Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj01.02.2010, 15:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

sanalomur yazmış:

bak orda gösterdim adam saklı sayfayı kurmuş yeni sayfa açmış birdaha açmış actıgı sayfaya baglamış..........

Birader mesajımı okumadın mı bilmiyorum ama tekrar söylüyorum açtığın sayfaları bir sayfaya bağladığında o sayfaların sadece üyeler tarafından görülmesini istiyorsan sayfayı eklediğinde hemen alt kısımda "seçenekleri göster" butonu var oraya tıkla!

İkinci açılır menüde "Sadece loginle giriş yapanlar kullanabilir" seçeneğini seç kaydet bu kadar.Zor bi şey değil yani.
Mesaj01.02.2010, 16:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

gözükmüyor.... Anasayfa Yazan Yeri Açtım Açtıgım Sayfa Gözükmüyor..
Mesaj01.02.2010, 16:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

sanalomur yazmış:
ama açtıgımı görmesinler istiyorum..
Başka bir site aç
Mesaj02.02.2010, 09:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

sanalomur yazmış:
gözükmüyor.... Anasayfa Yazan Yeri Açtım Açtıgım Sayfa Gözükmüyor..

Ya ben anlatamıyorum ya da sen anlamıyorsun kusra bakma ama nasıl yapamazsın anlamıyorum.

Siteyi sıfırdan alalım

sayfa editöründe Anasayfa oluşturdun. Sonra buraya alt sayfalar ekleyeceksin. Bu sayfalarda örneğin; Oyunlar, Yorumlar, vs. olacak. bunları anasayfanın alt sayfası yapmak için

UNUTMA! BİR ALT SAYFAYA ALT SAYFA EKLENEMEZ BU YÜZDEN ALT SAYFALARI KATEGORİZE EDEREK İLGİLİ ANASAYFALARA ALT SAYFA OLARAK ATA!

Menün şu şekilde olacaktır.

ANASAYFA
>Oyunlar
>Yorumlar
İLETİŞİM
ZİYARETÇİ DEFTERİ
FORUM
vs.

Eğer şöyle bir şey yapmaya çalışıyorsan

ANASAYFA
>Oyunlar
>>x oyunu
>>>xoyununun yorumları
>>y oyunu
>>>y oyununun yorumları

Bu kesinlikle olmaz alt sayfalara bir alt sayfa daha eklenemez.

Umarım anlatabildim.
Mesaj02.02.2010, 09:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sa Öncelikle Ben Hw-oyun Oldugumu TAnıtayım

Neden Ban YEdim Onuda Atan sölesin dün bs nin açıgı ise supporta mail attım 2 kere cevap gelmedi o onların sorunu ben bilgilerndirdim

konuyu açıklayayyım

arkadaşım sen heralde bir sayfa açmak o sayfanın içine sayfa eklemek istiyosun onun için bendeki şu örgü örnekleri var onun gibimi istiyosun tıklayıp açma gibi
Önceki mesajları göster: