Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj08.10.2009, 17:12 (UTC)    
Mesaj konusu: ddos saldırılarının nasıl yapıldığını bilmek isteyenler

evet arkadaşlar hep moderatörler adminler vs. vs. ddos saldırıları ile tr.gg sitelerinin geçici servis dışı olduğunu söylediler peki bu saldırı nasıl yapılır

anlatmaya kalksam çok uzun sürer öyüzden ddos saldırısı yapan ve tr.gg siterini%100 2 dk içinde servis dişi yapan basit bir program üzerine deyinicem

şunu söyleyeyim sakın bu işi yapmayın yasal suçları var ağır para cezası vee 4 sıldan hapisle başlıyor doğacak sorunlar tamamen sizin sorumluluğunuzdur

evet şimdi başlayalım anti-rus v3.0 programını indiriniz kurluma gerek yok hedef siteyi yazın zaten içinde kullanım klavuzu var programın içinde bu programı internetten bedava ful sürümünü heryerde bulabilirsiniz bak uyarıyorum doğabilecek bütün sorunlar benim değil sizin sorumluluğunuzdur ve bu işi yapıyorsanız yasayı çiğnemeyi göre almışsınız demektir benim tavsiyem asla bu işleri yapmayın sadece bilgilendirmek için açtım konuyu daha detaylı nasıl yapılacağını tam nasıl çökertileceğini bilmek isteyenler faruk_1356( at )hotmail.com e-mailine posta atsınlar geniş geniş anlatırım tekrar söylüyorum doğabilecek sorunlar benim sorumluluğum değildir sadece bilgilendirmek için açtım bu konuyu
Mesaj08.10.2009, 18:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Lan de get manyakmısın nesin sitelerde hack içerikli konular yasak sen gelmiş bs forumunda ne anlatıyon..

Bide gelmiş yanlışkla reklam yaptık diye süreli banned yapıolar bize adamlar neler yazıyo foruma kimsenin haberi yok hem kardeşim o işlerle uğraşacak adam kendi bilgisayarında yapmaz heralde internet cafeye felan gider

Modlar Herkeze Eşit davranın adamın asapını bozmayın Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Mesaj08.10.2009, 19:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

nie bukadar tepki verdin anlamadım ben sadece öğretiyorum sizin bu bilgileri kötüye kullanıp kullanmamanız kend insifiyatinize kalmış
Mesaj08.10.2009, 19:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

ama yeri burası değil daha doğrusu yeri yok gibi bu konunun
Mesaj08.10.2009, 19:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşım bilgilendirmek için açtın bu konuyu
Mesaj08.10.2009, 19:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

beni sinirlendirmeyin çok kötü olur
Mesaj08.10.2009, 19:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

beni sinirlendirmeyin çok kötü olur tehtit etmiyorum sadece sizin için açtım konuyu öğrenin diye
Mesaj08.10.2009, 20:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşım dalgamı geçiyorsun sen yaa Exclamation
> Türkçemiz ile ilgili kendi yazdığım makaleyi okumak ister misin? Tıkla > http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?p=639445#639445
Önceki mesajları göster: