Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj07.11.2009, 21:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

tasarimedia yazmış:
filmi ilk cikitigi gun izlemeye gittim vurdulu kırdılı yerleri sona ayirmişlar

en guldugüm yer askerin sevgilisinle bakkal evleniyor uykudan kabusla uyanip aq bakkalı dıyışı öldurdu beni Mr. Green

o küfürü eden asker sevgilisiyle konuşurken kafasından mermi yiyor ve çatışma başlıyor gerisi hala yazarken bile tüylerimin diken diken oldu... ve en anlamlı mesaj çatışma bittikten ertesi gün komutan sağ kalan teroristi öldürmüyor, ve bir asker yere düşmüş Atatürk'ün büstünü kaldırıyor...
Mesaj07.11.2009, 21:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

tekfurdag yazmış:
tasarimedia yazmış:

en guldugüm yer askerin sevgilisinle bakkal evleniyor uykudan kabusla uyanip aq bakkalı dıyışı öldurdu beni Mr. Green

o küfürü eden asker sevgilisiyle konuşurken kafasından mermi yiyor ve çatışma başlıyor gerisi hala yazarken bile tüylerimin diken diken oldu... ve en anlamlı mesaj çatışma bittikten ertesi gün komutan sağ kalan teroristi öldürmüyor, ve bir asker yere düşmüş Atatürk'ün büstünü kaldırıyor...

Komutan Mermiyi Tam Kafaya Denk Geliyo xD
Doktoruda [ Terörist elebaşı ], Vuran Askerimiz Hergün Atatürk Büstünü Temizleyen asker

Mesaj07.11.2009, 22:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

virusland yazmış:
tekfurdag yazmış:
tasarimedia yazmış:

Komutan Mermiyi Tam Kafaya Denk Geliyo xD
Doktoruda [ Terörist elebaşı ], Vuran Askerimiz Hergün Atatürk Büstünü Temizleyen asker

Evet farkettim Razz birde dağ taş şiir yazıyorlar ona koptum Smile bide adam asansör taklidi yapıyor Very Happy heleki o kilolu adamın şivesi... Very Happy
Mesaj08.11.2009, 00:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Böyle Korsanlar Daha Görülmemiştir.
Mesaj08.11.2009, 09:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Of yaaa
Bu film beni eski günlerime aldı götürdü G3 ler patladıkça barut kokusu burnuma geliyor
özlemişim o günleri dağı bayırı ovayı çayırı...

Hv.Svn. Kd. Er
Mesaj08.11.2009, 09:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu durumda korsanlara destek mi verirsin karşı mı çıkarsın hani vardır ya bazı durumlar güler misin ağlar mısın diye aynı öyle bir durumdayız diyeceğiz madem bu filmin korsanını yapmıyorsunuz helal olsun da diğerlerini niye yapıyorsunuz bırakın onları da yapmayın ama bir yerden de vatan millet sevgisi için tebrik ediyoruz.Karmaşık bir durum Rolling Eyes
Mesaj08.11.2009, 09:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilisimhatti yazmış:
Bu durumda korsanlara destek mi verirsin karşı mı çıkarsın hani vardır ya bazı durumlar güler misin ağlar mısın diye aynı öyle bir durumdayız diyeceğiz madem bu filmin korsanını yapmıyorsunuz helal olsun da diğerlerini niye yapıyorsunuz bırakın onları da yapmayın ama bir yerden de vatan millet sevgisi için tebrik ediyoruz.Karmaşık bir durum Rolling Eyes

aynen karışık bir durum Question