Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj12.10.2009, 13:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

gizemligercekler yazmış:
interforce yazmış:
Bişey diyecem Mr. Green Fenerbahçe ilk yapıyo arkasından bjk, gs, ts yapıyor Mr. Green
Her zaman ilkler FB nindir. Mr. Green

galatasaraylı olarak yazıyorum ki fenerin yaptığı ne diye sorabilirmiyim fenerbahçe SK yani yani spor klübü yani fener geçen sene futboluyla övünemeyince bunlara yöneldiki gündemde duralım diye ee parası olan tabi önce yapar bunları yapmak için emek gerekmez para gerekir ona bakarsan galatasaray tükiyede ilk ve tek uefa kupasını ve süper kupayı alarak avrupa 1.si oldu ama bunu devamısı ne fener nede beşiktaş getiremedi

kısacası biz paramızla yaptığmız şeylerle değil gururumuzla aldığımız kupalarla övünürüz gs tv var yada yok beni ilgilendirmez gsmobile var yada yok beni ilgilendirmez biz o büyük 2 kupayı aldıkmı aldık beni bu bilgilendirir biliyorum ki ben tartışmayı açmasaydım başkası açacaktı bende hemen başlatayım tartışmayı dedim işte siz konuyu nereye çevirdiniz

Al İşte Bi Dengesiz Daha Çıktı Kupa Muahabbeti Yapıyo Burda Sözlerinswb
Küçük Olduğuda Belli Zaten İlk Fenerbahçe Çıkarmış Arkasından da Diğerleri
Çıkarmış Olabilir Gayet Doğal Kimse Bunlarla Burda Kendi Takımını
Övmesin Duyanda Kupayı Kendiniz Aldınız Yada Fenercell Vb. Siz Çıkardınız Sanar
Mesaj12.10.2009, 13:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

wording yazmış:
gizemligercekler yazmış:
interforce yazmış:
Bişey diyecem Mr. Green Fenerbahçe ilk yapıyo arkasından bjk, gs, ts yapıyor Mr. Green

galatasaraylı olarak yazıyorum ki fenerin yaptığı ne diye sorabilirmiyim fenerbahçe SK yani yani spor klübü yani fener geçen sene futboluyla övünemeyince bunlara yöneldiki gündemde duralım diye ee parası olan tabi önce yapar bunları yapmak için emek gerekmez para gerekir ona bakarsan galatasaray tükiyede ilk ve tek uefa kupasını ve süper kupayı alarak avrupa 1.si oldu ama bunu devamısı ne fener nede beşiktaş getiremedi

kısacası biz paramızla yaptığmız şeylerle değil gururumuzla aldığımız kupalarla övünürüz gs tv var yada yok beni ilgilendirmez gsmobile var yada yok beni ilgilendirmez biz o büyük 2 kupayı aldıkmı aldık beni bu bilgilendirir biliyorum ki ben tartışmayı açmasaydım başkası açacaktı bende hemen başlatayım tartışmayı dedim işte siz konuyu nereye çevirdiniz

Al İşte Bi Dengesiz

Lütfen Üslubunuza DİKKAT EDİN! Wink
Mesaj12.10.2009, 14:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

Aynen Fener Ne Yaparsa Aynısını Yapıyorlar..

Özenti Olmayın Kardeş

Az Yaratıcı Olun
Wink
Mesaj12.10.2009, 14:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tek bu eksikdi tamamlandı Smile
Mesaj12.10.2009, 14:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

htlmkodes yazmış:
Tek bu eksikdi tamamlandı Smile

Mr. Green Mr. Green
Mesaj12.10.2009, 14:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben buraya tartışma olsun diyemi yazdım gercekleri söylüyorum olur olmaz yere tartışma çıkarma. Para değil fikir ne şimdi Fenerbahçe çıkardıktan sonra diğer takımların o zaman mı aklına geliyor. aa FB cıkarmış hadi para biriktirelim mi diyolar ?.
Arkadaşın dediği gibi "YARATICI OLUN"
Fenerbahçe ilkleri yaşatıyor...

Zaten savunmakta sadece UEFA, Ne zaman bişey desek UEFA ...
Tartışma istemiyorum. O yazıyıda tartışma olsun diye değil fikrimi söyledim.
Para ile hiçbir alakası yok.Nasıl bi mantık cözmedim...

Geçen seferde böyle bi başlık yazıldı herkez birbirine düştü. Yani tartışmanın fitilini ateşliyosun gizemligercekler.Övüneceğimiz çok şeyimiz var. Buraya hepsini yazardım ama abartı olmasın.
35 pasta galatasaraya gol atmamızla övünürüz.
UEFA Kupası’na katılan ve galibiyet alan ilk Türk takımı olmaktan övünürüz.
Fenerbahçe üst üste 4 kere gol kralı çıkaran tek takım olmakla övünürüz.
Şimdi buraya bür sürü şeyler yazcaksınız yok gs öle yaptı böle yaptı.
GizemliGerçekler mesajlarıma yorum yaparken dikkat et.Sinirini kendine sakla
Mesaj12.10.2009, 14:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bende Hat Çıkartıyorum : ercell...
Mesaj12.10.2009, 14:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

japon-cocuk yazmış:

İlk Kayıt Olan Ben Oluyum Razz
Mesaj12.10.2009, 14:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

japon-cocuk yazmış:

Ben Katılıyorum.
Bendende bir hat Mr. Green
Bscell Razz
Mesaj12.10.2009, 14:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

interforce yazmış:
Ben buraya tartışma olsun diyemi yazdım gercekleri söylüyorum olur olmaz yere tartışma çıkarma. Para değil fikir ne şimdi Fenerbahçe çıkardıktan sonra diğer takımların o zaman mı aklına geliyor. aa FB cıkarmış hadi para biriktirelim mi diyolar ?.
Arkadaşın dediği gibi "YARATICI OLUN"
Fenerbahçe ilkleri yaşatıyor...

Zaten savunmakta sadece UEFA, Ne zaman bişey desek UEFA ...
Tartışma istemiyorum. O yazıyıda tartışma olsun diye değil fikrimi söyledim.
Para ile hiçbir alakası yok.Nasıl bi mantık cözmedim...

Geçen seferde böyle bi başlık yazıldı herkez birbirine düştü. Yani tartışmanın fitilini ateşliyosun gizemligercekler.Övüneceğimiz çok şeyimiz var. Buraya hepsini yazardım ama abartı olmasın.
35 pasta galatasaraya gol atmamızla övünürüz.
UEFA Kupası’na katılan ve galibiyet alan ilk Türk takımı olmaktan övünürüz.
Fenerbahçe üst üste 4 kere gol kralı çıkaran tek takım olmakla övünürüz.
GizemliGerçekler mesajlarıma yorum yaparken dikkat et.Sinirini kendine sakla

%99 Katılıyorum sana kardeşim =) Ama %1 Lik ihtimalide kendime saklamalıyım xP

Ayrıntılı bilgi : http://byqraphix.tr.gg/3-.-Y%26%23305%3Bl-Etkinlikleri.htm
Mesaj12.10.2009, 15:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

byqraphix yazmış:
Fenerbahçe : Fenercell'i çıkarttı Diğerleride Çıkardı..

Fenerbahçe : FB Tv yaptı..Diğerleride..! Very Happy E dostlar,tartışılmazmı bu Wink Smile

Haklısın İyiler Herzaman örnek Alınır !!
Mesaj12.10.2009, 15:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

benimsitem1993 yazmış:
wording yazmış:
gizemligercekler yazmış:
interforce yazmış:

Al İşte Bi Dengesiz

Lütfen Üslubunuza DİKKAT EDİN! Wink

Tamam Sen Dedinya Hemen Dikkat Ederim..!
Mesaj13.10.2009, 18:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

interforce yazmış:

bu simdi olmadi niye diyeceksin Galatasaray,Besiktas,Fenerbahce arasinda olusan rekabeté hangi takim yeni bir proje hazirlarsa diger takimlar arkasindan gelir gider ayni projeler misali projelere imza atar,
bu real madrid barcelona arasinda´da
simdi taraftar karti cikaran ilk fenerbahce degilmi siz real madrid´den özenerek yaptiniz real taraftari gelip size haha kopyacilar diye gülsünmü
güldürmeyin adami

Fenerbahce ne basaridysa helal olsun besiktas ne basardiysa helal olsun galatasaray ne basardiysa helal olsun Sonucta kim Kazaniyor Türk futbolu Türk futbolunun degeri artarsa kim kazanir Türkiye bunun icin tartismaya kalb kirmaya gerek yok

fenerbahce´yi kuranda Galatasaray haberin olsun,, bedava-sitem kategorisinde bulunan arsif adli alt sayfayi incelersen orda aciklamasi var
buraya birsey yazman gerekmiyor cünki cevap VERILMIYECEK..

Türkiyedeki bütün taraftar topluluguna sesleniyorum
hepimiz ayni Vatan´da yasamiyormuyuz Ayni Millet degilmiyiz Savasta enkazda depremde kötü günde iyi günde birbirimize yardim edenler bizler degilmiyiz Allahiniza gurban birakin bu düsmanlik havalarini

sokakta dayak yiyen galatasaray formasi giymis biri farz edin fener formasi giymis bir kisi sirf fenerli diye zor durumda olan kisiye elini uzatmiyacakmi düsünce bumudur ozaman vay halimize bizden sonra gelen nesile böylemi örnek olacaz vur kir yik parcala laf altinda kalma felsefesi bize birsey kazandirmaz aksi saygiyi kaybederiz sevgiyi yok ederiz,,

´bir aileden iki erkek cocuk kardesi var biri fenerli digeri galatasarayli derbi macinda stadyuma gidiyorlar ikisi de kendi taraftarlari arasinda yerlerini aliyor ve bildiginiz gibi hep küfürler söyleniyor bagriliyor toplu olarak mactan sonra kol kola bu iki kardes eve gidince kime Küfür veya hakaret etmis oluyor siz düsünün. << buna benzer forumda baska bir yazim vardi..

neyse kusura bakmayin zamaninizi aldim Herkese selamlar saygilar
beni sevene´de sevmiyenede tir dolusu beyaz gül yoluyorum.. ve Allahin sevgisi merhameti hepinizin üzerinde olmasini temeli ediyorum.

not benim bu yazdigim cogu konunun interforce kardesim ile alakasi kesinlikle yoktur ona yazdigim tek birsey vardir oda feneri galatasarayin kurdugu´dur, isin asli sözlerim onun üzerine yazilmamisdir hepimizin üzerine yazilmisdir bu ben dahil..
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj13.10.2009, 18:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

ua Kardeşim yazımda yazmışım ben burda tatırma istemiyorum...
Galatasaray'ın kurduğuna inanmıyorum.Gözümle görmediğim bişeye inanmam
Alıntı:

Demişim yanılmamışım...
Neyse bu kadar kişi içinde bana neden cevap verildiğini çözmedim...
Mesaj13.10.2009, 18:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

interforce yazmış:
Gözümle Görmediğim Birşeye İnanmam

aynen bunu yazmıssın.. bak konu dışı bir fıkra anlatacağım..
ama tartışma anlamında değil.. sadece bu cümleni pek sevmedim..
Yazdıklarınızı ben okumadım.. Bunu sen değilde başka biri söylemiş ise lafım ona..

Allah'a inanmayan bir öğretmen çocuklara Allah'ın olmadığından bahsediyormuş.. Bahsediyormuş derken konu açılmış, öğretmende bu tür davranışları yanlış düşünüyorsunuz diye çocuklara sözde öğütler vermiş..
Öğretmen " Ben Gözümle Görmediğim Birşeye İnanmam " demiş..
Çocukda en anlamlı bir şekilde " Bakın arkadaşlar, öğretmenin aklına bakın.. Öğretmenin aklını görüyor iseniz bana gösterin " demiş..

Yanlış hatırlamıyorsam fıkra böyleydi..
Lütfen tartışma olmasın.. Sadece bu bir fıkra (:
Ama çok güzel..