Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj05.11.2009, 17:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hiç Unutmam Sınıfta Uzun eşşek Oynuyoduk Ben Atlarken Arkadaş Ayrıldı Yere Yapıştım Smile
Mesaj05.11.2009, 17:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alıntı:
-en ilgincide bu, facebook da bir gruba üye olmaktan disiplin...

Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

VaLLa benim 8'nci sınıfta bir anım var oLdu bayağı..

Matematik sınavındayız..SiLgiLer havada uçuyor..

BiLerekten sınıfta anLaştık,koca koca siLgiLer aLdık.Soruyu yazıyor çaktırmadan cevabı soruyor fiLan manyaktı..

Bir arada hoca ders anLatırken arkada çok ama çok iLginç bir hareket yapmıştık.. Mr. Green

AdiLer hemen ispiyonLamışLardı.. Laughing / Bizim 8'nci sınıftayken koLay koLay disipLine gitmezdin.Ama iLk gidişin oLsa biLe siLLe tokat dayak yerdin.. Mr. Green

Bir arkadaşLa beraber okuLun kameraLarı önünde dans edip eL hareketi yapmıştık!Ama surat kapaLı oLunca bir şey oLmadı tabi.Daha çok anım var ama hepsi birbirinden iLginç ve SansürLü.. Mr. Green
Mesaj05.11.2009, 17:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

japon-cocuk yazmış:
-yaklaşık 100-150 kişiyle başka bir okula kavgaya gitmekten disiplin.
-okul bahçesinde kavga etmekten disiplin.

100-150 kişiyi nerden buluyon biz bir okul basalım diyoz herkez kaçıyor bide bu facebookta hangi gruba üye oldun walla merak ettim
Mesaj05.11.2009, 17:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

sanalalemdar yazmış:
japon-cocuk yazmış:

100-150 kişiyi nerden buluyon biz bir okul basalım diyoz herkez kaçıyor bide bu facebookta hangi gruba üye oldun walla merak ettim

Bizde Manyak Kavga Ediyoz Ya

Ankarada Bilirsiniz. Talatpaşa İlk Öğretim Okulu Şimdi Lisedeyim Ya xD

Günlük 450 Kişi Kavgaya Gidiyoz xD

Ben XxKoD xD

Mesaj05.11.2009, 17:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

maviseker-fan yazmış:
sanalalemdar yazmış:
japon-cocuk yazmış:

Ben XxKoD xD

Aga bir yerdende çıkma be..

Bizim okuLda koLay koLay kavga çıkmazdı.Kavga oLursa bıÇak fiLan getirirLerdi..Ben inek oLduğum için katıLmazdım ama giderdim izLemeye.. Mr. Green 45-47 kişi kavga ederLerdi bizimkiLer..

Düşünüyorumda 450 kişiyi nasıL buLuyorsunuz.. ? Mr. Green
Mesaj05.11.2009, 17:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

maviseker-fan yazmış:
sanalalemdar yazmış:
japon-cocuk yazmış:

Ben XxKoD xD

saçma
Mesaj05.11.2009, 17:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sınıfta en çok ağızımdan bass sesi çıkartmayı seviyorum.Herkes konuştuğunda bile ağızımdan çıkan bass sesi Mr. Green ne biçim Shocked Shocked yankı yapıyor.Güm güm diye Wink
Mesaj05.11.2009, 18:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bende hocalar yazdırınca saat sesi çıkartıyorum ve sesin kimden çıktığını bulamıolar Mr. Green
Mesaj05.11.2009, 19:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

oFF... bugün çerçeveli resimli sınıf listesinin camını kırdım :S gene masraf...!
Mesaj05.11.2009, 19:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

bsliyiz yazmış:
oFF... bugün çerçeveli resimli sınıf listesinin camını kırdım :S gene masraf...!

bu geçer zamanında bizde kırdık Very Happy
Mesaj05.11.2009, 20:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

- Bizim okul yüksekte. Yüksekte olunca orada da oturmak için yerler yapmışlar. Aşağıya düşsen ağız-burun kırılacak. Hiç düşünmemişler(: Bende kızlarla konuşuyordum. Benim sınıf arkadaşım da oturulacak yerlere çıkmış, kızlara haraket ediyordu. Bende kız arkadaşlarımla konuşurken top yüzüme geldi, çok sertti. Bende arka tarafa gidince haraket yapan arkadaş yüz üstü aşağıdaki topraklara düştü. Kızlar 'aaaaa' dedi, bizim arkadaşta biraz şakayı sever Laughing Kızlara 'işte olayda böyle biter' dedi Mr. Green O sırada da zil sesi çaldı. İçeri girdik derste arkadaş ağzındaki toprakları alıyordu Mr. Green

- Biz biraz arkadaşlarla 'meraklı balık' gibiyiz Mr. Green İşimiz aksiyon Mr. Green Bizede 'İstiklal'den abiler geliyordu, bizim okuldaki kızlara asılmaya. Bende selamlaşıyordum çünkü tanıdık Mr. Green Bi'gün arkadaşlar bana seni 8'lerden dövmeye geleceklermiş dedi Very Happy Bende 'eeee ne var?' dedim. 'Bizde adam çağırırız' dedim Mr. Green Orda da öbür okuldan tanıdığım ve iyi kavga eden bir abi vardı. Şakasına ' abi adam topla beni dövmeye geleceklermiş hemde senin kıza asılan ' dedim. O da şakayı b.ka çevirmiş Mr. Green Çıkışta dövmüşler. Ertesi gün okula gelmedi. Sonraki gün çarşıda gördüm gözü mosmor Mr. Green Ondan sonra öğretmen beni karantinada pataklamıştı Mr. Green

- Bide ben öğretmenimin msn'iyle kız arkadaşımın msn'ini karıştırmışım. Aşkım felan yazdım öğretmene. Ertesi gün yine dövdü öğretmen Mr. Green

Mesaj05.11.2009, 20:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

interforce yazmış:
maviseker-fan yazmış:
sanalalemdar yazmış:
japon-cocuk yazmış:

Ben XxKoD xD

saçma

Anlatılmaz Yaşanır Kelimesi Bu Durum İçin Yazılmış.. Wink
Mesaj05.11.2009, 21:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Millet 100-200 kişiyle okul basıyor.Biz 4 Kişiyle okul basıyoz ne ayak Very Happy Very Happy

Mesaj05.11.2009, 22:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

rebulitew0w yazmış:
- Bizim okul yüksekte. Yüksekte olunca orada da oturmak için yerler yapmışlar. Aşağıya düşsen ağız-burun kırılacak. Hiç düşünmemişler(: Bende kızlarla konuşuyordum. Benim sınıf arkadaşım da oturulacak yerlere çıkmış, kızlara haraket ediyordu. Bende kız arkadaşlarımla konuşurken top yüzüme geldi, çok sertti. Bende arka tarafa gidince haraket yapan arkadaş yüz üstü aşağıdaki topraklara düştü. Kızlar 'aaaaa' dedi, bizim arkadaşta biraz şakayı sever Laughing Kızlara 'işte olayda böyle biter' dedi Mr. Green O sırada da zil sesi çaldı. İçeri girdik derste arkadaş ağzındaki toprakları alıyordu Mr. Green

- Biz biraz arkadaşlarla 'meraklı balık' gibiyiz Mr. Green İşimiz aksiyon Mr. Green Bizede 'İstiklal'den abiler geliyordu, bizim okuldaki kızlara asılmaya. Bende selamlaşıyordum çünkü tanıdık Mr. Green Bi'gün arkadaşlar bana seni 8'lerden dövmeye geleceklermiş dedi Very Happy Bende 'eeee ne var?' dedim. 'Bizde adam çağırırız' dedim Mr. Green Orda da öbür okuldan tanıdığım ve iyi kavga eden bir abi vardı. Şakasına ' abi adam topla beni dövmeye geleceklermiş hemde senin kıza asılan ' dedim. O da şakayı b.ka çevirmiş Mr. Green Çıkışta dövmüşler. Ertesi gün okula gelmedi. Sonraki gün çarşıda gördüm gözü mosmor Mr. Green Ondan sonra öğretmen beni karantinada pataklamıştı Mr. Green

- Bide ben öğretmenimin msn'iyle kız arkadaşımın msn'ini karıştırmışım. Aşkım felan yazdım öğretmene. Ertesi gün yine dövdü öğretmen Mr. Green

Hala gülüom yane Mr. Green Mr. Green

Ayrıca bizde okullara kavgalara giderken en az 200 kişi felan oluyoruz okulun önüne gidene kadar 10 15 kişi kalıyoruz Mr. Green Mr. Green Rolling Eyes
Mesaj05.11.2009, 22:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

he Bide Şu Var Smile

Arkadaş çantasında Lep Top Getiriyordu. Gizlice,
Halbuki biz tel getiremiyoruz alacaklar diye. Smile

herneyse,

Bilgisayar Odasındaki ağ bağlantıya girip tüm dosyaları siliyorduk,

Sonra Hoca Pc Dersindekilere Kızıyordu Hanginiz Şifremi Bİlio Die

Mr. Green
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Pc Dersinde Maç Yapıyorduk Fifa 07 Smile
ağ bağlantıdan atmıştık her pcye Smile