Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj29.09.2009, 15:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

keskin41 yazmış:
Soldaki Sabit Reklamı Bir An Önce Kaldırmalısın Very Happy

aynen
Mesaj29.09.2009, 15:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

@ Matematikcim

Sana Katılıyorum Bi Tasarımı Editlemek O Kadarda zor deil sadece paint kullansan yeter xD

Tasarım Acayip Benziyor azcık Turuncu Very Happy

Mesaj29.09.2009, 15:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

lifecity yazmış:
Buna Çalmışsın Denmez , Benim Tasarımımın Sanalexen'inki ile Hiçbir Alakası Yoktur Resimleri Tamamen Bana Ait ve Kendi Çizimimdir.Sadece Kodlamayı SanalExen Tasarımına Bakarak Yaptım.

Lütfen Birdaha Bilmediğiniz Konular Hakkında Yorum Yapmayınız,İnsanların Hakkına Girmeyin !

@cino

teşekkür ederim eğer bu üstteki mesajları yazmasaydı bende resmi göndermeyecektim yani emek hırsızlığı
Mesaj29.09.2009, 16:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

alıntı olupta paint ile editlenmiş olduğu çok belli oluyor Very Happy

birde sol daki reklam kesinlikle kalkmalı
Mesaj30.09.2009, 21:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar Öncelikle , Tüm Yorumlayan Akradaşlara Teşekkür Ediyorum , Reklam Konusundada Araştırmalar Yapıcam .

Matematikcimm sana gelince , 1. si sen hala anlamak istemiyorsun ben tasarımı sadece sanalexen kodlamasına bakarak ayarladım,ps hakkında bilgim yok , tasarım resimlerinide paintden deil , ayrı bir logo programından yaptım çünkü ps hakkında bilgim yok , açıkçası kod yazamayıda pek bilmediğim için sanalexen'e bakarak kodladım.Tasarım Düzeni Benziyebilir , Çünkü Ona Bakarak Kodladım Fakat Resimler Tamamen Bana Aitdir ! Benim Tasarımımdaki Resimleri Paintden Yapabilmek , Saatlerce Uğraş İster , İlk Bakışta Gören Bir İnsan Bu resimlerin Paintden Çizilmediğini Anlıyabilir.Ayrı Bir Logo Programı Kullanıyorum Ps Den Daha Kaliteli ve Lisanslı , İsmini vermek İstemiyorum Çünkü Bu Yazılımdan Para Kazanıyorum.

Arrow LifeCity Banner Değişim Ağı Açılmıştır ! Sende Katıl !
Önceki mesajları göster: