Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj26.10.2009, 21:33 (UTC)    
Mesaj konusu: Ülkühan 500 bin ile Neler Yapacağını Açıkladı [Haber]

Türk televizyon tarihinin en yüksek ödülünü kazandı. Peki şimdi ne yapacak?

‘Var mısın Yok musun?’yarışmasında 500 bin TL’yi bularak Türk televizyon tarihinin en yüksek yarışma ödülünü kazanan Ülkühan Yılmaz parasıyla 9 kardeşine ev almayı düşünüyor. Bir markette 560 TL maaşla çalışan Ülkühan Yılmaz, “Ben bu parayla kendime bir otomobil alacağım. Gerisini kardeşlerime harcayacağım” diyor. Beyninde tümör olan Ülkühan Yılmaz önümüzdeki günlerde ikinci kez ameliyat masasına yatacak.

‘Var mısın Yok musun?’ yarışmasına bugüne kadar 130 kez başvuran ve ikinci kez yarışan Ülkühan Yılmaz (30) büyük ödül olan 500 bin TL’yi kazandı. Hamdi Bey’in 128 bin TL’lik teklifini reddedip “Hayallerimi gerçekleştirmek istiyorum” diyerek kutusunu açan Ülkühan Yılmaz 10 çocuklu bir ailenin 9’uncu üyesi. Bir markette 560 TL’ye çalışıyor. Beynindeki tümör nedeniyle 2 kez çok ciddi ameliyatlar geçirmiş. Sürekli doktor kontrolünde yaşıyor.

“Şoktayım, hayal bile kuramıyorum”

500 bin TL’yi kazandığı için asla değişmeyeceğini söyleyen Ülkühan Yılmaz dün POSTA’ya şunları söyledi: Yaşadığım o dakikalar, kazandığım bu para gerçek mi yoksa hayal mi hâlâ anlamış değilim. Öyle büyük bir şoktayım ki hayal bile kuramıyorum. Ben 10 çocuklu fakir bir aileden geliyorum. Maddi sıkıntılar, üzüntüler içinde büyüdük. Öncelikle parayı 9 kardeş arasında bölüştüreceğim. Hepsine birer ev alacağım. Tek isteğim; evlenip aile kurmak.

En son bilisimhatti tarafından 27.10.2009 20:38:43 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj26.10.2009, 21:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

Vay Be Mr. Green
Mesaj27.10.2009, 06:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

ben olsam her kardeşime 10 bin verirdim yallaaaaaaaaaahh
Mesaj27.10.2009, 15:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

cengizhanayaz yazmış:
ben olsam her kardeşime 10 bin verirdim yallaaaaaaaaaahh

Very Happy 500 Kazandın 10 bin veriyorsun almamki Razz Şöyle 50 bin yapsak onu Ülkühan Helal olsun kazandı sonunda birisi.