Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj22.12.2009, 20:45 (UTC)    
Mesaj konusu: Ziraat Türkiye Kupası Antalyaspor: 1 - Eskişehirspor : 0

Ziraat Türkiye Kupası'nın açılış maçında A Grubu'nda mücadele eden Antalyaspor, sahasında konuk ettiği Eskişehirspor'u 1-0 mağlup etti.

MAÇTAN DAKİKALAR (İLK YARI)
19. dakikada Hakan'ın pasıyla buluşan Jedinak'ın aşırtma vuruşunda meşin yuvarlak auta gitti.
21. dakikada Burak'ın orta sahadan buluştuğu top ile ceza sahasına kadar sürdü. Burak'ın sert vuruşu auta çıktı.
30. dakikada Necati'nin ara pasıyla ceza alanına giren Korhan'nın düşerek vurduğu topu savunma kornere çıkardı.

MAÇTAN DAKİKALAR (İKİNCİ YARI)
50. dakikada Necati-Ahmet Kuru verkaçında sonuç alınmadı, topu auta çıktı.
52. dakikada Hakan Özmert'in ortasıyla buluşan Batak sert vurdu. Topu kaleci İvesa kornere gönderdi.
56. dakikada Burak, Anatalyasporlu savunma oyuncularından seken topu önünde buldu. Burak'ın ceza alanı dışından vuruşunda kaleci Ömer gole izin vermedi.
82. dakikada Hakan Özmert'in ortasında Eskişehirsporlu Sezgin'in ters vuruşunda kaleci İvesa güçlükle topa hakim oldu.
85. dakikada Hakan Özmert ceza alanı içine ortaladı. Batak topa yükselerek Necati'nin önüne indirdi. Necati'nin kale direğinin yanından vuruşunda meşin yuvarlak ağlarla buluştu. 1-0
89. dakikada Adem'in sert vuruşunda kaleci Ömer topu çıkardı.
90+2. dakikada Adem'in kafa vuruşu auta çıktı.

STAT: Atatürk
HAKEMLER: Hakan Özkan xx, Orkun Aktaş xx, Serhan Malkoç xx
ANTALYASPOR: Ömer xxx, Kerim xxx, Yalçın xx, Orhan Ak xx (Batak dk. 46 xx), Şenol xx, Ali Zitouni xx, Jedinak xx, Hakan xxx, Korhan xx (Ertuğrul dk. 87 ?), Necati xxx, Ahmet Kuru x (Djiehoua dk. 65 xx)
YEDEKLER: Polat, Musa, Gürhan, Fatih Ceylan
TEKNİK DİREKTÖR: Mehmet Özdilek
ESKİŞEHİRSPOR: İvesa x, Nadereviç xx, Vucko xx, Sezgin xx, Ragıp xx, Doğa x (El Saka dk. 81 x), Bülent Ertuğrul xx, Alper xx (Veysel dk. 75 x), Bülent Kocabey xx (Adem dk. 57 x), Koray x, Burak Yılmaz xx
YEDEKLER: Atilla, Murat, Selçuk
TEKNİK DİREKTÖR: Rıza Çalımbay
GOL: Necati (dk. 85) (Antalyaspor)
SARI KARTLAR: Alper, Ragıp (Eskişehirspor) Jedinak, Djiehoua (Antalyaspor)
Mesaj22.12.2009, 21:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben eskişehiri grupta bizden başka yani FENERBAHÇE(M) den sonra gruptan çıkacak 2. takım diye gösteriyordum.

açıkcası şaşırttı eskişehir beni..

bu arada manisaspor'da beşiktaş'ı 2-1 yendi..
Mesaj23.12.2009, 02:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

hep o burak yılmaz'ın yüzünden adam gıbı oynamazsa olacağı bu