Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj04.11.2009, 17:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

sesli-fikra yazmış:
iceblueking yazmış:
benimsitem1993 yazmış:
Adım:Vahap

Yaşım:16 Wink

Kanka İsminin Anlamı Neyy xD

Vahappp Happ xD

Türk İsen Türkçe Konuş İceblueking xD ne demek yaa... ! Smile Lutfen xD Lafından KacınaLım !! Ben Alışmıstım Her Cumlenın Sonu xD Koyuyosun bu sende Tik oLuyo lutfen xD Lafından Kacın Cıddı Bır Durumda Bıle xD YazıyoRdum onceden Farkında oLmadan Adamlar Benı cıddıye aLmıyodu Hemde xD yazınca ne oLuyo GuzeL tuRkcemız waR iKen !!

Kardeşim güzel Türkçemizi korumak istiyorsan önce kendinden başlayacaksın.Türkçede "w" diye bir harf yok ayrıca bir büyük bir küçük yazmak diye birşey de yok.Diğer konuyuda royalfm den esinlenerek açtığını düşünüyorum biraz kendin ol yeni şeyler üret.
Ha buarada kendimi tanıtmayı unuttum.
Bne Cevat (Chevat derler) 15 yaşındayım öğrenciyim rutin bir hayatım var. Mr. Green
Mesaj04.11.2009, 18:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

heraradiginburda yazmış:
sesli-fikra yazmış:
iceblueking yazmış:
benimsitem1993 yazmış:

Vahappp Happ xD

Türk İsen Türkçe Konuş İceblueking xD ne demek yaa... ! Smile Lutfen xD Lafından KacınaLım !! Ben Alışmıstım Her Cumlenın Sonu xD Koyuyosun bu sende Tik oLuyo lutfen xD Lafından Kacın Cıddı Bır Durumda Bıle xD YazıyoRdum onceden Farkında oLmadan Adamlar Benı cıddıye aLmıyodu Hemde xD yazınca ne oLuyo GuzeL tuRkcemız waR iKen !!

Kardeşim güzel Türkçemizi korumak istiyorsan önce kendinden başlayacaksın.Türkçede "w" diye bir harf yok ayrıca bir büyük bir küçük yazmak diye birşey de yok.Diğer konuyuda royalfm den esinlenerek açtığını düşünüyorum biraz kendin ol yeni şeyler üret.
Bne Cevat (Chevat derler) 15 yaşındayım öğrenciyim rutin bir hayatım var. Mr. Green

M.o Cevat Kardesım Kımseden Ozenmedım Forum'u Fazla Gozden Geçirmediqim İçin Fazla Bilmiorm Bazı Şeyleri !
Mesaj04.11.2009, 18:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

Adım:Ahmet Baki
Soyadım:Demir
Lakap:Barack Obama
Mesaj04.11.2009, 18:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

Adım : Furkan
Yaşım 14
Yaşadığım Şehir : İzmir

Herkezle Tanıştığıma Memnun Oldum Wink
Mesaj04.11.2009, 18:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

bsbagimlisi yazmış:
Adım:Ahmet Baki
Soyadım:Demir
Lakap:Barack Obama

M.O Barack Obama ! Smile
Mesaj04.11.2009, 19:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Adım : Engin
Soyadım : Saklı
Yaşım : 17

Yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyorum...
İlginç başlık Very Happy
Mesaj04.11.2009, 19:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

sesli-fikra yazmış:
heraradiginburda yazmış:
sesli-fikra yazmış:
iceblueking yazmış:
benimsitem1993 yazmış:

Vahappp Happ xD

M.o Cevat Kardesım Kımseden Ozenmedım Forum'u Fazla Gozden Geçirmediqim İçin Fazla Bilmiorm Bazı Şeyleri !

Hadi onu boşverde Türkçe yi düzgün kullanalım diyorsun ama en başta hatayı sen yapıyorsun bende memnun oldum tanıştığımıza !
Mesaj04.11.2009, 19:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

napcan kütüğüne mi geçircen
Mesaj04.11.2009, 20:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yüce Rabbimin Bir Kuluyum. Diğerlerine gerek yok.
Mesaj04.11.2009, 20:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

magic-net yazmış:
Adım : Engin
Soyadım : Saklı
Yaşım : 17

Yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyorum...
İlginç başlık Very Happy

M.O kArdeşim Tanıştığıma !