Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj29.01.2010, 19:57 (UTC)    
Mesaj konusu: Buraya Link i Nasıl Koyabilirim Acil Yardım

Arkadaşlar Buraya Link i Nasıl Koyabilirim Acil Yardım

Kod:

Kod:
<td width="96" valign="top">İletişim</td>

İletişim Yazan Yere Url Linki Nasıl Koyarım

Örnek

http://www.*******.tr.gg/iletisim.htm

nasıl yapabilirm acil yardım.!!
Mesaj29.01.2010, 20:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kod:
<td width="96" valign="top"></td>
<a href="http://BURAYA LİNK">İletişim</a>

Bu şekilde İletişim yazısına Link Ekleyebilirsiniz.
Mesaj29.01.2010, 20:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

aslında brnim derdim tasarımı yeni yaptım tasarımı kodladım ama orda iletişim yazısını silip oradaki bölüme link verimcem bak gir istersen siteye bak
Mesaj29.01.2010, 20:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

10toplist yazmış:
aslında brnim derdim tasarımı yeni yaptım tasarımı kodladım ama orda iletişim yazısını silip oradaki bölüme link verimcem bak gir istersen siteye bak

Onları bu şekilde yapabileceğini sanmıyorum.
Tasarımı yaparken link vereceğin yerleri ayırıp o yazı yazdığın yerlere resim olarak ekleyerek ve link vererek yapabilirsin
.

Mesaj29.01.2010, 20:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

çok uraştırır mı
Mesaj29.01.2010, 20:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

tmm teşekkürler deniycem
Mesaj29.01.2010, 20:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

10toplist yazmış:
çok uraştırır mı

Yaptığınız veya açtığınız dosyayı parçalara bölmeniz için kullanacağınız araç.2 alt menüsü bulunmakta.
Slice Tool
Slice Selec Tool
Slice Tool : Parçalara bölmek için kullanacağınız araç
Slice Select Tool : Parçalara böldüğünüz alanları seçmek için kullanacağınız araç.

Bu araç çoğunluklu web sitesi tasarlayan (webmaster) kişilerce kullanılır.Bir web sitesinde parçaların ufak boyutlu olması o sitenin daha hızlı açılmasını sağlar. Bu yüzden tercih edilen yöntem Slice Tool ile parçalama yöntemidir.
(Not : Slice Tool ile parçaladığınız dosyanızı web sayfası olarak kaydetmek için File menüsünden Save For Web seçeneğini seçmeniz gerekmektedir.)

Nerelere link vermek istiyorsan bu şekilde photoshoptan böl.
Tasarımı kodladıktan sonra o böldüğün menü resimlerini gerekli yerlere yerleştir ve link ver.

Mesaj29.01.2010, 20:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

teşekkür ederim
Önceki mesajları göster: