Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj12.10.2009, 17:12 (UTC)    
Mesaj konusu: www.SunWorld-Silk.tr.gg ---> Silkroadonline Private Serve

[b][b]
Merhaba;

-Sitemiz flash görsel efektlerle hazırlanmıştır. Görsel açıdan oldukça iddaalıyım. Her şeyden önce Emeğe saygı. Silkroad Online Private Server'lara özel destek sağlanmaktadır. Ne diyeyim ki site için çok uğraştım. Ama her zorluğun ardından birde bu işi yapmış, başarmış olmanın verdiği rahatlama ve sevinci de var. Bu benim ikinci yaptığım sitem ve sizleri siteme bekliyorum...

Gelelim sitemizi tanıtmaya:

-Sitemizde Silkroad Online oyununu Private Server' larda oynayanlar için Silk, SP, Program ve Download hizmetleri gerçekleştirilmektedir. Silk, SP vb eşyaları Paypal ile alamayanlar için güvenli nakit alışveriş imkanı sağlanmaktadır.

- Sitemizin Menüsünde: SunWorld-Sro Silk Fiyatlarımız, SP ve Account fiyatlarımız ve bize ulaşabileceğiniz iletişim adreslerimiz mevcut. Ek olarak Sro-Private Server' larında gerekli olan programlar da bulunmaktadır. Account almanın ve değiştirmenin anlatımları, Program tanıtımlarımız da mevcuttur. Oyunu indirebilmeniz için SunWorld Private in kendi sitesindeki orjinal download linkleri, oyunu ingilizce oynamanız için gerekli dosyalar, oyunun orjinal dosyaları da sitemizde mevcuttur.

- Eğer Silkroad Online 'ı seviyorsanız ve kısa sürede yüksek lwl olup oyunun keyfini çıkarmak istiyorsanız size bu Private Server'ı öneriyorum. 30x Exp , 30x SP, 30 x İtem Drop , 10 x Sox Drop mevcuttur. Yani oyunda hiç çaba ve zaman harcamadan yüksek lwl olup birebir silkroadonline keyfini yaşayın....

Sitem
Very Happy Very Happy Very Happy [/b][/b]
Önceki mesajları göster: