Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj31.01.2010, 19:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhabalar Arkadaşlar,

Öncelikle söyleyeceklerim kesinlikle şevkinizi kırmasın ama kesinlikle
gerçek olduğuna artık eminim...

Bedava sitemin online rekoru şuanda ne yazıyorsa onun yarısıdır...
Peki bu kanaata nerden vardım ???
Öncelikle 2 yıldan beri bu forumun en uzun online üyelerinden beriyim ki buda
bu forumu avucumun içi gibi bildimi gösterir...
Arrow Forumun serbest bölgesi önceden çok rehabet gösterilen bir alandı açılan başlıklar bir kaç saat sonra ikinci sayfaya geçerdi son günlerdeki izlenimlerim öyle değil dünkü açılan bir başlık bir kaç sıra aşağıya inmiş...
Arrow Sayaçtaki online oynamalarını bir çok eski bs üyeleri farketmiştir. Bir diğer kanıtım online bölümünü gösteren yerdeki kimler çevrimiçi yazısıdır. buraya tıkladığınızda neredeyse üyelerin hepsini anasayfada geziyor diye gösteriyor Fakat önceden böyle değildi anasayfadakilerin online olması çok azdı herkez bir bölümle ilgileniyordu...
Arrow Bir diğer kanıtım ise 1 yıl öncesinde ısbatlamak istiyordum 2 yöneticimizin selin ve cunobagın bulunduğu örnek site yarışmalarının düzenlendiği herşeyin süper olduğu forum rehabetinin olduğu ve bir milyonuncu üyenin fotosunun çekildiği günlere gidelim o zaman bile en yüksek online 300 kusurdu... Buna kıyasla şimdiki duruma bakalım forum bir defa tamamen temizlendi yöneticilerimiz yok sosyal etkinlikler yok reklamlar almış başını gidiyor eski kullanıcılar kalmamış yeni anlatımlar parmak sayısını geçmiyor ama 600 kusur onlineden bahsediliyor...
Arrow Arrow Şimdi soruyorum arkadaşlar tüm bu söylediklerimi yalanlayıpta gececi aklından uyduruyor diyebileniniz varmı eğer varsa benim bunu ısbatlayacak daha sayısız maddelerim var...
Mesaj31.01.2010, 20:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

gececi40 yazmış:
Merhabalar Arkadaşlar,

Öncelikle söyleyeceklerim kesinlikle şevkinizi kırmasın ama kesinlikle
gerçek olduğuna artık eminim...

Bedava sitemin online rekoru şuanda ne yazıyorsa onun yarısıdır...
Peki bu kanaata nerden vardım ???
Öncelikle 2 yıldan beri bu forumun en uzun online üyelerinden beriyim ki buda
bu forumu avucumun içi gibi bildimi gösterir...
Arrow Forumun serbest bölgesi önceden çok rehabet gösterilen bir alandı açılan başlıklar bir kaç saat sonra ikinci sayfaya geçerdi son günlerdeki izlenimlerim öyle değil dünkü açılan bir başlık bir kaç sıra aşağıya inmiş...
Arrow Sayaçtaki online oynamalarını bir çok eski bs üyeleri farketmiştir. Bir diğer kanıtım online bölümünü gösteren yerdeki kimler çevrimiçi yazısıdır. buraya tıkladığınızda neredeyse üyelerin hepsini anasayfada geziyor diye gösteriyor Fakat önceden böyle değildi anasayfadakilerin online olması çok azdı herkez bir bölümle ilgileniyordu...
Arrow Bir diğer kanıtım ise 1 yıl öncesinde ısbatlamak istiyordum 2 yöneticimizin selin ve cunobagın bulunduğu örnek site yarışmalarının düzenlendiği herşeyin süper olduğu forum rehabetinin olduğu ve bir milyonuncu üyenin fotosunun çekildiği günlere gidelim o zaman bile en yüksek online 300 kusurdu... Buna kıyasla şimdiki duruma bakalım forum bir defa tamamen temizlendi yöneticilerimiz yok sosyal etkinlikler yok reklamlar almış başını gidiyor eski kullanıcılar kalmamış yeni anlatımlar parmak sayısını geçmiyor ama 600 kusur onlineden bahsediliyor...
Arrow Arrow Şimdi soruyorum arkadaşlar tüm bu söylediklerimi yalanlayıpta gececi aklından uyduruyor diyebileniniz varmı eğer varsa benim bunu ısbatlayacak daha sayısız maddelerim var...

Haklısın Gececi40 Razz
Mesaj01.02.2010, 10:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

turkmayasi yazmış:
Merhaba,

bende bir başlık açacaktım...Hali hazırda burayı görünce yazmak istedim

31.01.2010 tarihiyle, webme GmbH nin toplam kullanıcı sayısı ;
Not : Bazı ülkelerinin forumları aktif olmadığı için rakamları alamadım

2.576.028 : bedava-sitem.com
1.913.400 : homepage-baukasten.de (Alman)
1.722.967 : paginawebgratis.es (İspanyol)
674.800 : own-free-website.com (İngiliz)
131.623 : ru.gg (Rusya)
62.993 : fr.gd (Fransa)
16.820 : cz.tl (Çek)
16.031 : it.gg (İtalyan)
Forum aktif değil : stronygratis.pl (Polonya-lehçe) :
Uzun süredir Forum offline : free-website.gr (Yunan)
__________________________________________Toplam(+)
7.114.662

mademki webme bu kadar çok eee o zaman haydin hep beraber nette dahaiyiye diyorum Smile @afilliyanlizlik
Mesaj01.02.2010, 14:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hayırlı Olsun Gelişiyor Bedava-Sitem Böle Vurdu Damgasını 2010 a İşte.
Mesaj01.02.2010, 15:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hayırlı oLsun Bedava-Sitem Adına ve Bızım Adımıza Tum Bedava-Sitem Topluluquna ! Wink

JustinFriend ; Bilgisi Olan Profesör Olur.Fakat : Paylaşan Efsane Olur !
Mesaj01.02.2010, 15:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba

gececi tespitlerin doğru ama şuna katılamıyorum
bir milyonuncu üye yarışmasında sayımız malumdu Smile ...online rekoruda üç yüzlerdeydi diyorsun...
şimdi iki buçuk milyonuz... Online rekorunun altı yüz olması kaçınılmaz,diye düşünüyorum.

Sevgiler
Mesaj05.02.2010, 17:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

turkmayasi yazmış:
Merhaba

gececi tespitlerin doğru ama şuna katılamıyorum
bir milyonuncu üye yarışmasında sayımız malumdu Smile ...online rekoruda üç yüzlerdeydi diyorsun...
şimdi iki buçuk milyonuz... Online rekorunun altı yüz olması kaçınılmaz,diye düşünüyorum.

Sevgiler

ßende öyle düşünüyorum..
Mesaj05.02.2010, 18:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaş üstelik üye sayısı 2 milyonu geçti.Fakat forumda yok denecek kadar az kişi var.Frmtr'yi geçtik fakat kimse forumla ilgilenmiyor. Crying or Very sad

Saygılarımla,Mylet

Lütfen Tıklayınız..!!
JooPlus İnternet Yazılımımız B-S'de Yeni Çağ açıcak...
Mesaj05.02.2010, 18:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

mylet yazmış:
Arkadaş üstelik üye sayısı 2 milyonu geçti.Fakat forumda yok denecek kadar az kişi var.Frmtr'yi geçtik fakat kimse forumla ilgilenmiyor. Crying or Very sad

Saygılarımla,Mylet

Mylet,

Herkesin kendine ait bir dünyası var.Bu açıdan tutup herkes girmiyor.Şu zamanlarda herkes sadece para kazanmaya baktığından ve bir işle uğraştığından bu tür aktivitelerden Malesef ki uzak kalıyorlar.Bu açıdan kimse eskisi KADAR Online olamıyor. Wink