Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj08.11.2009, 09:55 (UTC)    
Mesaj konusu: DİKKAT-REKLAM

bu yeni reklam modelinizden anladığım kadarıyla herkes huzursuz buna bir çözüm üretelim demokratik açıdan kullanıcılara sunun isteyen kullansın isteyen kullanmasın en önemlisi kullanıcılarınızı dikkate alın ve o yanıt kilitinide kaldırın bedava diye bu kadar kullanıcıya yüklenmeyin umarım bunları es geçmezsiniz.
Mesaj08.11.2009, 10:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

MuhtemeLen geçecekLerdir..

Bu mesajLarı dikkate aLacakLarını sanmıyorum!

Forumda buna benzer kaçar tane başLık açtıLar ama hiçbiri dikkate aLınmadı..

Bu yeni rekLam formatını düzeLtecekLerini sanmıyorum! Wink

Çözüm oLarak ise tek yoL ücretLi ekstraLarın geLmesi.. Wink
Mesaj08.11.2009, 13:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba;
Arkadaşlar Bence Okadarda Olsun Niyemi ?
Arrow Bedava Host
Arrow Bedava Domain
Arrow b]Z.Defteri
Arrow İletişim
Arrow Kendinize Özgü Sayfa
Arrow Daha Ne Olsun Question Idea
Mesaj09.11.2009, 17:57 (UTC)    
Mesaj konusu: reklam hakkında

Bence hiçte o kadar da olmasın niye mi?
İnsanlar aylarını, günlerini, gecelerini, saatlerini veriyor ve emek ediyor. Bir çok site okul sitesi ve onlarca öğrenci bu sitelere giriyor. Peki sizce etik midir bunca uğraştan sonra ve üyelere sorulmadan rastgele üstelik sitelerin en uygunsuz yerine üstelik büyük ebatlarda, üstelik rengarenk, üstelik hareketli ve sürekli değişen, üstelk bir çoğu erotik kadın resimli, üstelik sitenin can alıcı başlık bölümünü tamamen kapatan bu reklamların konulması etikmidir? Uygun mudur? El insaf insan birazda bu kadar üye olup emek veren kişileri de göz önünde bulundurmalı, Reklamın kötüsü mü olur ne olurdu ki önceki reklamlar gibi sade yer kaplamayan ve kullanıcıyı rahatsız etmeyen reklam atılsaydı. Böyle olunca bu reklamların tıklandığı mı sanılıyor? Bence bu reklamlar tıklanmıyor ve hatta böyle devam ederse bir çok üye bedava-sitem den soğuyacak. Tamam para kazanmak reklam yayınlamak onların en doğal hakkı ama bence bu şekilde olmamalıydı. Yorum sizlerin. Yanlış söylediğimi düşünen otursun birdaha düşünsün...Saygılar...
Mesaj09.11.2009, 18:01 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: reklam hakkında

sevgicicekleri yazmış:
Üstelik rengarenk, üstelik hareketli ve sürekli değişen, üstelk bir çoğu erotik kadın resimli, üstelik sitenin can alıcı başlık bölümünü tamamen kapatan bu reklamların konulması etikmidir?

Şu üstteki yorumunuza harfiyen katılıyorum..

Ama adamLarın böyLe bir şey yapmaya hakLarı var..

ÜyeLik SözLeşmesinde yazıyordu yanLış hatırLamıyorsam..

Onu tıkLayıp site kuruyorsunuz.. Wink

Bizde oLmamasından yanayız..Bence sizde .com'Lu adres aLın oradan devam edin.Ben ve benim gibiLer gibi.. Wink
Mesaj09.11.2009, 18:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

Önerin için teşekkürler kardeş iyi diyorsun hoş diyorsun da bu kadar emek verdiğimiz yani yaklaşık bir yıl gece gündüz uğraşıp oluşturduğumuz bu siteyi bir çırpıda yok mu edelim. Zaten yok etmek, kırmak, dökmek, parçalamak o kadar kolay ki. Hiç yapıcı, çözüm arayan, araştıran, olumlu düşünen, tüketiciye düşünmeden hep ben diyerek bir yerlere gelen, emeğe saygının bittiği bir ülke haline geldik. Hakkımızı aramayı bilmeyen bir toplum haline geldik. Şimdi siz ne hakkınız var ki dersiniz ama yine hata yaparsınız bence böyle düşünürsenizNeden mi biz kullanıcılar , üyeler olmasaydı bedava-sitem ve bu reklamlar zaten hiç olamayacaktı. Biz tamamen kaldırılsın demedik mesajımızda zaten dikkat ederseniz. Sadece biraz abartısız ve uygun reklamlar osun istedik. Umarım bu mesajlarımızı yöneticilerden birileri okur ve birazcıkta olsa bize hak verir ve reklamlarında değişikliğe gider. Tekrar söylüyorum reklamlarını kaldırır demiyorum sadece üye ve kullanıcıların rahatsız olmayacağı ve rahatlıkla görebileceği okuyabileceği uygun yere ve uygun bir reklam anlayışı olsun istedik sanırım b isteğimizde haklıyız. Çok şey mi istedik...
Önceki mesajları göster: