Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj23.10.2009, 16:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

seyirmax yazmış:
benimsitem1993 yazmış:
Gemiş oLsun! Crying or Very sad

Saol kardeşim !..Çok saolun arkadaşlar baştan arşiv yapsak çok zaman geçer ! bize yardım edicek gönüllüler varmı ? aranızda yada artık yapmayın diyenler ..
Olumlu olumsuz her cvbı ve yrdunları bekliyoruz

Ben size yardım etmek isterim fakat bu oLayı bana anLatmaLısınız.Hiçbir fikrim yok nasıL yapıLdığına dair..

Ek oLarakta maLum dersLer ağır size anca hafta sonları yardım edebiLirim.. Rolling Eyes
Mesaj23.10.2009, 16:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

e-catlak yazmış:
Very Happy EVET Biz
Very Happy
Mesaj23.10.2009, 16:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

benimsitem1993 yazmış:
seyirmax yazmış:
benimsitem1993 yazmış:

Saol kardeşim !..Çok saolun arkadaşlar baştan arşiv yapsak çok zaman geçer ! bize yardım edicek gönüllüler varmı ? aranızda yada artık yapmayın diyenler ..

Ben size yardım etmek isterim fakat bu oLayı bana anLatmaLısınız.Hiçbir fikrim yok nasıL yapıLdığına dair..

Ek oLarakta maLum dersLer ağır size anca hafta sonları yardım edebiLirim.. Rolling Eyes

Tamam anlatırız kardeş sen on nuumara adamsın ö.m ile msn adresimi atıoyum
Mesaj23.10.2009, 16:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

seyirmax yazmış:
benimsitem1993 yazmış:
seyirmax yazmış:
benimsitem1993 yazmış:

Tamam anlatırız kardeş sen on nuumara adamsın ö.m ile msn adresimi atıoyum

Tamam.. Wink
Mesaj23.10.2009, 16:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

geçmiş olsun seyirmax

Mesaj23.10.2009, 16:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

akalamana yazmış:
geçmiş olsun seyirmax
Saol
Mesaj24.10.2009, 06:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

geçmiş olsun kardeş
Mesaj25.10.2009, 14:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

yazık olmuş ama olsun böyleleri çok var zamanında benim de alisanim.tr.gg sitem hacklenmişti bende yeni site açmıştım alisanwebsitesi.tr.gg die.Bunlara üzülmicen boşver gitsin Rolling Eyes
Mesaj27.10.2009, 11:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

alisanwebsitesi yazmış:
yazık olmuş ama olsun böyleleri çok var zamanında benim de alisanim.tr.gg sitem hacklenmişti bende yeni site açmıştım alisanwebsitesi.tr.gg die.Bunlara üzülmicen boşver gitsin Rolling Eyes

saol
Mesaj27.10.2009, 13:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

seyirmax yazmış:
alisanwebsitesi yazmış:

saol

Yeniden hazırlamayı düşünmüomusun?
Mesaj27.10.2009, 14:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

alisanwebsitesi yazmış:
seyirmax yazmış:
alisanwebsitesi yazmış:

saol

Evet
Mesaj27.10.2009, 14:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kardeş sana birşey sorucam? Ö.m 'de attım, cevabı vermedin !
Sen bu adamlara şifreyi verin mi?
Mesaj27.10.2009, 14:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

İlk önce buraya olayın flash yaratıcak resmi (!)

Burada sorduğum, zorla cevap aldığım ö.m !

İşte son olarak da aldığım cevap !

İmageshack.us ara sıra resimlerin linklerini kırıyor. Görmeyenler için ben size resimlerde geçen metin'i göstereyim..

" İlk resimde ; Konunun başlığını gösterdim. ''Hacklendi" kısmını yuvarlak içine aldım.

İkinci resimde soru sordum, sorumda ; selam kardeş ; sen bu seyirmax "hacklendi" dediğin adama şifre verdin mi?

Üçüncü resimdede zorla aldığım mesaj : Evet verdim..Ama hiç tatmin etmezdim
"

yazısı geçiyor.,

Peki ben bunları niye gösterdim sizce? Daha hacklemek kavramının anlamını bilmeyipde sitemiz hacklendi diyen arkadaşlar var. Site hacklemek, bir kişinin panel pw'sini(şifre'sini) ele geçirmek demektir. Arkadaş kendisi şifreyi vermiş, birde hacklendim diyor. Lütfen gereksiz başlıklar açmayalım veya bilmediğimiz kelimelerin anlamlarını öğrenelim. Lütfen böyle başlıklar ile forumumuz kirlenmesin. Kirlenebilecek mesajlarıda sokun cebinize çöpe atın !

Mesaj27.10.2009, 18:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

seyirmax yazmış:
alisanwebsitesi yazmış:
seyirmax yazmış:
alisanwebsitesi yazmış:

saol

Evet

o kadar şeyi tekrar hazırlamayı düşünmen bile büyük cesaret bravo Razz Smile
Mesaj27.10.2009, 18:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Geçmiş Olsun
Önceki mesajları göster: