Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj17.02.2010, 15:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

totalh yazmış:
@Byqraphix

Heralde nasıl çektiğimi ben anlatamadım veya sen anlamadın Laughing ,ama senin dediğin gibi çekiyorum.

Laughing Dedinki ;

Merhaba KESTİK Sanada Merhaba KESTİK naber KESTİK iyi senden KESTİK Laughing bu nedemek? Very Happy

Ayrıntılı bilgi : http://byqraphix.tr.gg/3-.-Y%26%23305%3Bl-Etkinlikleri.htm
Mesaj17.02.2010, 15:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Küçük Bütçe Diyor. Smile

Söylediği Fiyata Bakın. Smile

Mesaj17.02.2010, 15:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

@bygraphix
Kardeşim handycam35 diye bir kamera yoktur.Kamera adaptörü var kadir köymen'in ürettiği handy35 Very Happy Handycam ile alakası yoktur.Mikrofon girişi konusunu bilmiyordum araştırdım bulamadım öyle bir aparat link atarsan sevinirim.Zoom olayında da sonuna kadar haklısın.
Şu an kısa film çalışması içerisindeyim,Mekanlar problem oldu,Canon Legria HFS200 ile çekimlere başlıyacağım.Rode videomic kullanacağım mikrofon olarak, bahçe ışıkları sistemi ile, el yapımı basit bir steadicam ve tripod kullanacağım
Daha öncesinde film çekmedim ama 3 adet stop motion çektim foto makinesi ile.Onları da şu an yayınlamak için çok basit görüyorum

@totalh
Arkadaşım zaten normal filmler de iki kamerayla çekilmiyor ki Very Happy senin yaptığın sistemi uyguluyorlar . Kendini farklı bir şey yapıyormuş gibi düşünme Razz
Mesaj17.02.2010, 15:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

lafkoy yazmış:
@bygraphix
Kardeşim handycam35 diye bir kamera yoktur.Kamera adaptörü var kadir köymen'in ürettiği handy35 Very Happy Handycam ile alakası yoktur.Mikrofon girişi konusunu bilmiyordum araştırdım bulamadım öyle bir aparat link atarsan sevinirim.Zoom olayında da sonuna kadar haklısın.
Şu an kısa film çalışması içerisindeyim,Mekanlar problem oldu,Canon Legria HFS200 ile çekimlere başlıyacağım.Rode videomic kullanacağım mikrofon olarak, bahçe ışıkları sistemi ile, el yapımı basit bir steadicam ve tripod kullanacağım
Daha öncesinde film çekmedim ama 3 adet stop motion çektim foto makinesi ile.Onları da şu an yayınlamak için çok basit görüyorum

@totalh
Arkadaşım zaten normal filmler de iki kamerayla çekilmiyor ki Very Happy senin yaptığın sistemi uyguluyorlar . Kendini farklı bir şey yapıyormuş gibi düşünme Razz

Very Happy arkadaşım iyi bi bak ya Very Happy allah aşkına Very Happy benim eniştem bu işlerle uğraşıyor...Kamera alım-satım,tamir işleri ile alakalı dükkanı var ve yıllardır bu işle uğraşıyor Smile ANKARA FOTOĞRAF SANATÇILARI DERNEĞİ KISA FİLM YÖNETMENİ SERTİFİKAM var Very Happy Yapma etme lütfen...

Canon Legria HFS200 Güzel makinadır ... Kullanmayı bilene mükemmel bi film çıkartır Wink

Otür aparatları seyyar satıcılara soracaksın Wink nette satışı malesef yok Sad

3 stop motion çalışmanı da merak ediyorum...Yayınlamanı isterim Wink Hiç bi iş basit değildir... Emeğin hakkı herzaman verilir Wink

Bu arada Rode videomic bulamamıştım ben Laughing

Bulduklarımda 400-500 liradan başlıyordu Smile

herneyse şu stop motionları yayınla lütfen Very Happy

Mesaj17.02.2010, 15:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ya handy35 diye bir şey yok demiyorum ben Very Happy handycam35 yok diyorum
Sen handy35 e kamera diyorsun ben adaptör diyorum , yani filme senematik görüntü katan bişey işte biilirsin sen Very Happy kamera olduğu için niye diretiyosun arkadaşım ya Very Happy
http://www.kkymn.com/handystore/ burda gösterilenler kamera mı :p adaptör
Bu arada boşver stop motionları Very Happy çok dandikler Canon PowerShot A480 ile çektim ışık felan da kullanmayınca , kurgu da adam gibi olmayınca Very Happy zaten makinenin kötü bi şey olduğunu bilirsin sen Smile Handy35 adaptör bu arada
Mesaj17.02.2010, 16:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Paylaşım İçin Tşkler.. Wink
Mesaj17.02.2010, 16:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

lafkoy yazmış:
Ya handy35 diye bir şey yok demiyorum ben Very Happy handycam35 yok diyorum
Sen handy35 e kamera diyorsun ben adaptör diyorum , yani filme senematik görüntü katan bişey işte biilirsin sen Very Happy kamera olduğu için niye diretiyosun arkadaşım ya Very Happy
http://www.kkymn.com/handystore/ burda gösterilenler kamera mı :p adaptör
Bu arada boşver stop motionları Very Happy çok dandikler Canon PowerShot A480 ile çektim ışık felan da kullanmayınca , kurgu da adam gibi olmayınca Very Happy zaten makinenin kötü bi şey olduğunu bilirsin sen Smile Handy35 adaptör bu arada

arkadaşım Very Happy telaffuzda sıkıntı yaşadım Very Happy afbuyur... Very Happy

KKYMN'nin ki adaptör yanlış link vermişim...

Ama sordum arkadaşım Very Happy handycam 35 var Very Happy

O görüntüleri istiyorum Very Happy

Mesaj17.02.2010, 17:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Şimdi anlaştık çok şükür de paylaşmıcam ben o videoları Very Happy Yeni filmi çok fena paylaşırım ama Smile Senin kısa film çalışmaların varsa görmek isterim sertifikalı yönetmenmişsin madem Smile Merak ettim şimdi
Mesaj17.02.2010, 17:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar fiyatları çok yazmış olabilirim o yüzden herkesten özür diliyorum.Bende küçük bir kamera yani normal çekim,fotoğraf için 1 milyarlık olduğu için o fiyatı yazmış olabilir.

@Kafan iyimi mylet ?
Evet Smile

Lütfen Tıklayınız..!!
JooPlus İnternet Yazılımımız B-S'de Yeni Çağ açıcak...
Mesaj17.02.2010, 18:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

mylet kendinde misin kardeşim en az 1000 tl
Mesaj17.02.2010, 18:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar kaliteli ama küçük prodüksüyonlu film yapmak isteyen arkadaşlara hitap etmektedir.Yanlış Anlaşılmalar için özür dilerim.

Saygılarımla,Mylet

Lütfen Tıklayınız..!!
Mesaj17.02.2010, 18:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaş gayet güzel hazırlamış bildiği kadarını yazmış ve bence güzelde yazmış.After effectse gelince 6 yıl demişsin lütfen sallamayalım...Eleştircek yer aramıyalım arkadaş basit bir çekim söylemiş siz abartıyorsunuz...Gayet güzel bence...
Mesaj17.02.2010, 18:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

güzel tabiikide emeğe her zaman saygımız var
Mesaj17.02.2010, 19:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

enterpress yazmış:
Arkadaş gayet güzel hazırlamış bildiği kadarını yazmış ve bence güzelde yazmış.After effectse gelince 6 yıl demişsin lütfen sallamayalım...Eleştircek yer aramıyalım arkadaş basit bir çekim söylemiş siz abartıyorsunuz...Gayet güzel bence...

yaris-merkezi yazmış:
güzel tabiikide emeğe her zaman saygımız var

Anlayışınız için çok teşekkür ederim.

Lütfen Tıklayınız..!!
Mesaj18.02.2010, 16:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

enterpress yazmış:

Very Happy arkadaşım sen ne biliyosun ki film çekimi hakkında? güldürmeyin allah aşkına...Tamam lafkoy arkadaşın görüşleri belirtiyor bişeyler anladığını ama sen nediyosun arkadaşım?

6 YIL! diyorum...Sonuna kadar da derim... 6 YIL!

Bana bunu en iyi şekilde bi uzun metraj film için 6 yıldan az gösterin bırakayım film işlerini Wink

Kısa film için en az 4 Yıllık bi birikim gerekmekte(-ki bu bile hergün kursa gitmek demek) Wink

Azcık gayret lütfen...Öğrenceksiniz...Ha bana buraya gelipte eleştirecek yer aramayın diyemezsin beni bilen biliyor arkadaşım Wink Öyle herşeye eleştiri sunacak olsaydık burda değil derinmevzu.com da olurduk...

Ayıp dediğin!

Ayrıca lafkoy Laughing o çalışmaları merak ediyorum Smile ve istiyorum... Filmlerime resmi web sitemden ulaşabilirsiniz Wink

Görüşmek üzere... Laughing

Önceki mesajları göster: