Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj12.12.2009, 22:17 (UTC)    
Mesaj konusu: kendi sitende video ve müzik paylaşımı

ya her telden ayrı fikir çkıyor....kimse şunu paylaşmıyor ...ben 100 belki 1000 video ekleyeceğim hatta 100 bin şarkı paylaşacağım sitemde.... giren kişiler bunu yine kendi sitem içinde arayıp bulacak ...belki de resim ....amaç kişisel bir paylaşım olmalı...yoksa başka sitede url alıp paylaşmak ne ki ...aslında bir çok kişinin istediği bu..hos gibi bir depo olacak her bir paylaşım ayrı adres göstercek...bakalım bu yoruma nasıl cvp lar gelecek
Mesaj18.12.2009, 14:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

abi ben nasıl video ekleyecegimi blmiorum yani videoda nereyi kopyalıyacagımı biliyorumda nereden nasıl yapıştıacagımı bilmiorum bi yardım et Shocked
Mesaj18.12.2009, 14:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

cennet24 yazmış:
abi ben nasıl video ekleyecegimi blmiorum yani videoda nereyi kopyalıyacagımı biliyorumda nereden nasıl yapıştıacagımı bilmiorum bi yardım et Shocked

Video embed kodunu alın.. Sitenizin istediğiniz bir sayfaya tıklayın ( ekstralar hariç )
Kaynak butonuna basın ve kodu yapıştırın.
Kaydet butonuna basın.
Mesaj30.12.2009, 12:02 (UTC)    
Mesaj konusu: video

Ya arkadaşlar ben video ekleyeceğimde URL bulamıyorum bana güzel videoların UR lerini gönderirseniz sevinirim
Mesaj29.03.2011, 16:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

YAAAA NASIL YAPAACAĞIM VİDEOYYYYUUUUUUUUU

"Video embed kodunu alın.. Sitenizin istediğiniz bir sayfaya tıklayın ( ekstralar hariç )
Kaynak butonuna basın ve kodu yapıştırın.
Kaydet butonuna basın." ANLAMADIM Bİ ŞEY Evil or Very Mad Twisted Evil Mr. Green Sad
Mesaj03.04.2011, 11:11 (UTC)    
Mesaj konusu: vvvvvvvviiiiidddeeeeeeooooooooooo

ya ben video ekledm ama sadece 1 sayfada açılıyo marş ama ben videonun kalkmasını ve şarkının video gözükmeden çalmasını istyrum lütfen yarddıımm ediiinn Embarassed Shocked Exclamation Exclamation Question Question
Önceki mesajları göster: