Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj17.01.2010, 10:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

Logo gerçekten güzel google bu konularda Türkiye'ye özel günleri hiç aksatmıyor

Ancak şu var sonuçta google'ın dün yayınladığı logo İstanbul'un Avrupa Kültür başkenti logosu bunun diğer avrupa ülkelerinin anasayfalarında da gösterilmesi gerektiğini düşünüyorum

Google'ın www.google.co.uk www.google.de www.google.it gibi diğer yabancı ülkelerdeki anasayfalarında bunu göremedim bu açıkcası yanlış sonuçta bu Türkiyeye özgü birşey değil tüm avrupayı etkileyen ve ilgilendiren birşey.O yüzden ben diğer avrupa ülkeleri,nin de ana sayfalarında bu logonunu bulunmasını isterdim ama hayırlısı olsun google'ın bunu düşünüp koyması bile anlamlı...
Mesaj17.01.2010, 10:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu İstanbul'u ilgilendiren bir konu olduğu için diğer Google'yi kullanan ülkeler bu logoyu koymamış olabilirler.
Mesaj17.01.2010, 10:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

netiket yazmış:
Bu İstanbul'u ilgilendiren bir konu olduğu için diğer Google'yi kullanan ülkeler bu logoyu koymamış olabilirler.

Saçmalama....

sadece istanbulumu alakadar ediyo bu konu!

avrupayı alakadar ediyor...

ismi ; 2010 avrupa kultur başkent'i diyor...istanbul kadar avrupayı alakadar etmeli...

Ayrıntılı bilgi : http://byqraphix.tr.gg/3-.-Y%26%23305%3Bl-Etkinlikleri.htm
Mesaj17.01.2010, 10:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

netiket yazmış:

arkadaşım logoları ülkelerin koyduğunu kim söylüyor Question

logolar google firmasının insiyatifinde yani google isterse koyar ülkerler ile alakası yokki Laughing

bak dedim şimdide diyorum istanbul için güzel bir jest ancak İstanbul Avrupa Kültür Başkenti bakın Avrupa Kültür Başkenti cümlesi neyi ifade ediyor Question

Avrupa ülkelerinin başketidir deniliyor.Ve bence tüm avrupa ülkelerinde google bunu kullanmalıydı ama hayırlısı...
Mesaj17.01.2010, 10:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

internette-reklam yazmış:
netiket yazmış:

logolar google firmasının insiyatifinde yani google isterse koyar ülkerler ile alakası yokki Laughing

bak dedim şimdide diyorum istanbul için güzel bir jest ancak İstanbul Avrupa Kültür Başkenti bakın Avrupa Kültür Başkenti cümlesi neyi ifade ediyor Question

Avrupa ülkelerinin başketidir deniliyor.Ve bence tüm avrupa ülkelerinde google bunu kullanmalıydı ama hayırlısı...

Ülkeler derken tabi ki Google'nin ekliyeceğini anlıyacağını düşündüm. Wink Normalde de Google Tr sitesine bir logo koyduğunda diğer ülkelere koymaz.Böyle bir politikası olabilir.
Mesaj17.01.2010, 11:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

netiket yazmış:
internette-reklam yazmış:
netiket yazmış:

Ülkeler derken tabi ki Google'nin ekliyeceğini anlıyacağını düşündüm. Wink Normalde de Google Tr sitesine bir logo koyduğunda diğer ülkelere koymaz.Böyle bir politikası olabilir.

arkadaşım önce diyeceklerini bi kafanda kurgula ondan sonra yaz şuraya...konuştukça battın... Laughing

Google sadece turkiyeye ekledi diye diğer ulkelere eklememe politikası yok ise bi duşun allah aşkına...albert einsthan'ın ki neden dunya geneli?

bizene albert'dan Laughing

yanlışmıyım?

önce kurgula sonra aktar buraya rica ediyorum.

Mesaj17.01.2010, 11:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yine bi tartışma ortamı çıktı. Mad
Mesaj17.01.2010, 11:06 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Google'nin 2010 Avrupa Başkenti İstanbul Logosu !

antalya-gezgini yazmış:

O kadar grafik konuşmasada düşünmeleri bile yeter.
Mesaj17.01.2010, 11:09 (UTC)    

hakan-fan yazmış:
antalya-gezgini yazmış:

Yani.
Mesaj17.01.2010, 12:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güzel.Google'nin yapmış olması yeter....
Mesaj17.01.2010, 13:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu sene sadece İstanbul kültür başkenti olmadı. Diğer iki şehrinde logolarını yapabilirlerdi ama biz göremedik. İstanbul'un farkı Razz Razz
Mesaj17.01.2010, 13:21 (UTC)    

hakan-fan yazmış:
antalya-gezgini yazmış:

oha grafik konuşmasa mı? sıkıyosa yap daha iyisini..
Mesaj17.01.2010, 14:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ilk googleda gordugumde hic Istanbul oldugunu tahmin etmemistim.sonra ustune tiklayinca fark ettim.bence hoş olmus ama daha iyisi tabii ki yapilabilirdi..
Mesaj17.01.2010, 14:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

brithney-spears yazmış:
Ilk googleda gordugumde hic Istanbul oldugunu tahmin etmemistim.sonra ustune tiklayinca fark ettim.bence hoş olmus ama daha iyisi tabii ki yapilabilirdi..

oha.. Very Happy

kızkulesi başka nerde var? Very Happy

Mesaj17.01.2010, 15:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

byqraphix yazmış:
brithney-spears yazmış:

oha.. Very Happy

kızkulesi başka nerde var? Very Happy

Ya bılmıyorum dıkkatlı bakmamıstım.Dalmısım heralde =D
Önceki mesajları göster: