Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj23.01.2010, 01:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

benim önerim fantasik sevenlere Raymond E. Feist den büyücü serisi..

wilbur smith de süperdir...mason yağmurları nı okumanızı tavsiye ederim...

yada clive cussler dan bazı öneriler...altın buda, iskelet sahili,

klasiklerden ise kastil büyücüsü..süperdir...bulabilenlere orjinal hali ile 4 küçük kadınıda öneririm...

yerli yazarlardan ise Mümtaz Zeki Taşkın!dan beş çocuk kayıp tatil için ideal bir kitapdır.

Takımı Takım Yapan Takım Oyuncularıdır.
Mesaj23.01.2010, 07:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

şayet ben okumuyorum çok sıkıcı geliyor.
Mesaj23.01.2010, 09:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar ilk önce şiddetle öneriyorum Türk Kültür ve Mirasının en önemli eseri olan '' Dede Korkut 'un Destanlaşmış Hikayeleri '' ni okuyun... Bence kitap okunmaya bu kitapla başlanmalıdır...

Devam edeyimm..
Bu tatilde tatilin başlamasına bir hafta kala başladığım '' Türkler,Müslümanlar ,Ötekiler '' adlı '' Voltaire'' in eserini okuyacağım...

Daha sonrasında bir arkadaşımın belirttiği gibi '' Cengiz AYTMATOV '' un '' Gün Olur Asra Bedel '' adlı eserini büyük bir hevesle okuyacağım...

Bu tatilde bitirme gayesinde bulunduğum diğer bir romanda '' Soner Yalçının '' Bu Dinciler O Müslümanlara Benzemiyor '' u okumak olacak...

Eğer vaktim kalırsa '' Muhittin Ergüneşin '' '' Bir TÜRK Zabitinin Anıları'' okuyacağım ...

İyi Günler

Tarih Defterim
Mesaj23.01.2010, 13:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kitap okumak insanın kendine bakması demektir. Kendisi ile olmak kendisine vakit ayırmaktır. Kesinlikle kitap okumanızı tavsiye ederim : )

hiç duydunuzmu bilmem...

Pal sokağı çocukları

ben bu kitabı ilk 8 yaşında okumuştum çocuklara göre ideal bir kitap geçen hafta bu kitabı kütüphane de rafda görünce büyük bir heyecan oluştu içimde : ) bu kitabı çok seviyorum ben...
Mesaj23.01.2010, 16:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

afilliyanlizlik yazmış:
Kitap okumak insanın kendine bakması demektir. Kendisi ile olmak kendisine vakit ayırmaktır. Kesinlikle kitap okumanızı tavsiye ederim : )

hiç duydunuzmu bilmem...

Pal sokağı çocukları

ben bu kitabı ilk 8 yaşında okumuştum çocuklara göre ideal bir kitap geçen hafta bu kitabı kütüphane de rafda görünce büyük bir heyecan oluştu içimde : ) bu kitabı çok seviyorum ben...

okuduğum kitaplar içinde en sevdiklerimdendir...batı yakası hikayesi gibi bir konusu var..mutlaka okunmalı... Wink

Takımı Takım Yapan Takım Oyuncularıdır.
Mesaj24.01.2010, 08:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Şu an okumakta olduğum bir kitap var. Tutku filmini izleyenler hatırlarlar... Bende şu an o filmin kitabını okuyorum...

İsa niçin öldü.. ?
Yahudiler İsa'nın ölümünden sorumlumu ?
İsa'nın ölümü seçerken özgür olduğunu söyleyebilirmiyiz.?
İsa bu kadar acı çekmek zorundamıydı ?
İsa'nın çarmıha gerilişi ve insanlığın kurtuluşu arasında bağ varmı?
Gerçektende, İsa'nın ölümü kusursuz bir filozof olan Sokrates'in ölümüyle karşılaştırılabilirmi?
Yada sadece bir film, bize bu kadar soru sordurabilir mi ?...

İşte size Tutku ve felsefe... İsa'nın Çilesi... Bu kitap bu soruların hepsine cevap verir nitelikte ama tabiki felsefe var biraz ağır bir kitap : )
Önceki mesajları göster: