Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj01.01.2010, 17:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

gizliilimleri göremediler... Smile
Mesaj01.01.2010, 17:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

htlmkodes yazmış:
cevdetprizrenli yazmış:
Selin'i göremediler,Ormela'yı göremediler,Silsile'yi göremediler,Bir-gulus'ü göremediler,Mehtapkiliç'ı göremediler,Tugberkyalçin'ı göremediler,Naazimca'yı göremediler,Efgan'ı göremediler,Htmlmekani'nı göremediler,Gececi40'ı göremediler,Dumanmusa'yı göremediler,Kralmustak'ı göremediler,Galatasarayy'i göremediler,Gonulerleri'ni göremediler,Fenercafe'yi göremediler,Karayızbiz'i göremediler,Tolga-nalkon'u göremediler,Hayaller-de'yi göremediler,Leonn2435'i göremediler,Gururum5'i göremediler,Afilliyanlizlik'ı,Net-muratt'ı göremediler ve diğerlerini göremediler..Razz

Unutmuşun cevdet bizi Smile Zamankopuda Göremediler

Aklımdaydın.Razz
Mesaj01.01.2010, 17:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

cevdetprizrenli yazmış:
Selin'i göremediler,Ormela'yı göremediler,Silsile'yi göremediler,Bir-gulus'ü göremediler,Mehtapkiliç'ı göremediler,Tugberkyalçin'ı göremediler,Naazimca'yı göremediler,Efgan'ı göremediler,Htmlmekani'nı göremediler,Gececi40'ı göremediler,Dumanmusa'yı göremediler,Kralmustak'ı göremediler,Galatasarayy'i göremediler,Gonulerleri'ni göremediler,Fenercafe'yi göremediler,Karayızbiz'i göremediler,Tolga-nalkon'u göremediler,Hayaller-de'yi göremediler,Leonn2435'i göremediler,Gururum5'i göremediler,Afilliyanlizlik'ı,Net-muratt'ı göremediler ve diğerlerini göremediler..Razz

Way Be xD
Mesaj01.01.2010, 17:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

yeni üyeler gececi40 ve gokseen arkadaşımızın mod olduklarınıda görmediler Smile
Mesaj01.01.2010, 18:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

afilliyanlizlik yazmış:
yeni üyeler gececi40 ve gokseen arkadaşımızın mod olduklarınıda görmediler Smile

gokseen biliyorumda gececi40 bilmiyorum xD
Mesaj01.01.2010, 18:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

afilliyanlizlik yazmış:

gokseen zaten daha yeni alındı modluktan.. Smile
Mesaj01.01.2010, 18:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

istanbulife yazmış:
afilliyanlizlik yazmış:

bugün üye olan görmedi ama Wink
Mesaj01.01.2010, 18:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

afilliyanlizlik yazmış:
istanbulife yazmış:
afilliyanlizlik yazmış:

bugün üye olan görmedi ama Wink

haklısınız.. Razz mjistanbul vardı onuda görmediler..photoshopar bana cok yardım etmişti..japon-cocukta okullar acıldıgında bıraktı..aslında aynı anda bırakmıstıkta ben sonra yeniden basladım.. Laughing
Mesaj01.01.2010, 18:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

Beni tanıyanınız olmaz ama bende bsyi bırakmıştım.Ama aldığım duyumlarda eski tadı getirmek isteniyormuş.Bunun içinde sürekli olmasada buradayım.
Mesaj01.01.2010, 18:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

netteki yazmış:
Beni tanıyanınız olmaz ama bende bsyi bırakmıştım.Ama aldığım duyumlarda eski tadı getirmek isteniyormuş.Bunun içinde sürekli olmasada buradayım.

Geri Döndüğüne sevindim
Mesaj01.01.2010, 19:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

bakbakburaya görmediler
kazanma 'yı görmediler.
leonn2435 'i görmediler.
sizin-siteniz 'i görmediler.
empirretotalwar 'ı görmediler.
pazarlamaca 'yı görmediler.
hakannet55 'i görmediler.
sanalyavuz 'u görmediler.
ugraburaya 'yı görmediler
chessmania 'yı göremediler.
...
..
.
Daha onlarca kardeşimizi görmeye kısmetleri olmadı.Ama İnşallah hepsini getireceğiz.Bu foruma..
Mesaj01.01.2010, 19:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

netteki yazmış:
bakbakburaya görmediler
kazanma 'yı görmediler.
leonn2435 'i görmediler.
sizin-siteniz 'i görmediler.
empirretotalwar 'ı görmediler.
pazarlamaca 'yı görmediler.
hakannet55 'i görmediler.
sanalyavuz 'u görmediler.
ugraburaya 'yı görmediler
chessmania 'yı göremediler.
...
..
.
Daha onlarca kardeşimizi görmeye kısmetleri olmadı.Ama İnşallah hepsini getireceğiz.Bu foruma..

Geri Dönerlerse gene canlanır forum
Mesaj01.01.2010, 19:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

O zamanda baya bir ün kazanamış Ayın Sitesi yarışmasını kaçırdılar:
http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=29647

Birde tüm üyelerin ve şahsen benim teknik olsun dolaylı olsun her türlü yardımı aldığım abron kardeşimiz.Hala bs'de fakat forumda takılmıyor.Birçok kardeşimiz,forumda olmadığı için Abron'u göremediler.
Mesaj01.01.2010, 20:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar belki beni tanıyan vardır. Ben bi zamanlar satranç sitesi açarak sitede biraz tanınmışlığım vardı. Ayrıca ayınsitesi adlı bir yarışmada düzenlemiştim, kim bilir belki katılan vardır. Tamamen bedava-sitem'i unutmuşken netteki.tr.gg sitesinin sahibi beni buldu ve sağolasın bu mesajı atmamda yardımcı oldu. Gerçekten teşekkür ediyorum.

Bi ara açtığım sitelerin son hallerinin linkler duruyor hala. Sanırım 1-1,5 yıl oldu en son gireli...

Chessmania sitemin son hali: http://chessmania.tr.gg/anasayfa.htm
Ayınsitesi yarışmamın son hali: http://www.ayinsitesi.tr.gg/

Bu arada yaz ayı siteye döneceğim ve yepyeni bir site açacağım. Bana bu site yapma hevesimi tekrar hatırlatan netteki.tr.gg ye teşekkür ediyorum Smile
Mesaj01.01.2010, 20:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

chessmania yazmış:
Arkadaşlar belki beni tanıyan vardır. Ben bi zamanlar satranç sitesi açarak sitede biraz tanınmışlığım vardı. Ayrıca ayınsitesi adlı bir yarışmada düzenlemiştim, kim bilir belki katılan vardır. Tamamen bedava-sitem'i unutmuşken netteki.tr.gg sitesinin sahibi beni buldu ve sağolasın bu mesajı atmamda yardımcı oldu. Gerçekten teşekkür ediyorum.

Bi ara açtığım sitelerin son hallerinin linkler duruyor hala. Sanırım 1-1,5 yıl oldu en son gireli...

Chessmania sitemin son hali: http://chessmania.tr.gg/anasayfa.htm
Ayınsitesi yarışmamın son hali: http://www.ayinsitesi.tr.gg/

Bu arada yaz ayı siteye döneceğim ve yepyeni bir site açacağım. Bana bu site yapma hevesimi tekrar hatırlatan netteki.tr.gg ye teşekkür ediyorum Smile

Ayıp ediyon be kardeşim ne teşekkürü.Bir kardeşimizi daha foruma kattıysam ne mutlu.Seni tanıyan eskilerde ayzacaktır eminim.