Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj03.01.2010, 23:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

İlk Sitemi 2007 Yılında Azbuzda Açmıştım Sadece Fotoraflarımı Yüklemeyi Biliyodum İkincisinde Bloggumda Bir Video Sitesi Yaptım Her Yere Sitemin Adını Yazıyodum Sıramın Üstüne Filan Disipline Gitmiştim Hatta Blogcudada Site AÇtım Ama 1 Ay Sonra Tr.gg İle Tanıştım İlk Sitem Feathuso Olmuştu Tr.Gg de Sonra Truveo Sonra Godhic Sonra Turk-Rapci En Son Olarakta Bu Sitem Şİmdi Bir Çok .com .tk .net Sitelerine Tasarım Yapıyorum Ve Tr.Gg Den Ayrılmak İstemiyorum Şuanlık Bir Düzine Ortaklık Teklefi Geldi Hiç Birini Kabul Etmedim Very Happy
Mesaj04.01.2010, 12:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben devecinet.com'la başladım. Şuan pagerankı 5.

devecinet.com domaini üzerinde smf, vBulletin, joomla! vb. hazır sistemlerin kurulumu, modifiyesi, eklentileri vb. konuları öğrenerek kendimi geliştirdim.

Şimdi aynı domain üzerinden web tasarım ve kurulum hizmeti veriyorum. Referanslarım anasayfada mevcut.

Şimdi de b-s tabanlı olarak sorfyap.tr.gg, namı diğer sorfyap.com'u yapıyorum, bitmesine çok var henüz, bitince süper bir site olucak. Eminim çok kişi açılış sayfası olarak kullanacak inşallah.

Not: devecinet.com'un bana ait olmadığını düşünen arkadaşlar olabilir, bu durumda devecinet.com'a girip, ctrl+A tuşlarına basarlarsa, sayfanıın en altında sorfyap.tr.gg'ye ait 2 adet gizli linki görebilirler...

Sizlerede webmasterlik hayatınızda başarılar diliyorum, aranızda isterse harikalar yaratabilecek arkadaşlar var Wink
Mesaj04.01.2010, 12:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

(Ben Halit)
Ooo benim çook uzun xD
Dur anlatayım önce hayalim bir host+domain almaktı tabi o zamanlar hiçbirşey bilmiyordum (4 yıl önce) o yüzden bol bol araştırma yaptım ama paralı olduğunu anlayınca hiçbişey bilmediğimden bedava yani beleş olanını aradım tabi nerde beleş oraya yerleş Mr. Green

Önce blog yaptım kendimi gerçek site yaptım sannediyordum sonradan azbuz girdi işin içine bu güzel dedin 3-4 ay azbuzla devam ettim sonra sayfa sayısı çok olmayınca sitemynet.com dedim bi deneyim nasıl bişi çıkacak tasarım standart çok içerik ekleyince enü bozuk duruyo bende dayanamadım Googleye "Bedava Sitem" diye arattırdım Mr. Green hemen bedava-sitemden o güzel ayrıcalıklı şekliyle başladım ilk sitem halitt58.tr.gg ilk başlarda eğlenceliydi ama benden daha üst siteleri görünce insanın içi kararıyo bende bi ara bıraktım(6 ay gibi bi zaman) sonra o sırada photoshop öğrenmeye başladım photoshop 7.0 ile kendimi geliştirdim. Photoshop bilgilerim bana yeterli diye anlayınca tablo tasarımlarla başladım ama gerçekten iyi tablo tasarım yapıyodum grafiklerle zamanla geliştirdim kendimi sonra bi bedava-siteme geldim baktım herkezde sade tablo tasarım ama grafik yok sadece tablo ve arkaplan rengi dedim bi yenilik yaratayım grafikli tablo tasarımlar o sıralar çokta sattım bunlardan Mr. Green Mr. Green sonra sağolsun hackerfriend abimiz çıktı millet tablo tasarımı unuttu Mr. Green Mr. Green bende hemen div kodlarla uğraştım ama beceremedim Mr. Green yarım yamarak yaptığım tasarımları çoğaltım grafiklerini değiştirip kontör karşılığında hizmete sundum Mr. Green Mr. Green Mr. Green ama şuanki aklım olsa hiçde satmazdım cahillik şuan olsa bedavaya yapardım o zaman çok seviyodum site yapmayı şu aralarda biraz soğudum site yapmaktan ama tam gaz devam Mr. Green işte böyle benim hikayem daha uzununu yazarım diyen karşıma çıksın Mr. Green Mr. Green Mr. Green
(bu sadece kabası yani tam olarak yazmadım Mr. Green Mr. Green )
Mesaj04.01.2010, 15:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

İlk olarak bedava-sitem'le başladım ilginç gerçekten ama birçok şeyi b-s sayesinde öğrendim diyebilirim.Tasarım yapma,kodlama ve bilgisayar hakkında diğer konular.

Bedava-Sitem'le tanışmadan önce yeni bir bilgisayar kullanıcısıydım nerdeyse hiçbirşey bilmiyodum msn açma kbuna dahil.Daha sonra kendimi geliştirdi.

Daha sonrasında forumlara merak saldım kısa bir süre b-s ve forumlar aynı anda gitti.

Şimdi ise Chip Blog'tayım gerçekten şuana kadar yaptığım en iyi seçim chip blog'tur.Çünkü herkes birşeyler biliyor yazılarınız çok fazla okunuyor ve çok kaliteli yorumlar geliyor.Chip blog özelliğini yeni oluşturdu sanırsam bu yüzden pek fazla yazar yok ama yazılar çok kaliteli ve belli bir yaşada hitap etmiyor.İnsan belli bir kitleye değilde toplumun her kesiminden insana yazı yazdığını düşününce ayrı bir keyifle yazıyor doğrusu...
Önceki mesajları göster: