Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj15.02.2010, 18:53 (UTC)    
Mesaj konusu: Gençlik

Gençlik
Geçti gençlik, geçti gençlik,

Bir yay gibi dinçti gençlik,
Tatlı bir ilençti gençlik,
Pervasız dirençti gençlik,
Bir dikişte içti gençlik.

Sonsuz bir inançtı gençlik,
Kısa bir demeçti gençlik,
Sağa sola saçtı gençlik,
Orta yerden biçti gençlik.

Tükenmez amaçtı gençlik,
Matsız bir satrançtı gençlik,
Sonsuz saklambaçtı gençlik,
Bir kısmı utançtı gençlik.

Bazen dolambaçtı gençlik,
Bazense yamaçtı gençlik,
Sırtımda kulunçtu gençlik,
Ellerimden uçtu gençlik.

Geçti gençlik,geçti gençlik,

Varlığa övünçtü gençlik,
Yokluğa dövünçtü gençlik,
Her yeni gülünçtü gençlik,
Algısız bilinçti gençlik.

Geçti gençlik,geçti gençlik,

Algısız bilinçti gençlik.
Bir dikişte içti gençlik.
Orta yerden biçti gençlik.
Bir kısmı utançtı gençlik.
Ellerimden uçtu gençlik.

Abdulvahap Ateş

Mesaj17.02.2010, 17:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

Gençlik,okul ile berbat oluyor Crying or Very sad

Lütfen Tıklayınız..!!
JooPlus İnternet Yazılımımız B-S'de Yeni Çağ açıcak...
Mesaj18.02.2010, 21:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

sen böyle isyan edersen daha çok gider gençliğin. gençliğin en güzel yılları okulda geçer.(zaten sürekli okulda geçer de:)) ama bir sürü unutulmayacak anılar yaşanır okul yıllarında;) sarkılara bile konu olmuştur ilk aşkım sevğilim liselim benim vs gibi Smile

Hayatta iki şeye çok güveniyorum. Bir aynaya baktığımda gördüğüme, birde yukarı baktığımda göremediğime.
Mesaj20.02.2010, 15:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

fethiyecamiii yazmış:
sen böyle isyan edersen daha çok gider gençliğin. gençliğin en güzel yılları okulda geçer.(zaten sürekli okulda geçer de:)) ama bir sürü unutulmayacak anılar yaşanır okul yıllarında;) sarkılara bile konu olmuştur ilk aşkım sevğilim liselim benim vs gibi Smile

Arkadaş,sınıfta çok kişiyiz kimse susmuyor Sad O yüzden gençliğimiz boşu boşuna gidiyro Sad

Lütfen Tıklayınız..!!
JooPlus İnternet Yazılımımız B-S'de Yeni Çağ açıcak...
Mesaj23.02.2010, 17:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

mylet yazmış:
fethiyecamiii yazmış:

Arkadaş,sınıfta çok kişiyiz kimse susmuyor Sad O yüzden gençliğimiz boşu boşuna gidiyro Sad

işte şimdiki gençliğin en kötü özelliği bu. Kimse nerede ne yapcağını bilmiyor, derste konuşurlar, toplum karşısında susarlar. kendi gelenek görenekleri varken başkalarınınkini alırlar. herkeze karşı suskun anneye banaya bağırırlar. bunun gibi birçok sey. Allah yardımcıları olsun anne babaların, çocukların..

Hayatta iki şeye çok güveniyorum. Bir aynaya baktığımda gördüğüme, birde yukarı baktığımda göremediğime.
Mesaj18.03.2010, 14:41 (UTC)    
Mesaj konusu: arkadas su sayacı nasıl yaptın ben nasıl yapa bilirim

mylet yazmış:
fethiyecamiii yazmış:

bizim sınıf dünyanın en ber bat sını fı valla biz ingilizcede 2dersde 1 sayfayı zor yapıyoruz
Mesaj18.03.2010, 21:00 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: arkadas su sayacı nasıl yaptın ben nasıl yapa bilirim

yarismaci01 yazmış:
mylet yazmış:
fethiyecamiii yazmış:

bizim sınıf dünyanın en ber bat sını fı valla biz ingilizcede 2dersde 1 sayfayı zor yapıyoruz

Konuyu Dağıtmayın