Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj23.02.2010, 17:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alıntı:
DİĞER SİSTEMLER

Burada size bir online web sitesi hizmeti olan bedava-sitem'den bahsedeceğim.Bedava sitem internet üzerinden ve rahatlıkla web sitesi hazırlayabileceğiz online bir web mağazası niteliğini taşıyor.Kendi bünyesinde barındırdığı temalar ve geliştirilebilir tema özelliği ile dikkat çekiyor birde işe hiç kodlama bilmeden başlamak ve hiç ücret ödememek girince bu sistem daha da cazip oluyor tabii ki...

Bedava-sitem'in artıları (+)

. Hiçbir ücret ödemeden sahip olabileceğiniz hosting ve domain
. Sitenize birden çok uzantı ile girilebiliyor oluşu.Örneğin siteniz.de.tl,page.tl,tr.gg gibi
. Kendi tema sisteminin dışında css desteği ile geliştirilebilir tema özelliği.
. Wordpress ve joomla temalarına uyumluluk.
. Türkçe dil desteği
. Kullanım kolaylığı

Bedava-sitem'in eksileri (-)

. Pek fazla geliştirici olmayışı
. Sitenizin üstündeki dev reklam
. Kullanan kitledeki düşen yaş ortalaması ( genelde 10 -15 yaş aralığı)
. Birçok geliştiricinin sistemden ayrılması
. Sistem forumunda yaşanan sıkıntılar
. Siteniz şikayete uğrarsa siliniyor oluşu

doğru söyleyenı dokuz köyden kovarlarmış -ler dikkatimi çektide hep yeni özellikler gelıcek deniliyor ama hala aynı birde bazı arkadaşlar elbette para kazanıcak demiş bende kazansın diyorum ama panelde forumda vs reklam mevcut hatta bizede söz verilmişti işte reklam boyutları aynı kalıcak vs
hadi onu gectim mantıksız olan reklam kaldırma (ücretli) hizmetini devreye sokmadan birden reklamların konulması Rolling Eyes aylardır reklamlar var ama hala kaldırma işlemi yapılmıyor.

bu reklamlardan dolayıda bir çok geliştirici ayrıldı zaten forum sıkıntısıda ayrı bir sebebiydi...

şikayetle site silinmesi ise forumda admin olup haklı haksızı ayırıp adaletli şekilde siteler silinebilir

Mesaj24.02.2010, 09:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bs iyi güzel yorumlanmış fakat şimdi emek versek ya ilerde Bedava-sitem batarsa diyerek çok tedirgin oluyorum.Bir yere bağlı olarak site hazırlamak zevk meselesi bence.
Mesaj24.02.2010, 15:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alıntı:

Ben 13 Yaşındayım hiç belli olmaz belki kendimi geliştirip ilerde çok çok iyi sitelerle karşınıza çıkacağım [google b-s gibi] ve bundanda bütün türkler mutlu olacak bence yaş problemi yok bill gates bile 13 yaşında dil programlarıyla başlamış bu işe şimdi microsoft'un başında ve paraya para demiyor Wink
Mesaj24.02.2010, 15:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

benim üstte yapmış olduğum yorumu birisi chip'e koymuş..
http://www.chip.com.tr/blog/enginsaklidarkexecut/wordpress-mi-joomla-mi-digerleri-mi_4155.html#yorumlar
bir mahsuru yok ama kim koyduğunu merak ettim. en azından emeğe saygı gösterilebilirdi..

Mesaj24.02.2010, 17:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

yusufck18 yazmış:
Alıntı:

Ben 13 Yaşındayım hiç belli olmaz belki kendimi geliştirip ilerde çok çok iyi sitelerle karşınıza çıkacağım [google b-s gibi] ve bundanda bütün türkler mutlu olacak bence yaş problemi yok bill gates bile 13 yaşında dil programlarıyla başlamış bu işe şimdi microsoft'un başında ve paraya para demiyor Wink

Dediklerine tamamen katılıyorum bir şey hariç- Bill gates microsofttan 2008de ayrıldı. Wink
Mesaj24.02.2010, 20:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu Chip Online yazarının bir yazısı olduğunu zannetmiyorum..
Chip Blog sayfası ya da forum sayfası yazısı gibi..

Ama bu - lerin birçoğu neden aramızda çözülmesin değil mi ? Yeter ki çaba Wink
Mesaj20.03.2010, 02:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

+'larına katıldığım kadar -'lerine de katıldım.Doğru bir analiz.
Önceki mesajları göster: