkındasındır..! ki mesajı okuyanlarda fark etmişlerdir..! Arkadaş diyorum ama arkadaşım filan olduğun için değil ki Ben Arkadaşlık Lafına Da Karşıyım..! Hadi bunada bi anlam çıkar .. Smile dur ben senin yerine buldum bile.. "arkadaş hakedene arkadaşlık yapar..!" Wink Smile nasıll..? kusura bakma senin ki kadar liberal olmadı..! yada iktidar kadar sömürücü..!olmadı..! Wink Smile Sen ben ne demek istediğimi anladın be arkadaş..! gelecek tüm mesajlara rağzıyım.. Wink ha.! bide unutmadan söyleyeyim..! Burdan DOĞAN HOLDİNG A.Ş ye laf atıyorsun.. Akşam evinde tv karşısında Doğan Holding A.Ş'ye ait yayıncı kuruluşları "ağlayarak,gülerek,korkarak,gerilerek vs.vs.."seyrediyorsun..!

Ve son bir şey daha..

Demişsin ya ortalığı karıştıranları tek tek yazarım diye..!

Yaz..! Wink

Ama başa benide yaz..! Wink Smile İçinde kalıp dert olacağına dışarı çıksın mert olsun be arkadaş..!

Ha unutmadan şunu da ekleyeyim "birkez olsun (şu benim arkadaşım vs.vs.. demeden yaz..Wink ) adam kayırmadan ..! Wink

Mesaj28.09.2009, 13:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

byqraphix yazmış:

Arkadaş ATATÜRKÇÜLÜĞE Karşıyım demedim..! AtatürkÇÜLÜK Lafına Karşıyım Ve Tarafcısı Değilim Dedim..! Tamam Atatürk'çülüğünüzü yine yapın ama ATATÜRK SEVER Olarak yapın dedim..!

Ve..! YARATTI..! Kelimesini Gidipte "yaratmak allaha mahsustur."gibisinden yazmadığımın farkındasındır..! ki mesajı okuyanlarda fark etmişlerdir..! Arkadaş diyorum ama arkadaşım filan olduğun için değil ki Ben Arkadaşlık Lafına Da Karşıyım..! Hadi bunada bi anlam çıkar .. Smile dur ben senin yerine buldum bile.. "arkadaş hakedene arkadaşlık yapar..!" Wink Smile nasıll..? kusura bakma senin ki kadar liberal olmadı..! yada iktidar kadar sömürücü..!olmadı..! Wink Smile Sen ben ne demek istediğimi anladın be arkadaş..! gelecek tüm mesajlara rağzıyım.. Wink ha.! bide unutmadan söyleyeyim..! Burdan DOĞAN HOLDİNG A.Ş ye laf atıyorsun.. Akşam evinde tv karşısında Doğan Holding A.Ş'ye ait yayıncı kuruluşları "ağlayarak,gülerek,korkarak,gerilerek vs.vs.."seyrediyorsun..!

Ve son bir şey daha..

Yaz..! Wink

Ama başa benide yaz..! Wink Smile İçinde kalıp dert olacağına dışarı çıksın mert olsun be arkadaş..!

Ha unutmadan şunu da ekleyeyim "birkez olsun (şu benim arkadaşım vs.vs.. demeden yaz..Wink ) adam kayırmadan ..! Wink[/b]

Razz Razz Doğan Holdinge laf mı attım Allah Allah Rolling Eyes doğan holdinge laf atmışım ya Razz o cümleyi bana göster Wink

liberal ha liberal Laughing anlamı söyle yaz desem sözlüğe bakmadan yazamassın ama kullanıyorsun Laughing iktidar kadar sömürücü olmaza zaten çünkü iktidar sömürücü değil saolsun önceki iktidarlar bankaları fişlemekten AKP ye sömürecek birşey bırakmadılar Razz

her mesaja razı olmaz ile ZORUNDASIN VE YÜKÜMLÜSÜN burası her mesaja açık bir forum o yüzdsen razıyım falan diyerek felsefe yapma Wink

ortalığı karıoştıranları btek tek yazsam seni ikinciye koyarım ilk sırayı senin SANAL ağbeyin aLIR Wink ONUDA SEN BİLİYORSUNDUR ZATEN Razz çok istiyorsan hazırlayıp yollarım ama beni istediğine dair tatmin etmen lazım ki sende o seviye var mı bilemiyorum açıkası Rolling Eyes

o kadar seviyesiz mesajların var ki kişisel tartışmana bile hükümete sömürücü olarak iğneli laflar atıyorsun ne alakaysa hükümetle benim ilişkilerim Question
Mesaj28.09.2009, 15:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

sanal-reklamforumda yazmış:
byqraphix yazmış:

Ve son bir şey daha..

Yaz..! Wink

Ha unutmadan şunu da ekleyeyim "birkez olsun (şu benim arkadaşım vs.vs.. demeden yaz..Wink ) adam kayırmadan ..! Wink

Razz Razz Doğan Holdinge laf mı attım Allah Allah Rolling Eyes doğan holdinge laf atmışım ya Razz o cümleyi bana göster Wink

liberal ha liberal Laughing anlamı söyle yaz desem sözlüğe bakmadan yazamassın ama kullanıyorsun Laughing iktidar kadar sömürücü olmaza zaten çünkü iktidar sömürücü değil saolsun önceki iktidarlar bankaları fişlemekten AKP ye sömürecek birşey bırakmadılar Razz

her mesaja razı olmaz ile ZORUNDASIN VE YÜKÜMLÜSÜN burası her mesaja açık bir forum o yüzdsen razıyım falan diyerek felsefe yapma Wink

ortalığı karıoştıranları btek tek yazsam seni ikinciye koyarım ilk sırayı senin SANAL ağbeyin aLIR Wink ONUDA SEN BİLİYORSUNDUR ZATEN Razz çok istiyorsan hazırlayıp yollarım ama beni istediğine dair tatmin etmen lazım ki sende o seviye var mı bilemiyorum açıkası Rolling Eyes

o kadar seviyesiz mesajların var ki kişisel tartışmana bile hükümete sömürücü olarak iğneli laflar atıyorsun ne alakaysa hükümetle benim ilişkilerim Question

Açık açık konuş Liberal kelimesini görünce "google : LİBERAL"dedin eminim..! veya da daha önceden biliyosundur bilmiyorum..Ama şunu bilki ben seviyemin de edebimin ve adabımında farkındayım sen hiç merak etme..! Wink Smile Bazı yerleri CAPS LOCK Yaparak Yazdığından da belliki önemli yerler miş ..Tmm eyvallah Wink Smile Ama bunlara bile laf söylemiyeceğim.. Wink Hadi tamam onları es geçtim.. Wink Smile

Karşında ki kişinin Büyük Yada Küçük Olduğunu bilmeden Veya şöyle söyleyeyim büyük olduğunda büyük kişiye saygısızlık,küçük olduğunda küçük kişiye sevgisizlik kavramında bir münakaşa ortamı yaratmaktasın..! ve şunuda eklemeliyim ki karşında ki tanıdığın-yada tanımadığın , kaynaştığın-yada-kaynaşmadığın birisi olsun "seviyesiz"diye itamlarda bulunuyosun..! ve benim sana bi önce ki mesajda sorduklarıma inatla cevap vermek yerine kalkmış olan o burnunun dikine ilerliyorsun..!

Arkadaş,yaz..! tamammı Wink Smile yaz..! bundan sonra ki mesajında karşılık verdikten sonra 11 veya Daha üstü kişilerin adını yaz.. Wink Smile ama bu sayı 7-8 olmasın tamammı...? Wink Smile Bakalım ilk 11 Çıkıcakmı..? Wink Smile

Ha unutmadan şunu söylemeliyim.. Wink Smile ben hiç bir siyasi partinin adını bu Konuda kullanmadım..! Wink Smile Sende Kullanma Wink Smile ki Konu "kim hangi partili"gibisinden olmasın.. Wink Smile

Hadi Bakalım Merakla Bekliyorum "11 Kişilik Listeyi"[/b]

Mesaj28.09.2009, 15:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

byqraphix yazmış:

Açık açık konuş Liberal kelimesini görünce "google : LİBERAL"dedin eminim..! veya da daha önceden biliyosundur bilmiyorum..Ama şunu bilki ben seviyemin de edebimin ve adabımında farkındayım sen hiç merak etme..! Wink Smile Bazı yerleri CAPS LOCK Yaparak Yazdığından da belliki önemli yerler miş ..Tmm eyvallah Wink Smile Ama bunlara bile laf söylemiyeceğim.. Wink Hadi tamam onları es geçtim.. Wink Smile

Karşında ki kişinin Büyük Yada Küçük Olduğunu bilmeden Veya şöyle söyleyeyim büyük olduğunda büyük kişiye saygısızlık,küçük olduğunda küçük kişiye sevgisizlik kavramında bir münakaşa ortamı yaratmaktasın..! ve şunuda eklemeliyim ki karşında ki tanıdığın-yada tanımadığın , kaynaştığın-yada-kaynaşmadığın birisi olsun "seviyesiz"diye itamlarda bulunuyosun..! ve benim sana bi önce ki mesajda sorduklarıma inatla cevap vermek yerine kalkmış olan o burnunun dikine ilerliyorsun..!

Arkadaş,yaz..! tamammı Wink Smile yaz..! bundan sonra ki mesajında karşılık verdikten sonra 11 veya Daha üstü kişilerin adını yaz.. Wink Smile ama bu sayı 7-8 olmasın tamammı...? Wink Smile Bakalım ilk 11 Çıkıcakmı..? Wink Smile

Ha unutmadan şunu söylemeliyim.. Wink Smile ben hiç bir siyasi partinin adını bu Konuda kullanmadım..! Wink Smile Sende Kullanma Wink Smile ki Konu "kim hangi partili"gibisinden olmasın.. Wink Smile

Hadi Bakalım Merakla Bekliyorum "11 Kişilik Listeyi"[/b]

açık açık konuşuyorum şuana kadar liberal kelimesine herhangibir kaynaktan BAK-MA-DIM.

İSTER İNANIRSIN İSTER İNANMAZ o senin sorunun senin gibi biri için boşu boşuna yalan söyleyipte günaha girmem Wink

karşımdakinin küçük mü ama büyükmü olduğunu bilemem ancak seviyesiz çelişkili tutarsız mesjalara sahip olan bir kişi olduğunu biliyorum. Wink bu sana yeterlidir.

arıca ben sana tartışma çıkaran kişileri yazayım dediğiğmde 11 kişi çıkarırım demedim bir tarafından uyduruyorsun sonrada saygı bekliyorsun.AL SANA TARTIŞMAYA YOL AÇABİLECEK VE TARTIŞMAYA YOL AÇaN KULLANICILAR. Wink tartışmayı net-tr arkadaşın başlattı nede olsa hükümete taş atmadan uyuyamıyor konuyu açtı devamı geldi

işte liste alda ...... İyice Oku Laughing

1- net-tr
2- bygraphix
3- trityum
4- site-reklami-yap
5- fc-beypazarigucu
6- bin907
7- mistanbul
8- netteki
9-sanal-reklamforumda(yani ben)

yukarıda ki kullanıcılar tartışma ortamı yaratanlar yada tartışma ortamı yaratacak mesajları ayzanlara tartışma ortamını alevlendirecek mesajlar yani yanıtlar veren kişilerdir.Tarışma net-tr nin konuyu siyasete taşıması ile başlamış olup trityum adlı kullanıcının net-tr ye seni takip ediyorum siyaseti her an kullanıyorsun diyerek attığı mesaj ile tartışma alevlenmiş ve üstüne de site-reklami-yap adlı kullanıcının mesajları ile tartışma resmen başlamıştır.

mistanbul ise fb tv doğan holdinge ait değil denilen 3farklı kullanıcının mesajının içinden nedense sanal-reklamforumda (yani ben) adlı kullanıcıya tahrik edici karşıt mesajı ile tartışmaya girmştir.

bygraphix konuyu farklı bir yere çekerek atatürkçülük hakkıında düşüncelerini belirtmiş ve tartışmaya bin907,fc-beypazarigucu,netteki adlı kullanıcıları dahil etmiştir.

yukarıda ki kullanıcılar ile herhangibir kişisel sorun olmayıp sadece tartışmaya yol açan hususlar belirtilmiştir kimseyi suçlama karalama amacı olmayıp konunun tatışmaya çevrilmesinde olumlu olumsuz katkısı olanlar yazılmıştır.

al sana 9 kişi benden önce tartışma çoktan başlamış olup bana kişisel husumetinden dolayı kışkırtıcı emsajlar atman beni de tartışmaya dahil etmiştir.Tartışma ısrar ile vurguluyorum net-tr adlı kullanıcının konuyu ilk siyasi mesaj ile taşıoması ile nbaşlamıştır.ANLAMA ÖZÜRLÜLERE AYRINTILARI İLE DUYURULUR.UMARIM HERKES ANLAMIŞTIR
Mesaj28.09.2009, 15:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alıntı:
mistanbul ise fb tv doğan holdinge ait değil denilen 3farklı kullanıcının mesajının içinden nedense sanal-reklamforumda (yani ben) adlı kullanıcıya tahrik edici karşıt mesajı ile tartışmaya girmştir.

Biz olan şey hakkında konuşuyoruz.. Konunun anafikri Doğan Holding ve Holdinge ait kanallar arasında yorum yapılmış ve kimseylede tartışmaya girilmemiş ve herkes kendi fikrini ve düşüncesini yazmıştır..

Olayı algılama biçiminiz buradan belli oluyor..