Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj13.11.2009, 12:09 (UTC)    
Mesaj konusu: Windows 7şimdiden %3.5'luk bir pazar payına sahip

Windows 7, henüz piyasaya çıkmadan rekor kırmaya başladı. Önceki Windows sürümlerinin Pazar payı toplamda yüzde 90.6′yı buluyor.

Windows 7, henüz piyasaya çıkmadan rekor kırmaya başladı. Önceki Windows sürümlerinin Pazar payı toplamda yüzde 90.6′yı buluyor. 22 Ekim’de piyasaya çıkması beklenen Windows 7 işletim sistemi ise, daha şimdiden rekor kırmaya başladı ve yüzde 3.5′luk bir pazar payına sahip olmayı başardı.

Henüz satışa sunulacak sürümü yayınlanmasa da, deneme sürümleri ve Beta sürümü ile Türkler tarafından 600 bin kişi tarafından indirilmesinden dolayı en çok indirilen işletim sistemi olarak tarihe geçmiş oldu.

Windows 7 ile ilgili yayınlanan Beta sürümü hakkında deneyimlerini aktaranlar ve görüş bildirenlerin başında Brezilya, daha sonra ise Türkiye geliyor. Türk test grubu ise hızı ve yaptığı problem analizleri sayesinde en başarılı olan ülke ünvanını kazandı.

90 günlük deneme sürümünü indirmek isteyenlerin acele etmesi gerekecek, çünkü deneme lisansı sınırlı sayıda tutulmuş.

Deneme sürümü, Japonca, İngilizce, Almanca ve İspanyolca olmak üzere 4 farklı dilde sunulacak. Kurulmasından itibaren, 10 gün içinde de etkin hale getirilmesi gerekecek.

Windows Server 2008 R2 ile Windows 7 oldukça tamamlayıcı özellikler sergiliyor ve yönetim becerileri ile, işletme verimini artıran ve maliyetleri azaltan bir özellik taşıyor.

Donanım maliyetlerinin daha kolay planlanabilmesi için ve etkili yatırım süreçleri geliştirmek için, Windows Server 2008 R2, Windows Vista ya da Windows 7 destekli bilgisayarlar da otomatik olarak taranabiliyor.

Windows 7 Enterprise 90 Günlük Deneme Sürümü’nü indirmek için http://technet.microsoft.com/en-us/evalcenter/cc442495.aspx adresini ziyaret edebilirsiniz. Windows Server 2009 R2 180 Günlük Deneme Sürümü’nü indirmek için ise http://www.microsoft.com/windowsserver2008/en/us/try-it.aspx adresini ziyaret edebilirsiniz.

En son windowsmedia tarafından 14.11.2009 11:01:51 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj13.11.2009, 21:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

pazar mazar anlamıyoz valla ben pc de kurulu gayet hoş varez takılıyoz hemde orjinal Very Happy
Mesaj13.11.2009, 22:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

bende alcamda ne kadardır bunlar veya netten kaç saatte iner. Mr. Green
Mesaj13.11.2009, 22:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

heraradiginburda yazmış:
bende alcamda ne kadardır bunlar veya netten kaç saatte iner. Mr. Green

Senin Ve Benim PC Lerde 50-60 Saat Te Rahat İner xD
Mesaj14.11.2009, 09:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

desingxxkod yazmış:
heraradiginburda yazmış: