Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj23.10.2009, 17:30 (UTC)    
Mesaj konusu: html kodlarını nasıl kullancam

html kodlarını nasıl kullancam Question
Mesaj23.10.2009, 21:21 (UTC)    
Mesaj konusu: slm

ne gibi anlamadım daha acıklı anlatırsan
Mesaj24.10.2009, 13:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

yani html kodu buluyorum ama onu sitemde kullanamıyorum.sayfalarımı değiştiirin orayamı enreye yapıştırcam o kodu bilmiyorum.
Mesaj27.10.2009, 21:35 (UTC)    
Mesaj konusu: slm

koyacagın html koduna baglı mesela örnek gosterıyorum: sitene hava durumu eklıycen eger senın sıtenın menulerı sol taraftaysa sende bu html kodunu tasarım ayarlarından 1.ekstra kutunun içeriği kısmına ekleyeceksın. yıne örnek gostereyım diyelımki sitene chat veya ziyaretçilerin muzık dınlemesını istiyorsun yine aynı şekıl html kodunu alıyorsun bu sefer sayfalarımı degıstırden yenı bir sayfa olusturuyorsun sayfa ısmını eklıycen neyse onun ısmını yazıyorsun örnek: mp3 kaynak butonuna basıyorsun ve kodu oraya yapıştırıyorsun sonra kaydet dıyıp olay bıtıyor. bu kadar anlamadıysan bana öm at ben sana daha detaylı anlatırım
Mesaj29.10.2009, 21:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

gangstar-ea yazmış:
yani html kodu buluyorum ama onu sitemde kullanamıyorum.sayfalarımı değiştiirin orayamı enreye yapıştırcam o kodu bilmiyorum.

sayfalarımı deiştire tıklıyoruz yeni sayfa ekle diyoruz mesela sonra sağda kaynak olacak ora tıklıyoruz kodu yapıştırıyoruz ve kaydete basıyoruz