Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj06.11.2009, 14:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bi'tane daha geldi aklıma. 1 nisan denince..
Toz sigaralardan aldık 20-30 tane. Bildiğiniz sigara ama sadece üflüyosun toz çıkıyor. Bizim bir hoca vardı sigara tiryakisi. Girdi sınıfa baktı herkesin ağzında sigara. Bende en öndeyin ve mağlum.Hoca: Lan Emincan Marlboro falandır o versene banada 1 tane. Laughing
Mesaj06.11.2009, 15:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

En son Gün karne alcagımız gün bütün koridorlarına sprey'le ;
ZAMAN DOLDU BANA MÜSADE DÖNÜŞTE AYNI YERDE..(KsK UğuR) Yazmıştım Very Happy Very Happy

Mesaj06.11.2009, 17:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yeni bir tane daha aklıma geldi.

- Geçen sene yine kavga için başka okuldan 5-6 kişi gelmiş. İşleri kızlara hava atmak. Bende servisten indim. İndiğimiz yerin arkasında da teller vardı. Tellerde kopukmuştu. Öbür okuldan gelenler tellerin arkasındaymıştı. Bende "Biraz oturalım çok erken gelmişiz." dedim. Abiler-ablalar oturuyorduk ben birz arkaya kayım dedim tam kayarken arkadakilerin hepsinin yüzüne geldi. Hepsi çizik çizik oldu Mr. Green Bizim okul çıkışında da kavga edecekler bekliyormuştu. Biri " Saol Deniz " dedi ...... O arada sıkışan kavga etmeye gelen abilerin üstlerine çıktılar sonra n'ldu bilmiyorum Mr. Green
Mesaj06.11.2009, 17:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj06.11.2009, 17:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu Sene 6.Sınıfa Geçtik.
Geçen Sene Yılsonu Balomuz Vardı.
O Zaman Sınıf Öğretmenimiz(eski)Kafayı Öyle Bi Bulmuştuki..
Yanlış Hatırlamıyorsam,3 Tane Bira İçmişti Laughing
Ve Olan Oldu,
Müzik Açıldı Oynamaya Gidiyorduda Gidemedi; Yandaki Masayı Kırdı Yanlışlıkla(Alkolle) Mr. Green
Sonra Dans Etmeye Başladı Vallahi Hayatımda Böyle Birşey Görmedim;
Biz Halay Çekiyoruz O;Kendi Kendine Uzun Hva Söylüyordu Mr. Green
Bide O Gün Yanlışlıkla Erkekler Tuvaletine Girmişti Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Çok Gülmüştük Razz
Mesaj06.11.2009, 17:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ve geçen sene en son bombaydı. Öğretmenimiz okul kıyafetlerinizi buraya getirin 2.ders tümden değiştirirsiniz dedi. Saten akşam okul bitiminde yıl sonu için partimiz vardı. Ben, bizim arkadaşlar eski okulda kıyafetleri değiştiriyordur sandım gittim. Kapıda da kimse yoktu. Kapıyı güvenlik açısından tıklattım. Işıklar da yoktu bizim arkadaşlar dışarda bi'şey yapıyorlardır sandım. Kızlar da benim kız arkadaşımı bekliyorlarmıştı. Aynı zamanda da üstlerini değiştiriyorlarmıştı.Hemde detaylı bir şekilde Neutral Güya onlarda ses çıkarmayacaklarmıştı girince "Süpriz" diye bağıracaklarmıştı.(Bizim kızların aklı işte Mr. Green ) Bende kimse ses çıkarmayınca içeriği girdiğimle ışığı açtığım bir oldu. Kızların istemediği bir tabloya şait oldum Neutral

Aynı zamanda mutluyum, kimin ne olduğu belli oldu Mr. Green

Mesaj06.11.2009, 17:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

rebulitew0w yazmış:
Ve geçen sene en son bombaydı. Öğretmenimiz okul kıyafetlerinizi buraya getirin 2.ders tümden değiştirirsiniz dedi. Saten akşam okul bitiminde yıl sonu için partimiz vardı. Ben, bizim arkadaşlar eski okulda kıyafetleri değiştiriyordur sandım gittim. Kapıda da kimse yoktu. Kapıyı güvenlik açısından tıklattım. Işıklar da yoktu bizim arkadaşlar dışarda bi'şey yapıyorlardır sandım. Kızlar da benim kız arkadaşımı bekliyorlarmıştı. Aynı zamanda da üstlerini değiştiriyorlarmıştı.Hemde detaylı bir şekilde Neutral Güya onlarda ses çıkarmayacaklarmıştı girince "Süpriz" diye bağıracaklarmıştı.(Bizim kızların aklı işte Mr. Green ) Bende kimse ses çıkarmayınca içeriği girdiğimle ışığı açtığım bir oldu. Kızların istemediği bir tabloya şait oldum Neutral

Ağzımı Sulattın Mr. Green
Mesaj06.11.2009, 17:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Lisedeyken hocaya bilen bilir ( MİLAN ) markalı yumrukdan biraz daha büyük bir silgiyi bir arkadaşımız hocanın onun annesine küfür ettiğini sanıp fırlatmıştı bütün gücüyle, öğretmen şanslıydıki kafasının yanından geçti tahtaya çarptı çocuğu tuttuk falan.Yüzüne gelseydi çok kötü olurdu Smile Zaten atıldı arkadaşda okuldan hemen. Rolling Eyes
> Türkçemiz ile ilgili kendi yazdığım makaleyi okumak ister misin? Tıkla > http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?p=639445#639445
Mesaj06.11.2009, 17:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

royalfm yazmış:
Lisedeyken hocaya bilen bilir ( MİLAN ) markalı yumrukdan biraz daha büyük bir silgiyi bir arkadaşımız hocanın onun annesine küfür ettiğini sanıp fırlatmıştı bütün gücüyle, öğretmen şanslıydıki kafasının yanından geçti tahtaya çarptı çocuğu tuttuk falan.Yüzüne gelseydi çok kötü olurdu Smile Zaten atıldı arkadaşda okuldan hemen. Rolling Eyes

Düşündüğünde komik fakat okuldan atılması bence vahşet birşey. Bir sildiyle okuldan atılıcaksa vay halimize.
Mesaj06.11.2009, 17:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

İyi Olaylar Varmış xD
Mesaj06.11.2009, 17:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

recobabafanclub yazmış:
İyi Olaylar Varmış xD

Evet koç iceblueking(!) abi!
Mesaj06.11.2009, 17:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

istanbulife yazmış:
Bayağı yeteneklisin yani.. Razz

Mr. Green Mr. Green
Mesaj06.11.2009, 17:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

rebulitew0w yazmış:

Aga sapık mısın? Kimin ne oLduğu beLLi oLdu diye..

Biz kızLar tuvaLetine giriyorduk!Boş dersLerde tuvaLete girip kızLarın geLmeLerini beKLioduk..Ama sohbetLeri çok iLginç.. Mr. Green

Denemenizi tavsiye ederim.Ama sonunda eLinizi yüzünüzü cırıyorLar..

Gençken yapıLması gereken 100 şey arasında... Laughing Mr. Green
Mesaj06.11.2009, 18:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

benimsitem1993 yazmış:
rebulitew0w yazmış:

Aga sapık mısın? Kimin ne oLduğu beLLi oLdu diye..

Sen kimsin? Bilerek mi girdik? Saf saf konuşuyorsunuz.
Mesaj06.11.2009, 18:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

net-tr yazmış:
Bi'tane daha geldi aklıma. 1 nisan denince..
Toz sigaralardan aldık 20-30 tane. Bildiğiniz sigara ama sadece üflüyosun toz çıkıyor. Bizim bir hoca vardı sigara tiryakisi. Girdi sınıfa baktı herkesin ağzında sigara. Bende en öndeyin ve mağlum.Hoca: Lan Emincan Marlboro falandır o versene banada 1 tane. Laughing

Zuahaha..Emincan orjinal anıların varmıs senin.. Laughing