Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj30.10.2009, 21:29 (UTC)    
Mesaj konusu: Çakar'dan Canlı Gaf; [SPOR]

Çakar'dan Canlı Gaf; Akıllı ol lan !

Kanaltürkte yayınlanan Galatasaray-Bucaspor maçının naklen yayınında Ahmet Çakar ilginç bir gafa imza attı. Maçı yorumlamak için spiker Yasın Dallı'nın yanında oturan Ahmet Çakar'ın, yayında olmadığını düşünerek spikere söylediği "akıllı ol lan!" sözü duyuldu.

Video : http://www.izlesene.com/video/komik_videolar-cakardan-canli-gaf--akilli-ol-lan/1241198

Mesaj30.10.2009, 21:32 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Çakar'dan Canlı Gaf; [SPOR]

rebulitew0w yazmış:
Çakar'dan Canlı Gaf; Akıllı ol lan !

Kanaltürkte yayınlanan Galatasaray-Bucaspor maçının naklen yayınında Ahmet Çakar ilginç bir gafa imza attı. Maçı yorumlamak için spiker Yasın Dallı'nın yanında oturan Ahmet Çakar'ın, yayında olmadığını düşünerek spikere söylediği "akıllı ol lan!" sözü duyuldu.

Video : http://www.izlesene.com/video/komik_videolar-cakardan-canli-gaf--akilli-ol-lan/1241198

Ben O Adamdan Herşeyi Beklerim..
Çok Terbiyesiz,Seviyesiz Biri..

Âyinesi iştir kişinin lafa bakılmaz
Şahsın görünür rütbe-i aklı eserinde
Mesaj30.10.2009, 21:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

o adam bi ara yarışma sunuyordu... orada anlamıştım onu.. Smile ne demek istediğimi anlamışınızdır Wink
Mesaj30.10.2009, 21:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

adamın nasıl olduğu belli olmuyor ki bir öyle bir böyle. Question Exclamation Question Mr. Green
Mesaj31.10.2009, 08:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

[quote="bscity"]Ben O Adamdan Herşeyi Beklerim..
Çok Terbiyesiz,Seviyesiz Biri..[/
quote]

Mr. Green Evet haklısın biraz değişik birisi.

tekfurdag yazmış:
o adam bi ara yarışma sunuyordu... orada anlamıştım onu.. Smile ne demek istediğimi anlamışınızdır Wink

Ahmet Çakar; bir doktor, bir hakem, bir spor yorumcusu, bir sunucu, aynı zamanda ... Mr. Green

tr-icytower yazmış:
adamın nasıl olduğu belli olmuyor ki bir öyle bir böyle. Question Exclamation Question Mr. Green

Aynen o şekil yane Very Happy