Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj17.10.2009, 13:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

komik konuşmayın çoğunluk reklamları istemiyor en azından reklamlar link şekklinde olsun daha iyi olur diyoruz bana destek verenler alıntı yaparak cevap verebilirler
Mesaj19.10.2009, 17:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bence bu yeni reklamlar güzel olmadı. Ne o burnumuza burnumuza sokuyolar reklamları.

En azından oraya koyulan reklamın yerini bari ayarlayalım da sitenin düzenini bozmasın. Site ortalanmış duruyor reklam sağ üzt köşede Zuahah diye gülüyor , buda benim sinirlerime dokunuyo. Sitem daha yapım aşamasında ama oruttugum düzen sırf o reklam yüzünden hoş güzükmüyor.

Madem reklam kaldırma imkanı yok, en azından o reklamın koyulacağı yeri biz seçelim be.... böyle gönlümüz hoş değil Question
Mesaj20.10.2009, 07:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar reklamlar bnce iyiki eski haline döndü ve bir şey daha sorucağım bs ye rss özlliğimi geldi yeni açılan siteler 4 5 saat içinde googleda Shocked
Mesaj20.10.2009, 11:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

hızlı ve geniş bi şekilde tanıtmakla ilgili benim 2. günüm ve hala gözükmüyorum:D
Ama diğer hesabım ( www.sunworld-silk.tr.gg ) ertesi güne google daydı. Artık google'ın 2. sayfasındayımVery Happy
Garip bi durum...
Mesaj20.10.2009, 16:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

narutoshippuu yazmış:
hızlı ve geniş bi şekilde tanıtmakla ilgili benim 2. günüm ve hala gözükmüyorum:D
Ama diğer hesabım ( www.sunworld-silk.tr.gg ) ertesi güne google daydı. Artık google'ın 2. sayfasındayımVery Happy
Garip bi durum...
Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Mesaj20.10.2009, 16:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu Reklamlar Daha İyi Oldu

XxKoD

Banner + Altına 1 Satır Smile
Mesaj20.10.2009, 16:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

xxk0d yazmış:
Bu Reklamlar Daha İyi Oldu

XxKoD