Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj17.12.2009, 00:12 (UTC)    
Mesaj konusu: Facebook’tan Büyük GAF!

En ünlü hacker Kevin Mitnick, Facebook’u kim olduğuna inandıramayınca hesabı silindi!İlk bilgisayar korsanlarından biri olarak kabul edilen ve kesinlikle en ünlüsü olan Kevin Mitnick’in giremeyeceği bilgisayar ağı yok. Fujitsu, Motorola, Nokia ve Sun gibi dev firmaların ağlarına sızdığı için FBI’ın “En Çok Arananlar” listesine giren ilk hacker Kevin Mitnick, 1995 yılında yakalanıp 5 yıl hapis yattı. Tahliye olduktan sonra 3 yıl boyunca bilgisayarlara yaklaşması bile yasaklanan Mitnick artık özgür ve bir güvenlik şirketi işletiyor. Son yıllarda her internet kullanıcısı gibi bir hayat süren Mitnick’ın, 2 yıldır bir Facebook hesabı bile var.

Fakat geçtiğimiz günlerde dünyadaki tüm sistemlere sızabilecek tek kişi olarak bilinen Mitnick Facebook hesabına giremedi. Sorunun ne olduğunu anlamak için Facebook’a bir e-posta gönderen Mitnick, gelen yanıtla daha da şaşırdı. Facebook kimliğine inanmamış ve başka birisinin adıyla hesap açtığı gerekçesiyle hesabı kapatılmıştı. Mitnick , Facebook’u inandırmak için şirketi Mitnick Güvenlik Danışmanlığı adına olan adresiyle bir e-posta daha gönderdi ama Facebook bu kez de hesabı açtığı e-posta bu olmadığı için kabul etmedi.

Neyse ki Mitnick iyice kızıp, kendine has yöntemlerle girmeye karar vermeden önce bu durumun basına bile yansımış olduğunu Facebook yetkilileri hatalarını anlayıp Mitnick’in hesabını yeniden aktive ettiler.
Mesaj17.12.2009, 05:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Laughing hackeri kızdırmayın.
Mesaj17.12.2009, 10:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hacker Adamın Üyeliğini Silerse.

o Hackerde Bütün Siteyi Siler. HACKLAR. Smile

Mesaj17.12.2009, 10:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilgiliwebnet yazmış:
Laughing hackeri kızdırmayın.

Mesaj17.12.2009, 11:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

Very Happy kendi blogumda paylaşmıştım.
Mesaj17.12.2009, 11:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

hyperend yazmış:

Bende oradan paylaştım. Laughing
Mesaj17.12.2009, 11:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

informess yazmış:
hyperend yazmış:

Bende oradan paylaştım. Laughing

Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Mesaj17.12.2009, 12:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

işte böyle biri olsam varya önüme gelen site hackerim Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Mesaj17.12.2009, 12:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

matematikcimm yazmış:
işte böyle biri olsam varya önüme gelen site hackerim Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Neden insaların emeklerini boşa çıkarasın ki? Buna hakkın olur mu?
Mesaj17.12.2009, 12:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

informess yazmış:
matematikcimm yazmış:

Hackerin işi hacklemek.

Tüm hackerler emek falan dinlemiyor hackliyor.
Mesaj17.12.2009, 12:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

ahmnetc yazmış:
informess yazmış:
matematikcimm yazmış:

Hackerin işi hacklemek.

Tüm hackerler emek falan dinlemiyor hackliyor.

Emin misin? O zamana bir hacker girdiği her siteyi eklesin..
O zaman internetin ne anlamı kalır?

Hackerler yasa dışı, dinimize, vatanımıza hakaret eden siteleri hackler.. Görevleride o'dur. Bir hackere siz bunu söyleseniz arka tarafıyla gülerler.
Onların amacı zaten interneti korumak..
Mesaj17.12.2009, 13:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

net-tr yazmış:
Hackerler yasa dışı, dinimize, vatanımıza hakaret eden siteleri hackler.. Görevleride o'dur. Bir hackere siz bunu söyleseniz arka tarafıyla gülerler.

Diğer yabancı hackerler bu,saydığınız görevleri yerine getirme çabasına bile girmiyorlar ve bazıları zevk olsun diye hackledikleri bile oluyor.
Mesaj17.12.2009, 13:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

bsbagimlisi yazmış:
net-tr yazmış:

Diğer yabancı hackerler bu,saydığınız görevleri yerine getirme çabasına bile girmiyorlar ve bazıları zevk olsun diye hackledikleri bile oluyor.

Ben onlara ''hacker'' tabiriyle bakmadığım için benim için sorun değil.
Mesaj17.12.2009, 13:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

net-tr yazmış:
bsbagimlisi yazmış:
net-tr yazmış:

Ben onlara ''hacker'' tabiriyle bakmadığım için benim için sorun değil.

Kendi düşüncenizse o ayrı.

Genel bakımdan düşünürsek benim dediklerim doğru Wink
Mesaj17.12.2009, 13:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kolaysa Açmasınlar Smile