Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj20.11.2009, 23:30 (UTC)    
Mesaj konusu: HF OLMASAYDI

ARKADAŞLAR Hacker Friend olmasaydı Sitenizin tasarımı hayal ederseniz nasıl olurdu sizce ?
Mesaj20.11.2009, 23:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

Saçma bi'başlık. O olmasaydı başkası olurdu. Ki var..
İnsanlar hep hazıra kondukları için Hackerfriend'de hazır şeyler sunduğu için bu kadar tercih ediliyor. Free template'yi ayırmak kalırdı sadece? Zor mu?
Mesaj20.11.2009, 23:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bence Saçma değil çünkü HF olmasayfı free yi ayırmayı değil frenin kodununu bulamazlardı.Ayrıca HF yi Free ler olarak değil photshop tasarımları verdigi kodlar imkanlar var.
Mesaj20.11.2009, 23:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

sefacity yazmış:
Bence Saçma değil çünkü HF olmasayfı free yi ayırmayı değil frenin kodununu bulamazlardı.Ayrıca HF yi Free ler olarak değil photshop tasarımları verdigi kodlar imkanlar var.

Emin misin? Free Template'yi ayırmanın anlatımı çok önceden css tasarım bölümünde yapıldı. Hala başlığı duruyor. Tarihinede bak derim.. Ondan öncede Bedava-sitem'de kullananlar vardı, duyulmuştu. Anlatımı yoktu.
Mesaj20.11.2009, 23:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

iii bilirim bende çok eskilerdenim.Fakat HF Freeyle değil diger kodları ve içerikleriyle nam saldı.Ayrıca Konuyu Terse çekipte tartışma konusu yapmazsan sevinirim.
Mesaj21.11.2009, 00:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Açıkcası ben dahil bi çok kişi [net-tr dahil] HFden öğrendik diyebiliriz..

Emeği çok geçti bunu da biliyoruz..
Mesaj21.11.2009, 05:47 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: HF OLMASAYDI

sefacity yazmış:
ARKADAŞLAR Hacker Friend olmasaydı Sitenizin tasarımı hayal ederseniz nasıl olurdu sizce ?

tr.gg'nin önceki halini çok iyi biliyorum. kıymet bilenler olduğu gibi kıymet bilmeyenler de olacak. böyle başlıklar açarak beni mahçup etmeyin.

eğer doğruyu söylemek gerekirse tr.gg'de ilkler hackerfriend.tr.gg ile başladı, kimse bunun aksini iddia edemez. bu bedava-sitemin diğer ülkeleri için de geçerlidir.

sevgiler, saygılar.

Deme, şu niçin böyle; Yerincedir ol öyle. Bak sonuna sabreyle, Görelim Mevlâ neyler! Neylerse güzel eyler!

Cümleler doğrudur, Sen doğru isen, Doğruluk bulunmaz, Sen eğri isen...
Mesaj21.11.2009, 08:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

net-tr yazmış:
Saçma bi'başlık. O olmasaydı başkası olurdu. Ki var..
İnsanlar hep hazıra kondukları için Hackerfriend'de hazır şeyler sunduğu için bu kadar tercih ediliyor. Free template'yi ayırmak kalırdı sadece? Zor mu?

katılıyorum =)
Mesaj21.11.2009, 08:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

bygraphix yazmış:
Açıkcası ben dahil bi çok kişi [net-tr dahil] HFden öğrendik diyebiliriz..

Emeği çok geçti bunu da biliyoruz..

ya HF bize bambaşka bir bakış açısı gösterdi.çok emeği geçti sadece sitesine girip gezsen bile çok şey öğrenirsin.sana katılıyorum...
Mesaj21.11.2009, 08:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

....Boş adam,boş konu....
Mesaj21.11.2009, 09:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

Gereksiz bir başlık ayrıca Net-tr nin söylediklerine katılıyorum Wink
Mesaj21.11.2009, 09:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

sefacity yazmış:
iii bilirim bende çok eskilerdenim.Fakat HF Freeyle değil diger kodları ve içerikleriyle nam saldı.Ayrıca Konuyu Terse çekipte tartışma konusu yapmazsan sevinirim.

Çok eskilerdenim diyorsun. Eskilerden olan birisi böyle mantıksız ve saçma bir başlık açmaz. Ayrıca emincan (net-tr)'nin söylediği başlığı bilir.. Wink
Mesaj21.11.2009, 09:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bedava-Sitemin Tasarımsal Tarihi:

Arrow Bedava-Sitem yeni kurulduğu zamanlarda cunubag ysnsen vs bunlar ıceblu gibi tasarımlar yapılıyordu.
Arrow HF İle bir değişim süreci başladı Ve HF tr.gg lere css tasarımın nasıl uygulanacağını gösterdi.
Arrow Şuanlarda ise PS tasarımları var onlarında nasıl yapılacağını HF Sitesinde Öğretti.

Şimdi HF Olmasaydı Dedik Son 2 maddeyi çıkarın biz şu anda ıceblue red butterflyler ile uğraşıyor olurduk Wink

HF Olmasaydı belki bir başkası olabilirdi fakat ne kadar zaman sonra olacağı Allah Kerim Belkide Hf Olmasaydı Başkasının Sayesinde Şuanda CSS Tasarıma Geçmiş Olacaktık.

Şu anda bir çok kişi tasarım nasıl ayrılacağını filan anlatıyor peki onlar kimden öğrendi HF . HF'ninde dediği gibi kıymet bilenlerde vardır bilmeyenlerde vardır. Tarihtede zaten hep öyle olmuştur ve öylede devam edecektir. Yani Vel Hasıl Kelam(Uzun Lafın Kısası) HF'olmasaydı Biz Bedava-Sitemde Taş Devrini Yaşıyor Olacaktık.

Arrow Ethical Hacker Arrow Professional Web Designer
Mesaj21.11.2009, 09:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşım,

Sen çok eskiLerden isen,

Şu kuraLı haLa çözemedin mi?

KişiseL rekLam yasak..Sen böyLe düşünebiLirsen başkası başka düşünebiLir..

Ek oLarak sen HackerFriend abimizin rekLamınıda yapıyorsun!(Buda yasak!)

Sonuç itibari iLe eski oLan birisi bu kuraLLarı biLirdi.. Wink

Umarım başLık kiLitLenir bu muhabbet dahada uzamaz..

Unutmadan HackerFriend abimizin yardımLarından doLayı teşekkürLer.. Wink
Mesaj21.11.2009, 09:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

paylasim61 yazmış:
Bedava-Sitemin Tasarımsal Tarihi:

Arrow Bedava-Sitem yeni kurulduğu zamanlarda cunubag ysnsen vs bunlar ıceblu gibi tasarımlar yapılıyordu.
Arrow HF İle bir değişim süreci başladı Ve HF tr.gg lere css tasarımın nasıl uygulanacağını gösterdi.
Arrow Şuanlarda ise PS tasarımları var onlarında nasıl yapılacağını HF Sitesinde Öğretti.

Şimdi HF Olmasaydı Dedik Son 2 maddeyi çıkarın biz şu anda ıceblue red butterflyler ile uğraşıyor olurduk Wink

HF Olmasaydı belki bir başkası olabilirdi fakat ne kadar zaman sonra olacağı Allah Kerim Belkide Hf Olmasaydı Başkasının Sayesinde Şuanda CSS Tasarıma Geçmiş Olacaktık.

Şu anda bir çok kişi tasarım nasıl ayrılacağını filan anlatıyor peki onlar kimden öğrendi HF . HF'ninde dediği gibi kıymet bilenlerde vardır bilmeyenlerde vardır. Tarihtede zaten hep öyle olmuştur ve öylede devam edecektir. Yani Vel Hasıl Kelam(Uzun Lafın Kısası) HF'olmasaydı Biz Bedava-Sitemde Taş Devrini Yaşıyor Olacaktık.

zaten dünyada CSS ve HTML kodlama dillerini birtek "HF" biliyo demi... ya saçmalamayın arkadaşlar hackerfriend olmasaydı başka birisi yapardı bu işi.ama şu anda tr.gg ve diğer webmeye ait olan uzatılarda hackerfriendden çok daha fazla iyi öğreten siteler var. hackerfriendden öncede vardı hackerfriendden sonrada.ben şahsen hackerfriendden hiçbirşey öğrenmedim.ama şu anda bildiğim bütün intenet ile ilgili şeyler bana yetiyor.

O yüzden;

Hackerfriend Olmasaydı, Tr.gg 'de çoğu kişi site yapmayı bilmezdi ama yani olmasaydı pek birşey değişmezdi diye düşünüyorum