Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj19.01.2010, 14:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

...

En son desingxxkod tarafından 19.01.2010 15:00:25 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj19.01.2010, 14:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

Metallia arkadaşım

açıklamamı yapayım.
Ben eksiklerini söylüyorum ki eksiklerini düzeltip daha güzel bir site yap diye.
ama illa güzel yorum istiyorsan al:

Süper site kardeşim Wink Google'ın sitelerine rakip olursun. Tasarım süper. Menüler free ama olsun yine de güzel.
Benim sitemde free evet. ama senin siten güzel olduğu için benim sitemde güzel.

Geçenlerde siyah üstünde siyah azı okunmuyordu. Boş ver ben seçip okurum.
Böyle devam eti. Facebook falan yanında yalan kalacak Wink

Eğer Gözlerin Yatacağım hapis ise; o hapiste yatmak için her suçu işlemeye hazırım... -TunaberkBO-
Mesaj19.01.2010, 14:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

tunaberkbo yazmış:
Facebook falan yanında yalan kalacak Wink

Laughing
Mesaj19.01.2010, 14:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

desingxxkod yazmış:
tunaberkbo yazmış:
Facebook falan yanında yalan kalacak Wink

Laughing

Özür dilerim başlığı da kirlettim ama adam başka yerlere küfür edince kendimi tutamadım Wink

Eğer Gözlerin Yatacağım hapis ise; o hapiste yatmak için her suçu işlemeye hazırım... -TunaberkBO-
Mesaj19.01.2010, 14:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Siten Fazla İndex Görmez Menüler Flash Olduğu İçin...
Mesaj19.01.2010, 14:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

virusland yazmış:
Siten Fazla İndex Görmez Menüler Flash Olduğu İçin...

Hiç Yoktan Resim Bile Olsaydı Görsellerde Çıkma İhtimali Vardı Bu Flash, Flash'ın Görsellik Bakımından Siteye Can Katmasından Başka Birşeye Yaradığı Yok.. Wink
Mesaj19.01.2010, 14:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

tunaberkbo arkadaşım ben eksi yönleri sölemene kızmıyorum aksine mutlu oluyorum bir eksiği daha kapatacağım için ama şöyle bişe var o üstmenüyü yapan adam mouse üstüne gelmeden yazı okunmasın die ayarlamış ben nabım ol işte siyah üstüne sarı yazdım girde üstüne gitmeden oku o yazıları..
böle olacağını bilsem bu başlığı açmazdım ya bide menüler flash demişsinizya facede flashla dolu ama ona girerken girionuz bnm siteye gelince menü flan işe yaramaz diip çıkıonuz bunu anlamıom tmm hadi nese ya bi moderatör bu başlığı kapatsın lütfen Exclamation
Mesaj19.01.2010, 14:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

he bide ben googleda görünmek için site yapmıyorum sadece nasıl yapılacağını öğrenmeye çalışıom ilerde lazım olur blki die Mr. Green ama eğlenceli bir iş Wink
Mesaj19.01.2010, 14:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

başka renk seçebilirsin.

Mesaj19.01.2010, 15:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

küfürlü mesaj sahiplerinin siteleri silinecek...