Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj15.11.2009, 17:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

Vbulettin Tamamen Lisanslı Kullanıla Bilir Siz Bedavada Kullanırsınız Fakat Farkedildiğinizde Forum Kapanır Emekler Çöpe...
Mesaj15.11.2009, 17:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

Vbullettin parayla satılmıyor! Vbullettin lisanslı bir scripttir lisansı doğrulatabilmek için hostunuzun ücretli olması gerekir en iyisi phpBB

Bu aralar phpBB ile çok uğraştım her türlü sorununuzu söyleryin yardımcı olmaya çalışırım...

Arrow Ethical Hacker Arrow Professional Web Designer
Mesaj16.11.2009, 12:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

yemişim vbulletinini hiçine emek harca sonra banlasınlar vbulletini sakın yaptırmayın boşu boşuna hiç bir yararı dokunmuyor...
Mesaj16.11.2009, 12:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

paylasim61 yazmış:
Vbullettin parayla satılmıyor! Vbullettin lisanslı bir scripttir lisansı doğrulatabilmek için hostunuzun ücretli olması gerekir en iyisi phpBB

Bu aralar phpBB ile çok uğraştım her türlü sorununuzu söyleryin yardımcı olmaya çalışırım...
phpbb2 en iyisi
Mesaj16.11.2009, 14:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Simple Machines Forum Veya Direk Yetkin Forumdan Kur Phpbb3ü
Mesaj17.11.2009, 19:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

sulperazon yazmış:
Simple Machines Forum Veya Direk Yetkin Forumdan Kur Phpbb3ü

Eğer birşeyler öğrenmek istiyorsanız hazır kuyllanmayacaksınız ben phpbb sayesinde html css php kodlama dillerinde çok büyük bir ilerleme kaydettim Wink

Mesaj17.11.2009, 19:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

Smile Ben Zaten SmF Diorum Ayrıca ARkadaşlar Zaten Bu İşte Ciddiyse Gitsinler Ücretli Olsınlar
Mesaj17.11.2009, 20:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

sulperazon yazmış:
Smile Ben Zaten SmF Diorum Ayrıca ARkadaşlar Zaten Bu İşte Ciddiyse Gitsinler Ücretli Olsınlar

Neyi ücretli alacaklar ki hiçbir şeyin ücretli alınmasına gerek yok zaten phpbb 3.0.6 çıktı şuanda Türkçe çevirileri sürüyor...

Mesaj18.11.2009, 06:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

taktın phpbbye phpbb iyi olsa tüm iyi siteler phpbb kullanır
Mesaj18.11.2009, 16:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

kormancity yazmış:
taktın phpbbye phpbb iyi olsa tüm iyi siteler phpbb kullanır

Not phpbb çık iyi bir scriptir geliştirilmeye %100 oranı ile açıktır bir sürü modlar var ve sürekli güncel eğer dikkat ederseniz forum sitelerinin çoğu phpbb dir Wink Bedava-sitemin forumuda phpbb eğer vbullettin çok iyi plsaydı v-bullettin olurdu Wink

Önceki mesajları göster: