Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj02.02.2010, 10:49 (UTC)    
Mesaj konusu: .Com Site

[color=indigo]Arkadaşlar .comlu site açıyorum...Ama birtek bs sistemini kullanabiliyorum...Sitemi bsden yapıp site içinde site açma koduyla diğer sitemde gösterebilirmiyim?...Gösterebilirsem kodları ne bölüme koyacağım ?[/color]

SMF , WORDPRESS veya VBULLETİN ' DEN ANLAYANLAR ACİL ULAŞIN BANA..!
Mesaj02.02.2010, 10:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

Dostum site içinde site kodu yani iframe kullanmaktan bahsediyorsun bence buna hiç gerek yok aldığın domaini bs sitene yönlendir her şey bu kadar buradan siteni yaparsın .com lu olarak görüntülersin.
Mesaj02.02.2010, 10:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

abdd52 yazmış:
Dostum site içinde site kodu yani iframe kullanmaktan bahsediyorsun bence buna hiç gerek yok aldığın domaini bs sitene yönlendir her şey bu kadar buradan siteni yaparsın .com lu olarak görüntülersin.

evet, hackerfriend in yaptığı gibi yapabilirsin Wink
Mesaj02.02.2010, 11:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

Peki .com dan siteme girenler nolcak ? Hem güzel olmazki tr.gg ye tıklican .com açılcak biraz kötü durur

Mesaj02.02.2010, 11:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşım .com a tıklayınca tr.gg açılmaz veya tr.gg ye tıklayınca .com açılmaz. Yapacaksan yap biz sana ne yapabileceğini önerdik.

Unutmuşum bu arada .com u açıp içinde tr.gg siteni göstermek için host alman ve oraya index sayfası düzenleyip ftp ile atman gerekiyor.

Yapmak veya yapamak sana kalmış hadi kolay gelsin.
Mesaj02.02.2010, 11:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

abdd52 yazmış:
Arkadaşım .com a tıklayınca tr.gg açılmaz veya tr.gg ye tıklayınca .com açılmaz. Yapacaksan yap biz sana ne yapabileceğini önerdik.

Unutmuşum bu arada .com u açıp içinde tr.gg siteni göstermek için host alman ve oraya index sayfası düzenleyip ftp ile atman gerekiyor.

Yardım İçin Teşekkürler...Peki ücretsiz host veren bir yer varmı ?

Mesaj02.02.2010, 11:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

fenerbahcefan12 yazmış:
Peki .com dan siteme girenler nolcak ? Hem güzel olmazki tr.gg ye tıklican .com açılcak biraz kötü durur

dedim ya hackerfriend kinki gibi diye..
yani ziyaretçiler .com diye yazınca tr.gg siten açılacak ama adres çubuğunda .com diye yazıcak..
.tr.gg diye girseler yine tr.gg siten açılacak Wink

Mesaj02.02.2010, 11:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

fenerbahcefan12 yazmış:
abdd52 yazmış:

Yardım İçin Teşekkürler...Peki ücretsiz host veren bir yer varmı ?

Evet var, ama burdan url yi verirsem reklam olur..
özelden vereyim sana url sini Wink

Mesaj02.02.2010, 11:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ya arkadaşım .com domaini al tr.gg sitene yönlendir. Yapqacağın şey sadece yönelndirme o kadar. Hosta falan ihtiyacın yok senin. Niye boşu boşuna uğraşıyosun anlamadım.
Mesaj02.02.2010, 11:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

abdd52 yazmış:
Ya arkadaşım .com domaini al tr.gg sitene yönlendir. Yapqacağın şey sadece yönelndirme o kadar. Hosta falan ihtiyacın yok senin. Niye boşu boşuna uğraşıyosun anlamadım.

Gerekli cevaplar verildi.
Konuyu uzatmayalım Wink

Mesaj02.02.2010, 11:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

simerweb yazmış:
abdd52 yazmış:

Konuyu uzatmayalım Wink

Bi de bunu anlamıyorum konu uzayınca ne oluyo birader forum mu çöküyo?
Ben arkadaşa yardımcı olmaya çalışıyorum bi daha host ftp falan filan uğraşmasın diye bu konuyu uzatmak mı oluyo? Yoksa yardımcı olmak mı?

Forumun amacı yardım etmek yardım almaktır. Herkes bildiği işi yapsın. Kimsenin kimseye akıl verme gibi bi lüksü yok.
Mesaj02.02.2010, 11:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

bence hiç öle yapma

tr.gg deki ftp doyalarını oluştur sonra .comdaki fp dosyalarını aktar ben yaptım şahsen kimsenin ruhu duymaz geçitigin

açılan sayfalar orda açılır tr.gg ile sitenin bir alkası kalmaz istersen yardım edebilirim
Mesaj02.02.2010, 11:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

abdd52 yazmış:
simerweb yazmış:
abdd52 yazmış:

Konuyu uzatmayalım Wink

Bi de bunu anlamıyorum konu uzayınca ne oluyo birader forum mu çöküyo?
Ben arkadaşa yardımcı olmaya çalışıyorum bi daha host ftp falan filan uğraşmasın diye bu konuyu uzatmak mı oluyo? Yoksa yardımcı olmak mı?

Forumun amacı yardım etmek yardım almaktır. Herkes bildiği işi yapsın. Kimsenin kimseye akıl verme gibi bi lüksü yok.

Akıl vermiyorum..
Sadece çözümlenmiş bir konuyu uzatmaya gerek yok.
Arkadaş yönlendirme yapmayacak..
.com sitesi yazılınca tr.gg sitesindekiler .com da çıksın diyo..
Yani .com sitesi yazılınca tr.gg sitesine yönlendirme olmayacak..
Lütfen polemik yaratmayalım Wink

Mesaj02.02.2010, 11:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

yönlendirmeye gerek yok bencede ozaman ne anlamı kalır ftp ile yap
Mesaj02.02.2010, 11:32 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: .Com Site

fenerbahcefan12 yazmış:
[color=indigo]Arkadaşlar .comlu site açıyorum...Ama birtek bs sistemini kullanabiliyorum...Sitemi bsden yapıp site içinde site açma koduyla diğer sitemde gösterebilirmiyim?...Gösterebilirsem kodları ne bölüme koyacağım ?[/color]

Arkadaş sadece bs sitesi kullanabiliyorum demiş bilmem fark ettiniz mi. Bu benim ona önerimdi. Bs sitesini yapar .com domaini tr.gg sitesine yönlendirir. Böylelikle tr.gg sitesi .com domaini ile görünür.
Yani sitesi.tr.gg yerine sitesi.com olur. Buradaki tek değişiklik sitesinin adresidir.

Bende biliyorum yönlendirme yapılırsa paralı domain almanın gereksiz olduğunu. Ama arkadaş sadece bs den anlıyomuş o yüzden yönlendirmeyi teklif ettim. Yoksa benim için farketmez hosting alımından tut ftp ile hosta dosya atamaya , iletişim,ziyaretçi defteri,forum vs. gibi extralar oluşturmaya kadar tek tek de anlatabilirim. Ama arkadaş o gibi şeylerle uğraşmamış zannedersem. Öyle olduğundan da " Ama bir tek Bs sitesi kullanabiliyorum" diye belitmiş.
Önceki mesajları göster: